שאלות ובקשות

כתוביות לעונה 3 פרק 3?

אני מחפשת המון זמן ולא מוצאת... הגעתי לאתר בשם lala אבל החיפוש שם נורא מסורבל ולא הצלחתי למצוא.. מישהו יכול לעזור?

מיוני

New member
שאלה על עונה 1

אני רואה עכשיו עונה 1 אני בפרק 17 וזה נראה כאילו גם להאוס יש משהו עם קמרון אבל איך זה יכול להיות, זה האוס.... זה מה זה מוזר שצ'ייס וקמרון יהיו מאורסים הם די לא סובלים עכשיו אחת את השני... (חח ראיתי את עונה 4 ורק אז את עונה 1 בטח כל התפיסת האוס שלי מעוותת:p)

figure it out

New member
מה השאלה? חחח

וברוכה הבאה, אגב. כפי שיוודע לך ממש בקרוב, להאוס "יש רגשות". בסוף העונה הראשונה רואים את זה באופן מאוד... ברור... קיצר, מערכת היחסים של האוס וקמרון היא מאוד מסובכת, ולשני הצדדים יש בפירוש "משהו" אחד כלפי השני... טיב ה"משהו" הזה, ועוצמתו, עדיין לא ברורה אפילו נכון לעכשיו, לדעתי.. ולומר "זה האוס" זה לא בדיוק מדוייק, כי הוא דמות כ"כ מורכבת, ובעיקר מנקודת מנקודת מבט של צופי סוף העונה הראשונה... קיצר, חכי. הוא דמות בלתי צפויה. צ'ייס וקמרון לא התארסו, אלא השחקנים שמשחקים אותם (ג'סי ספנסר וג'ניפר מוריסון) היו מאורסים (ונפרדו) אבל... חכי, הכל יכול לקרות שם, ומעונה ראשונה עד הרביעית חל שינוי בכל מערכות היחסים... ולסיום, אני מאחלת לך צפייה נעימה!! כיף לך, יש לך עוד את סוף עונה 1, עונה 2, עונה 3, ועונה 4... דרך ארוכה. המון פרקים מדהימים.

Tooolip

New member
הם לא מאורסים?

חשבתי שבפרק הראשון או השני העונה ווילסון אמר להאוס שהם מאורסים, ונכון שהוא גם אמר לו שהם עברו לאריזונה או משהו, אבל חשבתי שהקטע של האירוסין דווקא נכון... יצאתי אהבלה...

גם אנ בהתחלה חשבתי שה נכון..

עד ששאר חבריי לפורום האחר אמרו שווילסון סתם צחק איתו.

MaraShavit

New member
האמת היא שבאמת קשה לקבוע.

ווילסון אמר את זה באותה נשימה שבה הוא אמר שהם חיים באריזונה והציעו הצעת מחיר לבית בסקוטסדייל, כך שניתן להניח שזה עוד עיוות-אמת ובאותה רמה ניתן להניח שזה נכון. לא הייתה לזה שום התייחסות מאוחר יותר, פרט אולי לעובדה שהם לא נראים מאוד מאושרים ביחד. (
מש"שי - ואם אתם רוצים, אולי השמועות להריון). מה שכן, הם היו ביחד מעט מאוד זמן לפני תחילת העונה הרביעית והאמירה של ווילסון (שבועיים מאז היום שבו הם הפכו רשמית לזוג לדברי קאדי בתחילת Alone, שלושה שבועות [מאז שהיא חזרה ל-PPTH] לדברי קמרון בסוף The Right Stuff). כך שלכי תדעי, רוב הסיכויים הם שאת צודקת.

