חלומות 26/3/05

גריני

New member
../images/Emo100.gifחלומות 26/3/05../images/Emo100.gif

נא לשרשר חלומותיכם להודעה זו- כדי שהחלומות שלכם לא יברחו לעמודים הבאים.
בנוסף לסיפור החלום - כתבו מספר פרטים על עצמכם - כל דבר שלדעתכם קשור אל החלום. כמובן, לא לשכוח לציין גיל, ומין...
אנא, חכו בסבלנות יום יומיים. המפרשים לא מבטיחים לפרש את כל החלומות. אם לא ענו לכם היום, אולי יענו לכם מחר..

טוטס

New member
משקפי שמש בחלום

אני נמצאת באיזה חדר ופתאום מוצאת משקפי שמש שהאקס שלי והחברה החדשה שלו שכחו שם. אני מרימה אותם, ומתעצבנת בהתחלה ששני הזוגות מאותה חנות בה אני קונה את המשקפיים שלי וזה גם של אותו מעצב. אני רוצה לראות איזה משקפיים הם בחרו. אני פותחת בהתחלה את הנרתיק משקפיים שלה ורואה משקפיים קטנות, עם מסגרת חתולית - אני מודדת אותם עליי והן ממש קטנות על העין (הריסים שלי אפילו מחוץ למשקפיים). אני מחזירה את המשקפיים לנרתיק ומסתכלת על המשקפיים של האקס שלי - והם, לעומת שלה, נורא נורא גדולות, מכסות לי חצי פנים.... למישהו יש רעיון מה זה אומר?
קצת רקע: הכרנו 3 שנים שמתוכם היינו ביחד שנה, ניפרדנו לפני שנה, שמרנו על קשר לאחר הפרידהולפני כ-5 חודשים הוא התחיל לצאת עם מישהי חדשה (שהוא הכיר לפני שאנחנו היינו ביחד) ומאז נותק הקשר ביננו לגמרי...

מקסימה1

New member
הי טוטס- חלום יפה חלמת

לדעתי החלום שלך הוא חלום נהדר, ואני אנסה לפרש. מה מייצג עבורך האקס הזה? האם יש לך עדייין תחושת שייכות אליו או להפך?? אני דווקא רואה בו רק סמל ל"טוטס" של פעם. המישקפיים הם דרך מחשבה שלך, הסתכלות שלך כל העולם. החלום מראה שזה כבר לא מתאים, שדברים השתנו. המישקפיים של הבחורה שלו קטנות עלייך, האהבה שלו קטנה עלייך את כניראה צריכה משהו גדול יותר. המישקפיים שלו גדולות מידי בישבילך, שוב תחושה של אי נוחות, אני רואה פה גם איזה שהיא כבילה או השתלטות. מתחברת למה שכתבתי??

טוטס

New member
דווקא ממש יפה...

לא חשבתי על זה ככה.... האמת, שאני די לא תופסת ממנה ורואה אותה ממש מתחת לרמתי (עם כל הצניעות
) היא עדיין ילדה שצריכה להתבגר...אז זה דווקא מתאים יפה עם זה שהמשקפיים קטנות... לגבי זה שהמשקפיים שלו ענקיות - אולי זה באמת בא לייצג חוסר התאמה...

