מכירות והחלפות.

mikeys barking

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif../images/Emo121.gif

מוכרת תכשיטים שאני מכינה מפימו. את כל הפרטים אתם מוזמנים לראות באתר שלי ממש פה
בבקשה, אל תפנו אליי במסרים אלא אם כן יש לכם שאלות שלא מופיעות באתר או משהו כזה. תודה ^^

Pooki Looki

New member
~מוכשרת~../images/Emo99.gif../images/Emo85.gif

ברגע שיהיה לי כסף, אני כ"כ מזמינה!!

שחר ../images/Emo27.gif

אני חייבת להגיד לך שאני מקבלת אינסוף מחמאות על השרשרת שהכנת לי. את מרשה לי להעביר את הטלפון שלך לאנשים שמעוניינים?

mikeys barking

New member
כמובן! :)

אני מעדיפה אם תביאי את הכתובת של האתר שלי (כי אני בכל מקרה מעבירה בדואר חוץ ממפגשי פורום) אבל אם לא נוח לך את גם את הטלפון שלי זה בסדר :)

שאלה

את מכינה רק עגילי כוכבים?.. אני ממש אוהבת את החיפושיות-- אבל כעגיל.. ואם לא- העגילים של הכוכבים ניראים לי גדולים ביחס לאוזן, את יכולה להקטין אותם טיפה?
וואו יש לך דברים ממש מגניבים!!

yarden28

New member
עליונית

לבנה מבד נמתח. מידה S.. אני M והיא מגיעה לי לצלעות בערך. 20 ש"ח. רק לבנות שיכולות להגיע לת"א

yarden28

New member
סווצ'רט של אדידס

לבן מבד נמתח מידה M אאל"ט. מאחורה יש מין פס של רשת.. 30 ש"ח. רק לבנות שיכולות להגיע לת"א

yarden28

New member
סוודר

אפור שנעשה בו שימוש במצב לביש לחלוטין!! מידה XL אממ... 30 ש"ח? רק לבנות שיכולות להגיע לת"א

yarden28

New member
ג'קט מוושלם ../images/Emo7.gif

לבן,אלגנטי נלבש פעם אחת . מחו"ל. מידה L ,אני M עם ציצי B וזה קטן עלי
40 ש"ח. בבקשה תעשו לו בית אהוב :] רק לבנות שיכולות להגיע לת"א

מגפיים

מידה 39 נאות בין 400-500 שקל נקנו בהרבה יותר :/ חסר אפזם אחד וככה הן גם נקנו אפשר לפגוש אותי בתלאביב כמעט כל יום

h i m g i r l

New member
תגידי את זוכרת מה המחיר המקורי שלהן?

בלי ההנחה שהם עשו לך. ואיזה חברה הן? זה ממש ממש חשוב.

h i m g i r l

New member
950 זה המחיר המקורי או אחרי ההנחה בגלל האבזם?

שאני אדע בערך עוד כמה שנים יהיה לי את הכסף חחחח סתם שאני אדע עם כמה כסף ללכת

sonaku

New member
ראיתי אתמול גבר קונה אותן בנוקס

וחשבתי להגיד לו משהו אבל לא היה לי נעים וגם לא זכרתי ת'מידה...

למעלה