היום ב-
אנשים

נירושית

New member
חיחיחיייי

גמאני מחוננת...אבל אני הולכת כל יום חמישי ללמוד יום שלם בבצפר כייפי כזה:]] אלי התקשרו מהבצפר ושאלו אם אני רוצה...ואמרתי שישלחו חוברת...ועועד לא שלחו:XX חחחח...זה היה המצחיק אם היינו נפגשות שם:|

0o0NoA0o0

New member
מגניב ואני לומדת מדעים ואמנות../images/Emo122.gif

חחח סתם סתם!! יפה לך.. גמלי שולחים כל מיני חוגם למ=ת=מ=ט=י=ק=ה!!!
סתומרת.. זה קל לי והכל, אבל באמת? חוג למתימטיקה? מספיק לי בבצפר 7 שעות בשבוע

0o0NoA0o0

New member
איך שירשרתי אליךך??????????????????

טוב בכל אופן התכוונתי לשרשר ליוליה
D:

Rioter

New member
מההההה

עומר לומד בביה"ס כזה בירושלים O: קוראים לזה יאס"א במקרה?

Double U

New member
שנה שעברה הפציצו אותי בכאלה

"בית הספר למדעים ואמויות בירושלים" "בית הספר הצבאי בחיפה" "בית הספר לקישוט עוגות ועוגיות בצפת"

מרתה 12

New member
אני אישית

חושבת שאת פשוט שוויצרית. כל כך היה לך דחוף להעתיק את כל המכתב הזה לפה? תשוויצי שאת מחוננת סבבה. את יודעת שאנשים לא צנועים לא מגיעים רחוק גם אם הם מחוננים.

Rioter

New member
בונאאאאאא

אאף אחד לא ידבר ככה ליוליוס קיסרררררר יוליוססססס המלךךךךך(ה).. אהה... הקיסר!

S H I R O N I

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo205.gifאני אישית

לא מתעניינת במה שאת חושבת :\ וכמו ששיר אמרה:"בונאאאאא אאף אחד לא ידבר ככה ליוליוס קיסרררררר"

0o0NoA0o0

New member
../images/Emo4.gif

תשמרי את זה לעצמךך!! וכמו שאני אומרת לאחותי: "תחושת בטן-> שומרים ב-ב-ט-ן!!"

Super Chuly

New member
אני, לעומת זאת, אישית...

חושבת שהישגים כמו של יוליה (ושל כל שאר החברים שהגיבו לשירשור וסיפרו על מכתבים שמזמינים גם אותם ללמוד בבתי ספר ברמה גבוהה) הם משהו שיש להוקיר אותו ולעודד אותו, לא לזלזל בו כפי שעשית את. קשה לי להאמין שזה נובע ממשהו אחר מאשר קנאה- ובכל זאת, כפי שכבר הגיבו לפני- שמרי את זה לעצמך. ליהי :)

מ א י י ק

New member
../images/Emo6.gifכן זה מנהג../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

להודעות של תפוז אנשים מודיע אני עושה את זה עם עוד כמה ואנחנו משרשרים רק את המאומצים שלנו בלי נושא להודעה

זה משגע אותי...

הילי בכלל תהיה בעונה השלישית? כי כמעט בכל מקום שכותבים משהו על השמיניה ועל הדמויות שלה - לא מסכירים את הילי...

למעלה