BratZit

New member
../images/Emo10.gif

אני כלכך בודדה.... אני הייתי רוצה קשר רציני.. חבר שיאהב אותי ואני יאהב אותו... ואני פשוט לא פוגשת בנים..... ושלא נדבר על זה שאני בקשר ממש גרוע עם החברות אז אני די לבד כל הזמן..... ואין לי חיי חברה..... ואל תגידו לי שזאת תקופה כי זאת לא.. זאת הולכת להיות המציאות.. ואנשים חדשים אם כך אני לא פוגשת......

../images/Emo24.gif

עצוב לי שאת מרגישה בודדה כל כך
את לומדת או עובדת ? אולי תוכלי להכיר אנשים חדשים ? ניתן לשנות את מציאות

gilad269

New member
אל תדאגי

את תזכי לקבל קשר,ולחבר שיאהב אותך,ועכשיו לפינת השאלות: למה את בקשר גרוע עם החברות? למה את לא פוגשת בנים?אולי את לא יוצאת מספיק. אני די מכיר תהרגשה שלך כי לי יש הרגשה דומה,אבל בכל זאת אולי צריך לשנות משהו כדי שתזכי להכיר אנשים חדשים

זאת בעיה כי אני לא יכולה לשכוח

אין אני לא שוכחת אותו זה קשה לי...היינו חברים חודש וחצי ככה.. וממש התרגלתי אליו..ואני חושבת שיש לו עכשיו מישהי אחרת בראש ואני מפחדת שזה יגיע למצב שיהיה להם משהו!! אני רק חושבת עליו רק עליו!!וזה קשה לי לצאת מזה!!

shakedmish

New member
אל תרגישי בודדה

מישהו יגיע מתישהו, פשוט תנסי לא לחפש גם אני במצב דומה לחברות הטובות שלי כבר יש חברים וזה מבאס ואני הרבה לבד ואני מתה לחבר שיאהב אותי ואני אותו.... וזה לא קורה כרגע, אז אני מנסה לא להתבאס למרות שלפעמים זה פשוט קורה! יהיה בסדר את תיראי, תישארי אופטימית

../images/Emo24.gif

אל תתיאשי ואל תרימי ידיים. עד תראי שעוד יבוא הבחור שיכבוש את ליבך. גם מצבי לא מזהיר במיוחד, ואני אף פעם לא מאבד תקווה. יש המון דרכים לפגוש אנשים ובחורים, אם זה באתרי אינטרנט, במסגרות חברתיות וכו'. אל תרימי ידיים כ"כ מהר, זה הדבר הכי לא נכון לעשות.

מסגרות

תשתתפי במסגרות שמענינות אותך כמו חוגים ולמודים, שם תפני לאנשים שמענינים אותך ותיזמי שיחות ואחר-כך פגישות.

RVD18

New member
לצערי אני מכיר את ההרגשה

אממ למה את לא פוגשת בנים? את לא יכולה לחזות את העתיד, אני בטוח שאפשר לשנות את זה ושתמצאי מישהו, רק סבלנות ותהיי אופטימית. אני יודע שזה נדוש אבל זה יבוא, מתישהו...אני גם הפסקתי להאמין בזה...אבל זה עבר לי...

BratZit

New member
תגובה

אני בצבא לכן אני לא יכולה להשתתף במסגרות... והבנים הם לא ממש מענינים אותי שם......ין שם אופציות...... ואוליי אני לא פוגשת בנים כי אני לא מספיק יוצאת... אבל אני לא יוצאת כי אני בקשר רע עם החברות, אז אין יציאה מהמעגל הקסמים הזה.... וזה מדכא אותי.. אני מרגישה כלכך בודדה.....

אוקיי ....

יש לך חברות מהצבא שאת יכולה לצאת איתן ולהכיר אנשים חדשים ? את חוזרת רק חמשושים ? אם לא, מה עם להצטרף לחוג שאת אוהבת ? ללכת לסדנאות? להכיר אנשים מפורומים ?

RVD18

New member
נו אז זה לא

שזה הולך להישאר ככה לנצח, אל תהיי כ"כ פסימית. כי מתישהו הצבא ייגמר את יודעת :) בנים את יכולה לפגוש בכל מקום, גם כשאת חוזרת מהבסיס הביתה, באירועים, כשאת עושה קניות...ברור שאם תצאי יותר תפגשי יותר אבל זה שאת לא לא אומר שלא תמצאי...תני לזה זמן. ואין מצב לשנות את הקשר הרע עם החברות...? ובקשר למסגרת, חוג או משהו..לי בצבא לא היה זמן וראש ולזה, אבל תנסי לחשוב על משהו שאת אוהבת, אולי אפילו פעם בשבוע...ואולי שם תכירי עוד אנשים:) רק תהיי אופטימית ותני חיוך ותראי איך דברים משתנים לטובה
(וזה בא ממישהו שנמצא באותו מצב
)

ס א ט י ן

New member
את יוצרת לעצמך את המציאות

אמנם אין לנו שליטה על כל דבר שקורה לנו במהלך החיים, אבל על חלק יש לנו שליטה, והמצב החברתי הוא בהחלט בידיים שלנו. אנחנו רק צריכים להבין את זה. אין לך חיי חברה? תצרי לך. תסתנני לך לחוגים חברתיים חדשים...מסגרות חדשות...יש המון כאלו. תחדשי קשרים, זה אפשרי.

