מכירות והחלפות.

../images/Emo100.gifמכירות והחלפות.../images/Emo100.gif

נא לא לנצל"ש.
השרשור נפתח בימי רביעי.
לא לפרסם טלפונים וכתובות על גבי הפורום. :).

Sweet Calamity

New member
~חצאית~ ../images/Emo115.gif

לא נלבשה יותר מפעמיים. מוכרת ב50. מידה M. אם מישהי רוצה תמונה על הגוף אני אצלם ואשים.

זכוכיות

New member
../images/Emo41.gifשמלה קצרה, שחורה, עם נצנצים../images/Emo41.gif

נקשרת בעזרת כתפיות חוט שעוברות דרך לולאות מאחור ונקשרות בגב. מידה 1. 35 ש"ח.

זכוכיות

New member
מעיל סרוג שחור ארוך

עם צווארון דיי "פרוותי" (סינתטי כמובן) שממשיך עד לקצה התחתון של המעיל... מידה 1 (אבל הוא די גמיש בעניין המידה למעלה ולמטה...), 30 ש"ח.

זכוכיות

New member
שתי חצאיות קצרצרות

חצאית School Girl, מידה 0, 40 שקלים. חצאית מבד מבריק בצבע צהוב\ירוק, למטה יש פס תחרה שחורה עם מעט פאייטים שחורים... מידה 0-1, 40 ש"ח.

מוכרת או מחליפה...

אני בעיקרון מב"ש, אבל בשבוע הבא (כנראה) אני מגיעה למרכז (ת"א). בכל מקרה, כל הקודמ/ת זוכה. אל תשלחו לי מסרים סתם... נ.ב. יש גם אפשרות לשלוח דברים בדואר רשום. דמי משלוח עליכם. אז ככה... תיק ורוד עם פסים ונקודות + ארנק תואם. יש לו שני כיסים מנוקדים מקדימה, ועוד כיס מנוקד מאחורה. 50 ש"ח.

חרוזים. והרבה.

השפתון סתם לצורך הדגמה של הגודל... אממ.. כל הצנצנת 25 ש"ח. (זה המוןןןן חרוזים בכל מיני צורות וגדלים...)

אה... שכחתי

התיר הורוד נראה ככה מבפנים- יש לו שני תאים. תא גדול ותא קטן יותר. אין לו ריצ'רץ' או כפתורים.

DVD

של צ'רלי בממלכת השוקולד (שני דיסקים, מקוריים, בקושי נעשה בהם שימוש...) אמממ... 40 ש"ח.

אמממ ואנ ילא יודעת עד כמה זה אלטרנטיבי...

אבל אולי מישהו ירצה את זה, במקום שאני אזרוק את זה. קלפי טארוט צועניים כאלה שמצאתי אצלי. יש את כל הקלפים וגם הוראות באנגלית לפריסה. 20 ש"ח.

למעלה