לא הייתי פה קצת הרבה...

../images/Emo101.gifלא הייתי פה קצת הרבה...../images/Emo4.gif

אם זה יעניין משהו....
אני נמצאת בלחץ נוראי כבר איזה חודש וזה רק הולך ומתגבר.... כל השנה הברזתי ולא שמתי זין על הלימודים ועכשיו אני אוכלת אותה תחת.. יום כן באה לבצפר... יום לא באה... בשיעורים היחידים שטרחתי להכס לכיתה , הייתי בכיתה אבל בכ"ז, לא מממש הייתי בה, או שהסתלקתי באמצע השיעור או שסתם נמרחתי על השולחן מבלי להראות כל סימן של התעניינות...לא השקעתי במיל ... וזה רק הולך ומדרדר, לא רק שאני לא נכנסת לשיעורים אני עושה כל היום שטויות , לא איכפת לי מכלום , הכל אדיש הכל כזה איזי
.... אם אני רוצה אני יכולה בקלות להיות בין הטובים בכיתה כן ? אבל משום מה אני לא שמה ומתעקשת למרר לעצמי את החיים
... היום היה לי מבחן במתמטיקה כל הימים האחרונים לא התכוננתי.. יודעים מה עשיתי ?! למדתי את החומר שהכיתה שלי למדה בחצי שנה האחרונה פעם ראשונה בעוד שחברות שלי עשו כמה תרגילים וסיימו להתכונן לי הכל היה חדש כאילו לא למדתי....סיפרות היו איזה 7 עבודות מתוכן הגשתי!..... הסטוריה 2 מבחנים 2 עבודות , עשיתי מבחן אחד, וגם אותו המורה נתן לי "מבחן בית" כי הברזתי , לשון איכשהו אני עובדת על המורה שאני עושה שיעורים ומביאה הכל והיא חושבת שאני טובה אבל זה רק המזל שלי שהיא אפעם לא תופסת אותי והיא פשוט לא טורחת לבדוק... אנגלית הגשתי עבודה אחת , תנך הברזתי למבחן שהיה לפניי כמה ימים,הבעה , מזה בכלל
? ועוד כמה מקצועות שבטח כבר שכחתי שאני בכלל לומדת אותם... תמיד לא ממש חיבבתי את הבצפר אבל עכשיו זה הופך להיות פשוט משהו מוגזם! אני לא מסוגלת לשבת בכיתה עוד שיעור אחד!! לא מסוגלת! לא יכולה להסתכל על המורים האלו! אני אשתגע !!!!!!!!!!!!!! ועכשיו אני חייבת להתחנף
קצת לזבלים האלו ולתחיל להגיש עבודות שלא עשיתי ולא באמת לא ייהיה לי שום ציון בתעודה .. וכל יום יש לי הופעה אחרת , וחזרות משבע וחצי בבוקר עד הלילה...
כל הגוף שלי שבור FUCK THE SYSTEM !!!!!! אני פשוט לא בנוייה לזה !!!!!!
אני רואה את המורה שלי הפרצוף שלי נהייה ככה -
מה עושים ?! הצילווווווווו

tribe spirit

New member
אוי...../images/Emo118.gif

פינקרונת מסכנונת שלי....עוד מעט נגמר...עוד 26 ימימ ברוטו...עוד 16 ימימ נטו...באמצע עשור(נכונ שאנחנו באות?)אז תשתדלי בינתיימ לעבור את המעט שנשאר איכשהו ולשרוד,בחופש תבלי כאילו אינ מחר,תסופ החופש תחזרי טיפטיפה על החומר,ושנה הבאה הכל יהיה הרבה יותר טוב....יש לכ מזל שזה לא קרה בשנה הבאה...עוד אפשר לתקנ!!!שנה הבאה תשפרי(אני יודעת שתמיד אומרימ את זה,אבל אמ באמת רוצימ-אפשר!!!)ובינתיימ,תגידי לי עד מתי את לומדת כל יומ...ואני אבוא לבקר אותכ אפילו אמ אני צריכה להבריז בשביל זה....במילא לא לומדימ כלומ...והכי חשוב-תחייכי!!!!!!!!!!וגמ מאוד עוזר לא להסתכל על המורה...להקשיב מספיק בהחלט...
...בהצלחה!

נדיה רוצה לבוא לראות אותי ?

יש לי היום שיעור ריקוד פתוח ! זה שיעור בסטודיו בבצפר שלי וזה פתוח לקהל.... אם בא לך לבוא צלצלי אליי לפאלפון או משהו....

tribe spirit

New member
חחחח....../images/Emo118.gif

ברור שאני רוצה לבוא לראות אותכ!!!!!לא ראיתי אותכ כבר כמעט שבועיימ ואני מתגעגעת!!!!!!!טוב,אז פיספסתי את השיעור ריקוד...אבל תשלחי לי מסר עמ מתי את מסיימת ללמוד תמיד ואני אמצא זמנ....את באה לעשור?ושלומי,אתה בא?

כרגע תיארת פחות או יותר

את השנה שלי בבצפר.. ולי יש מחר מתכונת בהיסטוריה ואני תקועה בבית כבר יומיים וחורשת. אני פשוט לומדת יום או יומיים לפני מבחן (וגם זה רק בכמה מקצועות ספציפיים) ובד"כ בבצפר אני לא עושה כלום..לא עבודות, לא שיעורי-בית... אני גם ממש שונאת בצפר אבל אני רוצה שתיהיה לי תעודת בגרות. כדאי לך פשוט לקחת את הדברים באיזי..תנסי להשקיע לפעמים ואל תילחצי מכל מבחן... בסופו של דבר בצפר זה די חרא, אז לפחות תנסי שתיהיה לך בגרות כדי שתבחרי מה בא לך לעשות אח"כ... בהצלחה..

בלע....

לי אפילו אין תיכון ומשוואה אני לא יודע לפתור. למישו יש משרה של מנקה רחובות לתת לי?

shaai

New member
רק שתדעעע ../images/Emo58.gif

מנקי רחובות מרוויחים 50 שקל לשעה!!!! זאת העבודה הכי שווה בעולם!!!

shaai

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif........

בדיוק אבל בדיוק מה שעובר עליי.... שיעורי בית
מה זה בכלל? לא עשיתי שיעורים בערך.. שמונה שנים... משו כזה.. החיים שלי מבוססים על העתקה במבחנים וחיפוש דרכים כמה שיותר טובות להבריז מבצפר...וזה לא שאני עושה את זה כי אני לא רוצה אני פשוט לא יכולה, אני לא מסוגלת ליהיות בבצפר, כמה שאני לא מנסה אני לא מצליחה ללמוד.. יש לי מחר (או אולי מחרתיים לא זוכרת..) מבחן במתמטיקה ומה אני עושה עכשיו? כותבת בפורום די
נמאס!!! כמה אפשר!??! 26 ימים 26 ימים !!!!!!!!

מכירה תהרגשה../images/Emo4.gif

הייתי ככה שנה שעברה..פשוט היה בית זונות לפחות במחצית הראשונה.. השניה..פחות... ובכלל בשבועיים האחרונים רק חזרות... אבל...מיסתדרים..מיתרגלים.. ואם יש מטרה להשקיע בשבילה.. עושים את זה
חבל שזה לא ממש עובד
וזהו.. לא יודעת למה כתבתי את זה.. שיהיה לכם בהצלחה... שנה טובה.. ו...חופש נעים.. בהביי אני

למעלה