בוקר טוב לשבת מקסימה ../images/Emo42.gif

חלמית הלילה 3 (
) חלומות, או חלום אחד ב- 3 חלקים...
(זה מה שקורה כשלא זוכרים את החלום במלואו, מליל אמש... :-S)
בחלק הראשון: משום מה אני עושה טירונות פעם שניה...
אני נמצאת במחנה הטירונות שבנוי כמו ריבוע, כשמסביב החדרים ובאמצע מגרש האימונים ובכל יום בשעה 16:15 (כן כן...
) נסגר השער ואי אפשר לצאת עד יום המחרת משום מה אני נשארת שבת ומתחילה לבכות
, אך באמצע השבוע אני מקבלת אפטר, אך רק לצאת לסביבה הקרובה ולחזור באותו ערב
בחלק השני: אני מגיעה לבית הוריי ומחפשת פתק לכתוב לאמא שלי שאני נשארת שבת. הבית מבולגן, וזה עוד אחרי שהעוזרת היתה ונקתה, אך הדברים לא סודרו בחזרה במקומם. אני מתקשרת לאבי שיבוא לקחת אותי, והנה הוא כבר הגיע הביתה ומחכה לי, לפני השעה המיועדת. בסופו של דבר אני כותבת לאמא שלי עעל גב חשבון הסופר את עניין הישארותי.
בחלק השלישי: (מאיפה הוא צץ, אין לי מושג
) אמא שלי חוזרת מרופא השיניים עם צילום השיניים ביד, מאוד כועסת על אבי(קיבלתי "הרגשה" שצריכה טיפול גדול ויש לשלם הרבה) ובדיוק השכנה שלי (!!!) ממול נכנסת ומראה לאימי איך צריך להיות באמת צילום הכתרים (מסדרת אחד על השני עם דבק נייר
) כל נגמר לו החלום(מות)
אז מה רוצים ממני פה?

רשף כשף

New member
לדעתי

החלום מצביע על קשיים בהם את נתקלת בחייך, בעיקר בתחום הכלכלי, מרגישה שאת חוזרת אחורה לתקופות קודמותש בהם היה לך קשה להסתדר מבחינה כלכלית. לצערך ההורים אינם יכולים לתמוך בך כבעבר והחלום דוחק בך למצוא פתרונות יצירתיים במקומות אחרים- לנסות להצטמצם ואולי אף לחפש עבודה נוספת לזו בה את עובדת כיום על מנת להשלים הכנסה. מדבר אלייך?

la luz

New member
חלום מטורף!!!

אז ככה אני בת 27 רווקה החלום שלי מתחיל שאני בעבודה, עובדת משמרת לילה במוקד רפואי. פתאום אני צריכה להביא משהו. אז אני יוצאת מהמוקד (דבר שאסור לעשות) משאירה אותו ריק ופתוח. ופתאום אני בעיר אחרת (שגרתי בה פעם) ולקחתי את מה שרציתי ואני בדרך חזרה לעבודה אבל אני עוצרת טרמפים. הטרמפ שעצר לי היו בו 3 בחורים, אחד שמן (נהג) ו 2 רזים, הם נראו לא משהו אבל הם אמרו שיקחו אותי לעבודה. אני הרגשתי שזה לא יהיה טוב אם אני יעלה ובכל זאת עליתי.כשהייתי בתוך הרכב ראיתי פתאום שיש להם מן שחור מסביב לעיניים. או שהם היו חולים או תחת השפעת משהו. פתאום אחרי נסיעה של דקה, הם סוטים מהדרך ונכנסים לדרך עפר. אני צועקת שיעצרו (הם לא עוצרים) ואני קופצת מהרכב. לוקחת את הפלאפון ומנסה להתקשר למשטרה תוך כדי ריצה. המשטרה לא עונים, ניסיתי להתקשר לידיד הכי טוב שלי אבל הוא לא ענה, רצתי מהר והגעתי לעבודה, פתחתי את הדלת וראיתי במחשבים שפספסתי 6 קריאות של מצוקה של אנשים. התיישבתי, קיוויתי שהכל יהיה בסדר איתם והתחלתי לעבוד שוב כלומר, התקשרתי לאנשים לשאול אם הכל בסדר. ההרגשה שלי בחלום היתה של בלבול, סוג של פחד, הרגשתי שאני לא יודעת מה לעשות, קיויתי שהמנהלת תסלח לי שככה עזבתי את העבודה. אני לא זוכרת מה הייתי צריכה לקחת שככה עזבתי את העבודה. זה היה משהו קטן, נישא, וחשוב לי עד מאוד אשמח לקבל דעה

