החלמה אחרי לידה

Tovlli

New member
../images/Emo101.gif החלמה אחרי לידה

שלום בנות
אני כמעט שבועיים אחרי לידה (מרגיש כמו הרבה יותר...
) ועדיין סובלת מכל מיני מכאובים. רציתי לשאול אתכן האם זה נורמלי שעדיין כואבת לי הבטן מידי פעם ושהדימום, גם הוא לא רציף, עוד לא פסק לחלוטין
בנוסף בלידה היה לי (לדברי המיילדת) קרע קטנטן, והיא המליצה לא לתפור, שזה יתאכה לבד. אבל הוא עדיין מאוד מורגש, וגם לא נראה מי יודע מה מחלים (כן, בדקתי...). כמה זמן זה אמור לקחת
מראש לעונות

מעיןבר

New member
גשי אל הרופא לבדיקה

בעיקרון, דימומים יכולים להית כמה שבועות טובים לאחר הלידה, מה שמטריד אותי אלו הכאבים (בהנחה שאלו לא התכווצויות של הרחם) וכדאי בהחלט לבדוק מה המצב של הקרע, אולי עדיף לתפור כדי שיתאחה בצורה תקינה ולא תיווצר רקמה צלקתית.

Tovlli

New member
איך יודעים אם הכאבים נובעים

מהתכווצות הרחם
האם זה סביר שיהיו עוד כאבים של התכווצות אחרי שבועיים
והפחדת אותי עם הקרע...
אולי באמת כדאי לגשת לרופא. האם גניקולוג יכול לבצע תפרים במרפאה או שזה נעשה רק בבית חולים
על תשובתך

polinomialy

New member
הדימום בהחלט עוד נורמלי.

אם יהיה לך דימום כזה בעוד חודש אז תבדקי את הנושא... (בשתי הלידות שלי עוד דיממתי למדי אחרי שבועיים. באחת, הדימום המשיך והלך והתחזק ואחרי שבעה שבועות עשו לי גרידה של שאריות שיליה. בשניה אחרי כשלושה שבועות הדימום התחזק מעט, ותוך יומיים נחלש ונעלם. טבלתי ששה שבועות אחרי הלידה) לגבי הכאבים בבטן - את מניקה? האם זה כואב יותר בזמן ההנקה או בדיוק אחרי? אם כן, לא הייתי דואגת. (אצלי היו כאבים כאלו עד שלושה שבועות מהלידה אבל בעיקר בזמן ההנקות.) לגבי הקרע - אין לי כלל נסיון בזה אבל ממליצה לראות רופא.

Tovlli

New member
../images/Emo51.gif על התשובות

אני אכן מניקה ויש בהחלט קשר בין זמני ההנקות והכאבים.

למעלה