לצערי אני נאלץ להודיע על סגירת

ליאור144

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo206.gifלצערי אני נאלץ להודיע על סגירת

הפורום.כרגע דיברו איתי מהנהלת תפוז ומחר בבוקר הפורום נסגר מקווה שתסלחו לי ותבינו שזה לא באחריותי ניסיתי לעשות הכול אבל היא אמרה שברגע שתהיה תוכנית חדשה ישקלו לפתוח שוב תפורום אבל החל ממחר הוא סגור

OOOO0

New member
מה????? ../images/Emo7.gif

אוף, איזו באסה! ולמה דווקא מחר? לא הצלחת לשכנע אותם לפחות לדחות את ההחלטה בכמה ימים? שלפחות נוכל להיפרד אחד מהשני כמו שצריך ולשחק בכסא החשמלי? חבל לי על הפורום הזה, אני אוהבת מאוד את כולכם ויהיה לי קשה להיפרד. אם אתם רוצים לשמור איתי על קשר אז אני זמינה במסרים ובפורומים אמיר פיי גוטמן והישרדות. מקווה שהפורום ייפתח שוב במהרה.

ליאור144

New member
גלית מה אני אשם?????היא הפתיעה אותי התקשרה

פתאום לא יודע מאיפה .ניסיתי לבקש עוד כמה ימים אבל היא אמרה שלנוכח המצב הפורום נסגר מחר בבוקר היא תעלה פה הודעה מחר בעצמה.גם לי חבל על הפורום הזה כואב לי בתור מנהל שהגענו לזה :{ אני יתגעגע אליכם מאוד ואני בטוח שנפגש בתוכנית הבאה של שליין אני עוד יאסוף אתכם חזרה בקרוב מבטיח.אני יהיה זמין בשבילכם במסרים תמיד אבל אני לא נמצא בעוד פורומים. למרות שהיא הציעה לי בשיחה לנהל 2 פורומים שונים שקיימים אבל אני מרגיש שאני לא יכול אני רגיל אליכם ולשליין אז אני מחזיר תניהול

OOOO0

New member
אני יודעת, אני חלילה לא מאשימה אותך.../images/Emo24.gif

איזה פורומים היא הציעה לך לנהל?

למעלה