figure it out

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifלמי שעוד לא ראה 4.15,16

OMG !! OMG !! OMG !! ראיתי עכשיו ברצף. את 15. את 16. זה הדבר הכי... לא יודעת. אין אפילו תואר מתאים לזה. זה היה קשה. קשה. קשה. וואוו!! זה כ"כ... OMG... כ"כ הרבה בשני פרקים... אני לא מאמינה... זה ללא ספק היה הסיום הכי גדול בכל העונות. אפילו בעונה 2, שהסתיימה עם שאלה גדולה ומשמעותית שמרחפת באוויר (אולי בגלל שהתשובה הייתה די ברורה וצפויה) לא הרגשתי ככה. זו הייתה הרגשה של סוף. סוף רע. ואני כ"כ יכולה להזדהות עם האוס... זו ההרגשה הכי נוראית בעולם שמישהו שכ"כ קרוב אליך כועס עליך... זה כ"כ כואב. בייחוד כשאתה יודע שזו אשמתך. שהרסת. שאתה לא יכול לתקן. סליחה. סליחה. אני יודעת שכולכם/רובכם כבר ראיתם אבל הייתי חייבת לחלוק...

מלאכית16

New member
גם אני ראיתי../images/Emo58.gif../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

את זה עכשיו, ברצף. פשוט קשההה...בכיתי לגמרי... פרק 15 היה מעולה, ממש מסקרן ובסוף ממש קשה... סוף סוף הם נתנו סוף חזק לעונה.. כל פעם הסופים שלהם שלהם רק גרמו לי לא לרצות לראות האוס יותר לעולם...והפעם הם פשוט התעלו על עצמם... אההההההה =(

figure it out

New member
../images/Emo58.gifלמה? לדעתי --->>

הסופים האחרים שלהם היו טובים, אבל צפויים. מה רע בסוף של עונה 1? לדעתי כלום. זה מאוד מסקרן לראות מה יקרה בהמשך עם סטייסי וכל זה, אבל זה לא ממש סיום מפוצץ. זה פרק נפלא, אבל לא סיום "גדול". בסוף עונה 2, לדעתי די ברור שהקטמין יעזור, לא? ובסוף עונה 3, אתה תוהה מה האוס יעשה בלי הצוות. כל הסיומים האלו לא ממש מפוצצים, אבל למה הם גרמו לך לרצות להפסיק לראות את הסדרה? לצפות ב15 ו16 ביחד זה פשוט.. וואוו... נכון הסצנה של האוטובוס בסוף עם אמבר ממש חזקה?! והעובדה ש13 באמת חולה בהנטינגטון... (מקווה שכתבתי נכון...) הרבה דברים קרו שם. אבל רגע, לא בטוחה שהבנתי את מה שקרה לאמבר: הבנתי שהריאות של כשלו מהתאונה, ולכן הן לא יכלו לסנן את האדמטנין (וואי, ממש לא זוכרת איך קראו לזה...) ואי אפשר לשים אותה על דיאליזה כי התרופה הזו נקשרת בחלבונים ולכן אי אפשר לנקות אותה באמצעות דיאליזה... הבנתי נכון?

זה לא היו הכליות שהלכו?../images/Emo58.gif

ואז היא לא יכלה לסנן את התרופה שהיא לקחה..

מלאכית16

New member
מממ...../images/Emo58.gif../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

