יש רופא בקהל

sweetpea

New member
לרופאות ולבעלות הנסיון - וירוס ../images/Emo35.gif|

שבוע טוב לכולם
שאלה/ סיפור - וסליחה על האורך... אף פעם לא ראיתי את מוריה ככה... היא חולה עם חום וכול כולה ממש חלושס , ואתמול אפילו הקיאה על עצמה..(היא בת שבעה חודשים ועדין יונקת ומקבלת גם מוצקים) הכל התחיל ביום חמישי בבוקר, מוריה ישנה עד שמונה וחצי (!!!) זה כבר היה מוזר, בבוקר היא חייכה אליי עם עיניים דומעות, וכבר הרגשתי איך המצח שלה מתחיל לבעור,(רק לפני שבועיים היא חלתה במשהו ויראלי וזה עדיין לא לקח איתו את סימניו : שיעול וליחה) רצתי איתה לרופאה, היא אבחנה"וירוס", אודם בגרון, חום - אין צורך באנטיביוטיקה, קניתי אקמולי והלכנו לנו טובות לב . יום חמישי בלילה, היא שוב העלתה חום המאקסימום שהיה לה עד היום 39.5 אתמול כבר היה השיא , היא הקיאה את כל החלב של אמא
כשניסיתי לתת לה אקמולי בסירופ, אז החלטנו לתת לה פתיליות
- מסכנונה.. אז החום ירד
ומוריה הראתה סימני חיוניות שוב, ואף אכלה קצת מרק ירקות. בערב התקשרתי לרופא של המוקד לאומית, שאמר לי שלא יכול להיות לפעוטים עד גיל שנתיים סטרפטוקוק, אבל יש לשלול דלקות במקומות אחרים, . גם היום מוריה שלנו היתה קוועצ'ית רוב היום, וכשהכנסנו לה נר, היא הזיעה והרגישה יותר טוב, שיחקה צחקה ואכלה. אבל מה עושים אני ממש חסרת אונים, השאלות שלי הן כאלה, 1.האם וירוס יכול להיות ולעשות חום יותר מיום יומיים? 2.באמת לא יכול להיות לתינוקת בת שבעה חודשים חיידק בגרון?!, אני נורא לחוצה, (גם קשה לה לבלוע). הרופאה גם אמרה שיכול להיות מהשיניים... צריכה צפירת הרגעה מהר, המצב רוח שלי נורא ירוד, ניסיתי אמבטיות חמימות וקומפרסים קרים..גם לי.. אשמח להמלצות ושוב סליחה על האורך... שבוע טוב, ותודה .

ספגטינה

New member
שאלה חשובה!!! עלדלקות אזניים!!|חבול

יהלי שלי בן שנה והוא כל הזמן עם דלקות אזניים, פעם בשבועיים , הוא מסיים אנטיביוטיקה, יש שקט של כמה ימים ואז- החום קופץ (40+) ומגלים דלקת באוזן. אנחנו מבולבלים כי הלכנו לכל מיני רופאים גם רופא ילדים וגם לאף אוזן גרון, מה עושים? זה נשמע לנו כבר לא נורמלי. משהי עוברת אתזה? מכירה? יודעת משהו???? תודה מראש על ההתיחסויות

רות1974

New member
לנו היה אותו סיפור עם הבת הבכורה של

נו. דלקות אוזניים חוזרות ונשנות, ואנטיביוטיקה בהתאם. ניסינו טיפול הומיאופטי וזה עזר. הקץ לדלקות האוזניים. אולי שווה לשקול זאת.

