ייעוץ טקטי

א מ י ר 7

New member
צריך את עזרתכם!!!! ../images/Emo53.gif

יום שבת מחזור אחרון ואני חייב ניצחון כדי לסיים מקום שלישי אני צריך שמישהו יסתכל על שתי הקבוצות ויגיד לי אם אני מסוגל לנצח אותו או שאני צריך לשנות מערך או לעלות mots (כבר עליתי פעם אחת העונה ככה ולכן אני מפחד לעלות עם זה למשחק) הנה הפרטים הקבוצה שלי: 341624 הקבוצה שלו: 341625 תודה מראש

Thierry Henry

New member
הקישור שלו עדיף על שלך.

לשניכם אין התקפה. אתה יכול לעלות מוטס..אני לא יודע כמה זה יעזור לך מולו. מה שכן, כדאי לך לשים את הווינגר החזק שלך בצד שמאל מהסיבה הפשוטה שאין לו בצד ימין שחקן(הוא לוקח משם את הקשר).

ligut

New member
יש ריח של אליפות באוויר... ../images/Emo13.gif

אז ככה: אני מקום ראשון 2 נק' מהמקום השני, יש לי מספיק נק' לעלות אוטמטית לליגה 4. במחזור האחרון הכל תלוי רק בי (וביריבה שלי..
) אשמח לשמוע עצות וחוות דעת (גם לגבי המשחק הגורלי וגם לגבי הצעות שיפור לקבוצה שלי לטווח הארוך...) הקבוצה שלי: ligut36 (153893) היריבה: Hirsch Fighters (342166) תודה רבה! ובהצלחה לכולם בישורת האחרונה!!!

Thierry Henry

New member
תשובות.

נתחיל מהמשחק בשבת. לפי הנתונים היבשים, לא צריכה ליהיות לך בעייה גדולה נגדו. במקומך הייתי עולה מוטס כדי להבטיח יתרון בקישור וגם כי ניצחון ואפילו תיקו יעלו אותך אוטומטית לליגה 4. אני לא ממש רואה איך אתה יכול ליפול מולו, רק פרץ של ראנדומליות מטורפת במידה ויהיה לכם אותו קישור יכולה לגרום לכך שלא תנצח אותו.(הסיכוי קטן). לגבי החיזוק. לפי מה שאני רואה יש לך שני קשרים מאוד חזקים וקשר אחד בינוני( אני מנחש שהוא אקסלנט). אני ממליץ לך להחליף אותו בקשר אאוט. כי הקישור שלך לא מספיק טוב לליגה 4. לא הצלחתי להבין מה אתה מאמן לפי הצפייה בשחקנים שלך, ככה שאני לא יכול לתת טיפים לגבי אימון, מכירות וכאלו. תשלים לי את החסר ואני אענה בהרחבה

ligut

New member
התעלמתי... ../images/Emo13.gif

אני לא ממש חשבתי על הטווח הארוך ולכן אין לי מתאמנים צעירים וטובים כרגע, אז אני בינתיים שם את הווינגרים שלי בקישור בכדי לחזק להם את הPM... מוזר אבל זה מה יש..

Thierry Henry

New member
אז העצה הכי טובה שלי בשבילך

היא לעלות עם הקשרים הכי טובים שלך בליגה + בנית תשתית מתאמנים טובה. אם לא תעשה את זה, אתה תמצא את עצמך בחזרה בליגה 5 מהר מאוד.

למעלה