כל סוף עונה, בעונות הקודמות, היה כבד, דביק, צפוי ומלא במסרטים סטייל "חברים זה חשוב, האהבה תמיד תנצח, שלום במזרח התיכון.." ועוד דברים דביקים שכאלו...זה היה מבאס..אחרי ש22 פרקים את נשפכת מצחוק, פתאום לקבל כמה פרקים לא מצחיקים ולא כייפים בכלל, זה די פיכסה... אבל הפרקים 15-16 של העונה הזו פשוט היו חזקים...אני ממש בכיתי, אני ממש הסתקרנתי..כל הניסיון לשיחזור, כל החלומות, הכמיהות, התובנות הכל היה פשוט מרתק. אני פשוט נדבקתי למסך ולא יכולתי לעזוב, וכשזה נגמר פשוט הרגשתי איזו שהיא כבדות בלב...לוידעת, הם הצליחו לגעת בי סוף סוף... הסצינה באוטובס הייתה ממש חזקה...אחרי ששנאתי את אמבר כל הסדרה, פשוט סצינה אחת גרמה לי להתהפך לכיוון השני... זו סצינה מדהימה פשוט...מישהו צריך לזכות באיזשהו פרס עליה
הכליות שלה קרסו בגלל התאונה, ובגלל ששניה לפני התאונה היא לקחה את התרופה הזו, הן לא הצליחו לסנן אותה, התרופה נקשרה לחלבונים בדם וגרמה לה להרעלה..דבר שאי אפשר לסנן בדיאליזה, ולכן היא מתה... מה שגרם לסצינת סיום להיות פשוט קשה...שהוא לא אמר לה שהיא מתה, היא הבינה את זה לבד...ושהם שכבו שם ביחד..ושהיא אמרה לו שהיא עייפה... דבר אחד לא הבנתי - למה ווילסון אמור לכעוס על האוס? בכל מיני ראיוניות שראיתי אחר כך הבנתי שהאוס ווילסון הולכים להיות קצת ברוגז בגלל ש"האוס הרג לווילסון את החברה"... אולי אני סתם מעוותת מוסרית אבל האוס לא באמת תיכנן שמשאית זבל תתנגש באוטובוס...הרי הוא בסך הכל השתכר (זה יכול לקרות לכל אחד..) וביקש ממנה שתמצא את ווילסון...הוא אפילו לא באמת ביקש מאמבר שתבוא...זה די היה מרצונה...והיא גם די מתה בגלל התרופה שהיא לקחה, גם זה לא באשמת האוס...ככה שאני באמת לא מבינה, מה יש לווילסון לכעוס עליו? סליחה על המגילה, פשוט הייתי חייבת להוציא את זה, ולא היה לי אף אחד אחר לשפוך עליו את כל התהיות שלי..

HLAddict

New member
אהם, הקטמין לא עזר (ובזמנו חייתי על ספוילרים

כך שאין לי מושג אם מה שקרה היה צפוי). לדעתי הפינאלה הזו משתווה לNo Reason (בHH היו גם אלמנטים שהזכירו את הפרק הזה), וזו מחמאה אדירה. צמד פרקים מבריק במיוחד שסיים עונה... שונה ולא ממש האוסית, בסופו של דבר. שתי הפינאלות האחרות אכן לא היו קליף האנגרים, ומצד שני גם הפינאלה הזו היא לא ממש קליף האנגר, אבל היא משאירה תחושה כאילו היא כן. לא יכולה להבין את הטענה לפיה הפינאלות האחרות היו בנאליות או עונות להגדרה "כבד, דביק, צפוי ומלא במסרטים סטייל "חברים זה חשוב, האהבה תמיד תנצח, שלום במזרח התיכון.." ועוד דברים דביקים שכאלו" כפי שנכתב איפשהו בתת השרשור הזה כי לדעתי שתי הפינאלות הראשונות היו מצוינות עד פנינתיות ורק השלישית צלעה קצת (וגם היא לא עונה להגדרה הבלתי-קשורה-בעליל-לפרק-כלשהו-של-האוס-לדעתי הזו), אבל מילא, אני גם לא יכולה להבין איך יתכן שנסראללה עדיין נושם. תיקונים קלים: אמנטדין, הכליות שלה כשלו. ובנימה אופטימית זו, המלצות לפיקים טובים, anyone? (עכשיו משכל התלמידים החמודים שלי סיימו להיבחן במתמטיקה וביולוגיה, ורק בנק הדם עוד נזקק לשירותי)

HLAddict

New member
רצוי HAM או H/W, אפשר OC ואם מדובר בפיק

ממש טוב, אז אפשר כל שיפ Aכולל את האוס) שהוא. הכי חשוב-פיק ששומר על רוח הסדרה ולא מציג את האוס כמכור או גרוע יותר, מפחית את הכאב שלו כתוצאה מהשיפ.

אוו.. יש הרבה פיקים האמרוניים טובים..

רק חבל שאני מוחקת את אלו שנגמרו מהמועדפים. אני רק שומרת לינקים לאלו שבתהליכים עדיין או כאלו שהמליצו לי ועוד לא קראתי.. אבל כן יש לי פיק טוב שעדיין שמור אצלי בגלל שהכותבת כותבת עכשיו פיק נוסף והוא מצויין ומומלץ גם. מקווה שלא קראת אותו כבר: http://jesmel.livejournal.com/tag/different+parity

למעלה