אני והנעליים חוזרות!

../images/Emo100.gif ../images/Emo68.gif אני והנעליים חוזרות!

אחרי שהעיניינים קצת נרגעו ועשיתי סיבובים למכביר... הנה קולאז' של חלקים ממני עם נעליי (אני לא כ"כ אוהבת להעלות תמונות ברות זיהוי לרשת, אבל נראה לי שע"ס ברכי הבולטות תוכלנה לזהות אותי ברחוב). שימו לב שהצבע שונה מעט מאשר באתר, ויותר קרוב לורוד מג'נטה מאדום. בנוסף - ראיתי שמלה חמודה בכחול כהה עם נקודות לבנות, אבל מטריקו, ברנואר - האם לדעתכן יתאים בכז"א? (מדובר במיני, צוורון V עם שרוולים, צמוד יחסית לגוף) תודה לכל מי שעזרה עד כה! אשמח לשמוע הצעות נוספות לאור המראה של הנעל עליי.

הערה!

כמובן שהשילובים שעשיתי לא "משקפים" משהו שחשבתי שנראה טוב, אלא זה רק בשביל להראות את הנעל ביחס לאורך כל הרגל, במכנס סגור מול חצאית מיני., כדי שתהיה לכן תחושה של צבע העור והפרופורציות.

הנעליים בעלות נוכחות מדהימה

נראה לי שאפשר ללכת איתם ערומים ולא יבחינו בכך..... בגלל שהן כל כך משוגעות הייתי בוחרת באחד מהצבעים היותר סולידיים ( אם אפשר לאמר כך) כמו הכחול או הלבן ובונה תלבושת מאוד מתונה שתתן לנעליים את כל הבמה. אני מאוד אהבתי את הבגד הכחול ולא אהבתי את חשיפת הרגליים כיון שהעיין קצת התבלבלה לי. התלבושת צריכה לתת סוג של שקט. אגב, לא אהבתי את השחור. לחילופין אפשר היה ללכת על הדרמטיות עד הסוף ולקחת את התלבושת למקום התיאטרלי לגמרי. אופצייה שלישית: פשוט לתלות אותן על הצואר בתור שרשרת צבעונית ושמחה ...
מה שבטוח זה מסוג הפריטים שמתלהבים מהם ואחר כך שוברים שעות את הראש :"מה לעזאזאל עושים איתם?"

ניסחת את זה נהדר ../images/Emo13.gif

גם אני לא אהבתי את השחור, אבל רציתי שיראו את האפקט שזה יוצר. מה גם שרוב השמלות שלי שחורות ;). מה שדי מגביל אותי בהתאמה :p. הבעיה עם הרליים החשופות תהיה גם בכל שמלה לדעתי. לגבי הכחול זה רעיון טוב, אבל בגלל האורך של המכנס חשבתי שזה פחות מוצלח ממה שזה יכול להיות. הן קצת כבדות על הצוואר :p

Fun Fair

New member
מסכימה עם כל מילה.

הנעליים נראות מעולה עם מכנסיים כהים וארוכים. ואיזה נעליים כיפיות!!!

עם המכנסיים הכהים זה ניראה נחמד

אבל הם צריכים להיות צרים למטה ולהגיע עד הנעל, לא להיות ארוכים מדי.

לי וולף

New member
נראות יותר טוב מהתמונה הקודמת!

ולראות אותן עליך בהחלט עושה הבדל
אני מסכימה לגבי המכנסיים- אם הם ארוכים מידי זה נראה קצת לייצני (אמנם זוית בעייתית אבל השילוב של הכחול-רחב עם הנעליים לא הסתדר לי בכלל
) אני חושבת שגם עם החצאית זה בסדר גמור (היא קצת קצרה מידי) כי ההתרחבות/התנפנפות הקלה מאזנת קצת את הנוכחות של הנעליים. לדעתי הן יראו טוב גם עם גרביונים וחצאית/שמלה. זה עונה קצת על השאלה לגבי השמלה המנוקדת- לא נראה לי שהיא תתאים בגלל הגזרה, פחות בגלל הצבעוניות שלה...

למעלה