nush1

New member
יש איזשהו טיפול אני חושבת הומאופטי

שנקרא נרות הופי, אני לא יודעת בדיוק איך זה עובד אבל שמעתע שזה מחולל פלאים. חוץ מזה תתיעצי עם רופא, לאחיין של בעלי היה דיוק כמו שאת מתארת כל הזמן הוא היה עם דלקות אוזניים ואנטיביוטיקה בגיל שנה וחצי הוא עבר ניתוח כפתורים ומאז (כבר שנה בדיוק) לא היתה לו דלקת אחת. תרגישו טוב

hagitag

New member
שולחת ../images/Emo24.gif והרגעה

רוזי'לה, זה נשמע ממש כמו וירוס אופייני. לצערי גם אנחנו חווינו את ההקאות והאודם בגרון וכל שאר הנאחס (אין דבר יותר חסר עונים וקשה מאשר תינוקת חולה..) בשבוע האחרון. חוץ מאקמול, אפסק או דרוז טוקס (אם יש נזלת או שיעול) - אין מה לעשות.. למזלנו, זה עובר. זה קשה, זה מתיש, בשבל זה יש אמא ואבא, וסבא וסבתא שיעזרו. אני מוכנה להתחייב לך (אם זה ירגיע באיזושהיא צורה את הפולניות שלך) שהיא תהיה בריאה וחייכנית בעוד יום יומיים. תרגישו טוב, תתפנקו עד כמה שאפשר. ושוב
עידוד.

שרוני10

New member
../images/Emo124.gifהיי אמא של מוריה

|אני אמא של רוני בת 7 חודשים { מחר
}כשקראתי את מה שכתבת היה נדמה לי שאני כתבתי אותו.לפני שבועיים רוני היתה חולה מקוררת מנוזלת עם 39 חום מסכנונה לא מצליחה לנשום לא מצליחה לינוק חסרת מנוחה ובוכה המון, נתתי לה אלדולור{כמו אקמולי}הקיאה אותו, מחוסר ברירה נתתי נר והחום ירד וקצת היתה הטבה... אבל מרוב שהיא היתה מסכנה לא רציתי שהמטפלת תבוא ונשארתי איתה בבית, הלכנו לרופא והוא בדק טוב טוב ואמר את מילת הקסם שרופאים אומרים כשאין להם מה להגיד: וירוס!!!ואני כמעט בכיתי ואמרתי יו מתי זה יעבור בא לי למות מרוב שאני מרחמת עליה...והוא אמר "כולה הצטננות למה לעשות דרמה מכל דבר?"בערך ככה, בקיצר מה שאני יכולה להגיד לך שאני מבטיחה לך שעוד כמה ימים זה יעבור, אבל זה לא יעזור וההרגשה הנחסית שלך תשאר עד שהילדה תבריא. תחבקי אותה המון ותשירי לה ותנחמי אותה, אני ממש התבאסתי כי חשבתי שההנקה אמורה לשמור עליה כדי שלא תחלה , אז הרופא אמר שאם לא הייתי מניקה היא היתה חולה קשה יותר ומבריאה לאט יותר. תחזיקי מעמד ותהיו בריאים, תעדכני מה קורה...

sweetpea

New member
היי שרון מוריה גם בת 7 חודשים בדיוק

מחר. נולדה ב- 30.4 !! מזל טוב לאפרוחיות. ותודה רבה, על העידוד והתמיכה. אני באמת מקווה שיעבור במהרה, הוירוס הנורא הזה , מחר אני אהיה בקשר עם הרופאה בכל מקרה. לילה טוב

טוטי30

New member
לא מנסיון ולא רופאה

לפי מה שאני יודעת יש כמה סיבות להווצרות חוזרת של דלקות באוזניים אחת הסיבות העיקריות היא מבנה מסוים של האוזן הפנימית. ילדים עם מבנה כזה בדרך כלל מפתחים דלקות באוזניים על ימים ועל שמאל מכל פיפס קטן, אפילו מסתם שתיית מים בשכיבה... ומה עושים? כלום. משתדלים לשמור ומקווים שזה לא יחזור במקרים שכבר הגיעו מים עד נפש לפעמים עושים ניתוחי כפתורים ובמקרים אחרים האוזן מתאזנת מעצמה כשגודלים וזה מסתדר. שוב אומרת - אין לי נסיון ואני לא רופאה. אולי כדאי להתעניין בפורומי מומחים. בכל מקרה - מקווה שהכל יסתדר בצ'יק ושלא תדאו כאב לעולם!!!!!

למעלה