היום ב-
אנשים

../images/Emo101.gifהיום ב-../images/Emo43.gif אנשים../images/Emo77.gif

פורום היאבקות WWE עורך חידון לקראת השנה החדשה, ומזמין אתכם לקחת חלק ולזכות בפרסים! למה אתם מחכים? http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=13&msgid=86151197
תחרות הצילומים "בעלי חיים ואדם" ממשיכה בפורום בעלי חיים במערכת החינוך פרס ראשון - ארוחה זוגית! בואו להשתתף! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1017&msgid=86239693

irene17

New member
נצל"ש-ראיון עם ג'ייסון../images/Emo58.gif306

סוף סוף TVGUIDE שמו גם ראיון עם ג'ייסון! כבר חשבתי שלא יהיה כזה. קישור תודה לאל על ג'ייסון! לפחות מישהו מאמין בלוגן וורוניקה. והוא כ"כ מתוק בראיון הזה! והשיער בכלל לא מפריע לי! בגלל זה הגעתי למסקנה שזה לא השיער, זה ג'ייסון שלא מצטלם יפה. כי בתמונות מהאירוע הוא יצא מכוער, אבל פה הוא מהמם כמו תמיד. מייקל אוסיאלו לגמרי החזיר את אהבתי אליו בראיון הזה! הוא לא הזכיר את פיז! הפעם ג'ייסון היה חייב להרוס את זה ולדבר עליו קצת. אבל אוסיאלו כ"כ שולט! בראיון של קריסטן הוא אמר לה שהמעריצים עצבניים עליה בגלל ההערות שלה על לוגן, ועכשיו הוא גם אומר לג'ייסון שקריסטן לא אוהבת את לוגן וורוניקה! וג'ייסון הגיב כמו שיפר אמיתי כשהוא אמר שזה קצת עצוב. ושוב תודה גדולה לאוסיאלו, ששאל את ג'ייסון איך היה לצלם את סצינת המיטה עם קריסטן וסצינת ה"עירום" שלו בפרק 2.

orale12345

New member
זה נתקע לי כל הזמן

יש סיכוי את כותבת תקציר לראיון? כמו מה הוא ענה על המיטה ועל פרק 6?

irene17

New member
אוקיי../images/Emo58.gif עונה 3

בהתחלה הם דיברו מלא זמן על השתי שניות שבהם אוסיאלו היה בסידרה. אח"כ אוסיאלו אמר שבפרק הראשון אנחנו רואים משהו שעד כה לה היה לנו בסידרה, וזה לוגן וורוניקה, מזיעים ובמיטה ביחד והוא שאל את ג'ייסון איך זה היה לצלם את זה. ג'ייסון אומר שקריסטן נהדרת ובלה בלה בלה, וההערה שהוא קיבל מהבמאי בסצינה הזאת הייתה שהוא הסתיר את האור של קריסטן והבמאי היה ממש עצבני על זה. והוא הוסיף שיש עוד כל מיני סצינות מתוקות ורומנטיות בין לוגן וורוניקה. אח"כ הם מדברים על הסצינה בפרק 2 שבה לוגן צריך לרוץ עירום בכיתה, אוסיאלו שואל את ג'ייסון אם הוא היה צריך להיות לגמרי עירום בשביל זה, וג'ייסון אמר שלא לגמרי, אבל קרוב. ואז ג'ייסון אומר שהם כרגע מצלמים את פרק 6 והתחיל לדבר על זה שפיז נכנס לתמונה. אבל לא היה לגמרי ברור אם מדובר על זה שפיז ממש נכנס לתמונה בפרק 6 או שפיז בכלליות הוא כצלע שלישית. הוא אמר שפיז הוא בחור מקסים כזה ושמח בזמן שלוגן כל הזמן כועס על העולם וכו' ושזה הולך להיות מעניין. ואז אוסיאלו אמר שקריסטן אמרה בכמה ראיונות אחרונים שלדעתה לוגן לא מספיק טוב בשביל ורוניקה. ג'ייסון הגיב על זה ב:"יאייקס, זה קצת עצוב". והמשיך בזה שהוא מסכים איתה חלקית, אבל הוא חושב שיש מקום להתפתחות בדמות כדי שקריסטן כן תוכל לאהוב את זה. והאמת גם לי זה כל הזמן נתקע ובגלל זה לא הצלחתי לקלוט את הכמה שניות האחרונות כמו שצריך, אבל נראה לי שהוא אמר שלוגן וה-CHARM שלו יוכל לזכות בורוניקה בחזרה.

למעלה