רשף כשף

New member
לדעתי

האם את באמת עובדת גם מחוץ לחלום במוקד רפואי? ייתכן שהעבודה משפיעה עלייך ואת משתמשת בנושא העבודה בחלום על מנת להגביר את רגשות המצוקה של האנשים סביבך, שהם מרא הלרגשות המצוקה האישיי שלך. האם את מרגישה שלא תמיד נענים לרגשות המצוקה שלך באופן אישי בעבודה או מחוצה לה? האם לדעתך המצוקה האישית שלך היא פחות חשובה משל האחרים? החלום מעלה שאלות אלו ואחרות, אם תוכלי לכוון אותי אשמח להתדיין איתך על משמעותו. רשף

חלמתיהלילה

התעוררתי לפנות בקר כאשר כלי נרעשת . בחלומי הנכד הקטן שלי בן השנה וחודשים שאינו הולך ללא עזרה אבל זוחל מהר ומצליחבדרך זו להגיע לכל מקום הלך לאיבוד.אני רצתי ממקום למקום לחפש אותו ולא מצאתיו.למרבה הפלא אף אחד לא התרגש מהענין, אפילו לא הסב בקשי שכנעתי אותו להודיע למשטרה. בסוף כמו תמיד בחלומות לא טובים נתתי לעצמי את ההראה להתעורר, הרי זה רק חלום. מה פירוש החלום?

רשף כשף

New member
לדעתי

ללא קשר לנכד- האם יש משהו בחייך שהתחלת ואת מרגישה שהוא יוצא מכדי שליטה? החלום דוחק בך לחפש היכן הזנחת את הבעיה שהגיעה למימדים כאלה וכעת היא מטרידה את מנוחתך.

kfir number 1

New member
החלומות שלי אתמול

חלמתי שאני מנשק מישהי אני לא זוכר בדיוק וגם חלמתי בין היתר שאני הולך ברחוב ופתאום רואה מישהו לוקח רובה ורוצה לכוון אותו עלי אבל לא נתנתי לו כי ריחפתי באויר והתעוררתי. מה זה אומר?

גריני

New member
Kfir

החלום הראשון כ"כ חלקי שממש אינני יכולה להגיד עליו כלום... זה יכול להיות משהו סתמי - שאיפות שלך/רצון כלשהו בקירבה, או משהו עמוק יותר, אבל לא ניתן לדעת. החלום השני - אולי מראה לך שיש לפעמים דרך להתמודד עם מצב קשה בחיים - ע"י "התרוממות" - כלומר להסתכל על סיטוציה מסויימת במבט מלמעלה, כאילו לא להיות "קטנוני" אלא לבוא מהשקפה גבוהה יותר. נניח שמישהו אומר לך איזושהי מילה "פוגעת", אז דרך אחת היא מיד להעלב ואולי גם להחזיר לו, אבל הדרך ה"גבוהה" יותר היא לחשוב לרגע, אולי הוא "שופך" עליך משהו מתוך עצב או מצ"ר מחורבן אחר שיש לו.... ואז אפשר פשוט להבליג ו... אחרי 5 דקות זה עובר... נדמה לי שכבר היה לך חלום במשמעות דומה, נכון?

kerensztern1

New member
חלום נוראי שחלמתי...

חלמתי שאני נכנסת למעלית ולוחצת על כפתור שיעלה אותי ובמקום זה אני יורדת למטה במהירות תוך כדי זה שהמעלית הולכת ולוחצת אותי מהצדדים ובנוסף מיים מתחילים לעלות מהרצפה ואני ממש יודעת שאני עומדת למות... פחד אלוהים... בכלל היתה לי תחושה בחלום שאני חולמת אבל לא ממש "התעוררתי" בחלום ולא היתה לי שליטה על הנעשה...

kerensztern1

New member
תוספת לחלום

הייתי אמורה להגיע עם המעלית לבית של אמא שלי (במציאות היא בכלל לא גרה בבית עם מעלית אבל גדלתי בכזה בית).