BratZit

New member
איזה?

איזה מסגרות? איזה חוגים? איזה לימודים... למרות שאני חוזרת כל יום...... אני די מוגבלת בהכל בגלל הצבא...... אני מנסה למצוא חברות אבל איכשהו זה לא הכי מתאפשר.....

ס א ט י ן

New member
מה הבעיה?

את חוזרת יומיות, לכי לחדר כושר, או לחוג אחר שאת אוהבת. ואיך לא מתאפשר למצוא חברות? בצבא אין לך חברות? ואת לא יכולה להעמיק את הקשר עם חברות שאת כבר מכירה? מצטערת, קשה לי להאמין לך שבאמת אין לך כל אפשרות כזאת. הכל תלוי בך. להחזיק קשרים זה לא דבר קל, צריך להשקיע... אני לא מאמינה לך שאת בן אדם כל כך לא חברותי שאת לא יכולה למצוא אף אחד שיצרה לבלות איתך. את יודעת למה? כי את רוצה את זה, את לא רוצה להיות בודדה, את רוצה לצאת עם חברות, את רוצה להכיר. זה כבר מראה עלייך שאת כן יכולה להיות מאד חברותית. תני לעצמך הזדמנות.

BratZit

New member
אני מאוד חברותית

פשוט החברות הישנות שלי עשו לי קטעים מגעילים.... ואנחנו די מקובעים על "חבר'ה " ומוזר לי לחפש חברים חדשים וכבר ניסיתי לצאת עם אחרים ולא היה להם מקום או כל מיני סיבות אחרות..... איזה חוגים בדיוק? זה קל לתת עצות... אצל אני פשוט הגעתי למצב של לטפס על הקירות בשביל למצוא לעצמי מטרה לחיים....

THE PLONI

New member
אתה פשוט לא יודעת כמה שאני מזדהה

איתך! קודם כל, שלום לכולם אני חדש בפורום. יש לכם אחלה פורום! אני נמצא כרגע בדיוק באותה סיטואציה, בדיוק כמו שלך. גם לי היו חברים שעשו לי כמה דברים (הרבה דברים) מלוכלכים ואני פשוט ניתקתי איתם קשר ונשארתי עם כמה חברים טובים וכדאי גם לך. כדאי לך מאוד לנתק קשר עם אנשים כאלה ואני אומר את זה מניסיון. גם אני לא יוצא הרבה כי הרבה פעמים אין לי עם מי, כי חברים שלי בצבא... אם יש לך אפשרות לעבוד אז אולי כדאי לך לעבוד במלצרות או בכל עבודה אחרת ושם לפגוש אנשים חדשים. בהצלחה!

אל תקבעי בכזו נחרצות ../images/Emo13.gif

תשמעי, זה מאוד פשוט להגיד תצאי לחוגים .. כן,גם אני נתתי את אותה עצה אני מודה
אבל ת'כלס.. אם אין מסגרת כמו עבודה או לימודים מאוד קשה להכיר בחוגים. גם בלימודים יש אינטרס משותף להצליח בבחינות ובמהלך השנה ואני לא בטוחה שכולם סיימו את התואר עם חברות מעולות. סך הכל,יש המון אינטרסים. בעבודה , לא תמיד זה יוצא .. בעיקר כשעובדים בסביבת מבוגרים יותר לכן, אני חושבת שאם כבר מוצאים עבודה אז שיהיו בה אנשים פחות או יותר בגילך. אוקיי, חדר כושר.. אני אישית לא הכי אוהבת אבל ... לא חושבת שניתן להכיר חברות אמיתיות בחדר כושר.אייך ? בין מכשיר אחד לשני ? בקיצור, לא כל כך פשוט להכיר אנשים חדשים .. במיוחד מחוץ לאותה מסגרת

ס א ט י ן

New member
תתפלאי../images/Emo13.gif

בחדר כושר אפשר להשיג הרבה יותר מחברות... ו...לא יודעת, אף פעם לא נקלעתי למצב שלא הצלחתי להתחבר לאף אחד במקום שבו הייתי....

למעלה