גריני

New member
כיוון שגוי עם אמא

מכיוון שבחלום היית בדרך אל אמך, כנראה שהחלום עוסק במערכת היחסים שלך איתה. בדר"כ עלייה במעלית מסמלת הליכה בכיוון "נכון"/טוב לחולם, בעוד שירידה - את ההיפך. נדמה לי שהחלום הזה מדבר על כך שיש לך כוונות טובות כלפי אמך, אבל איכשהו זה "מתפקשש" לך... איכשהו הכוונות הטובות שלך אולי "טובעות במים", אולי ישנו מטען רגשי כלשהו ביניכן - שלא מאפשר לך לממש את הכיוון הטוב/החיובי ואת מוצאת את עצמך דווקא בדרך לא נעימה איתה. מדבר אליך?

avital24

New member
שלום

היי גריני וכל יושבי הפורום אני צריכה עזרה בפירוש חלום שחלמתי ביום שישי , אתמול החלום היה מאוד חזק ומוחשי ואני חייבת לדעת מה הפירוש שלו, אז ככה חלמתי שנחטפתי ע"י כוח אפל מאוד ושמאמציי החטיפה נעשו עוד בתקופת הצבא וחלמתי שבאמת כבר אז הרגשתי שמיהשו מנסה לדפוק לי את החיים ובגדול בכל מקרה הכול היה אמתי ומוחשי ואותו כוח אפל הפחיד אותי מאוד ואז חלמתי שאני מתעוררת מהחלום ומספרת לחבר שלי שהיה לי חלום שאני נחטפת ואני גם אומרת לו למה אתה חושב שאלוהים שולח לי מסרים מהשמיים של NOFEAR אם אין באמת סיבה יש בזה בטוח משהו בחלום שחלמתי אחרת לא היו שולחים לי מסרים לא לפחד מה שאומר שמה שחלמתי זה אמיתי לחלוטין ואז אני מדברת עם אמא שלי והיא אומרת לי שאחי רצח מישהי ואני משתגעת עד כמה הם יתנו לאחי להידרדר ואני אומרת לה את לא רואה מה קורה את לא רואה שהוא רצח מישהי תעזרי לו והיא אומרת שאבא שלו יעזור לו ואז אני אומרת לה בטח לך לא איכפת איכפת לך רק מהבת השטנית שלך שהורסת משפחות ואז אחותי השנייה מתערבת ואומרת לי לא לצעוק ואני חוששת שיהיה בלאגן בבית ואז יאשפזו אותי כמו שהיה פעם שעברה באישפוז האחרון ואז גם חבר שלי מדבר ואני חושבת לעצמי בלב שהוא אמור להיות בעדי כי הוא אוהב אותי אבל אני לא בטוחה ולא ברור לי עם הוא חלק מהמשפחה המזופתת שלי ואם הוא עוד נשמה שאני צריכה להתגונן ממנה. זהו זה היה סוף החלום שאני זוכרת השאלה שלי היא אם החלום לא אמיתי או אם הוא כן אמיתי ויש איזה כוח שלילי בחיים שלי שמשפיע עליי ומה אני יכולה ללמוד ממנו אם החלום היה בעצם מסר מהתת מודע הגבוה שלי או מאותו כוח אפל כי הכול היה כ"כ מציאותי ואמיתי. תודה

גריני

New member
אביטל יקירה

אין לי דרך לדעת האם החלום היה מסר "אמיתי" על כוח אפל כלשהו, או שמדובר בפחדים כלשהם שלך... אני נוטה להאמין שהדברים האפלים הם בנו-בתוכנו - הם הפחדים שלנו, והם מקור כל הצרות
אני מבינה מהחלום שאת נמצאת בבעיית-אימון קשה... את לא יודעת במי את יכולה לבטוח ובמי לא... ואני נוטה לחשוב שאלוהים שלח לך מסר: אל תפחדי
נדמה לי שכדאי שתמצאי דרך להיפרד מהפחדים שלך ושתעלי על דרך של אמון וביטחון ביקום.

למעלה