[
ארוך ]

shani שני

New member
נכון, אז קח את זה לכיוון כלשהו...

אני מציעה את הכיוון הראשון שהצעת

DeaDsOuL

New member
ספר לי על זה כמה שזה לא הולך ככה

ולאכתבתי לך ת'תגובה ההגיונית. שאני רוצה שתשמע או משו כזה. לא. זה משו מנקודת מבט שלי. אחרי כמה שנים טובות של דיכאון קשה... ויודע מה? וכמו ששני כתבה מעליי, אתה צריך לצאת מהמצב הזה, וצריך לראות איך. אנחנו מנסים באמת לעזור. לא לכתוב תגובות הגיונית וכביכול לצאת מידיי חובה.. ממש לא ככה.

hemmlin

New member
אוקיי...

אני אגיב עכשיו אחרי שישנתי והראש מסודר טיפה. עמית, תמיד אני מזדהה מאוד עם ההודעות שלך כי אני מרגיש הרבה פעמים ממש אותו דבר. אבל עכשיו עליתי פה על הבדל. אני לא רוצה שתעלב ממני אבל אני חושב שצריך "לבעוט לך בתחת". אתה בחור רגיש ופגיע שמגיב מאוד חזק לאנשים, זה טוב אבל יש לזה גם חסרון, והחסרון הזה מתנהג עכשיו. אתה מרגיש לא מוכן לעולם הזה, חלש מכולם ודוחה אותו כתגובה ואני כ"כ מבין את זה. אבל אתה יודע מה? ראבאק זמן להתעורר, פסיכומטרי כזה גבוה, זה משהו לא נתפס בשבילי בכלל, שחרד מדי בשביל בכלל לחשוב לגשת. אתה מנגן בגיטרה, שזה לאו דווקא רמיזה ישירה למקצוע העתידי שלך, אבל זה גם משהו שלי בכלל לא היו אנרגיות לגשת לעשות, העניין הוא, אתה כ"כ מסוגל לעשות עם עצמך המון ואתה כבר במצב שבעצם די, יצאת מהמלכוד הזה של גיל ה20 ואתה בוחר להשאר בנקודת הסיום, מסרב לחצות הלאה. הגיע הזמן לנגב את הדמעות, להבין שזהו, הוכחת את עצמך, לך, למד שם תמצא אנשים כמוך כי יש הרבה ותתקדם בחייך, המשקולת היחידה שאתה נושא היום היא עצמך, זרוק אותה ותמשיך הלאה. אני לא רוצה שתעלב או שתחשוב שאני מריר לך כי הצלחת ואני לא, אני רק לא מצליח לתפוס למה להשאר במרירות הזאת כשבעצם כל התנאים כבר בשבילך? התלונות שלך על אנשים והחברים רק מעידים שגדלת עליהם, זה הכל! אז אח שלך מועמד קצונה ויש לו חברה? סבבה בשבילו! אתה חזק במשהו אחר, אתה חזק בשכל שלך והרגישות שלך גם היא חוזק כשמשלבים אותה ביחד עם זה! מה אתה חושב? שלא תפגוש משהי? ברגע שתלמד, סטודנט רגיש, חכם שנראה טוב כמוך(ראיתי את התמונה שלך אל תשכח), לא תהיה לך בעיה לתפוס משהי. אז אני מברך אותך, סע לשלום, תפרד מהעולם הישן וצעד הלאה לחדש. הנה שיר שאני מאוד אוהב, אתה כבר יכול לשיר אותו בלב שלם, להתכוון לכך, לחייך כשאתה שר: The Beach Boys/Long Promised Road So hard to answer future's riddle When ahead is seeming so far behind So hard to laugh a child-like giggle When the tears start to torture my mind So hard to shed the life of before To let my soul automatically soar But i hit hard at the battle that's confronting me, yeah Knock down all the roaddblocks a-stumbling me Throw off all the shackles that are binding me down Sew up the wounds of evolution And the now starts to get in my way So what if life's a revelation If the mind speaks of only today So real, the pain growing in my soul Of climbing up to reality's goal But i hit hard at the battle that's confronting me, yeah Knock down all the roaddblocks a-stumbling me Throw off all the shackles that are binding me down Long promised road Trail starts at dawn Carries on to the season's ending Long promised road Flows to the source, gentle force, never ending, never ending So hard to lift the jeweled sceptre When the weight turns a smile to a frown So hard to drink of passion nectar When the taste of life's holding me down So hard to plant the seed of reform To set my sights on defeating the storm So i hit hard at the battle that's confronting me, yeah Knock down all the roaddblocks a-stumbling me Throw off all the shackles that are binding me down Oh, yeah-eah-eah-eah Hit hard at the battle that's confronting me, yeah Knock down all the roaddblocks a-stumbling me Throw off all the shackles that are binding me down Oh, yeah-eah-eah-eah Hit hard at the battle that's confronting me, yeah Knock down all the roaddblocks a-stumbling me Throw off all the shackles that are binding me down I'd love to see you I'd love to see you I'd love to see you I'd love to see you I'd love to see you

hemmlin

New member
כל ההודעה הזאת וטעיתי בשמך...

לא ישנתי מספיק כנראה. סליחה :)

shani שני

New member
הופה../images/Emo45.gif

מתן, מזמן לא ראיתי תגובה כזו שלך. קח מזה גם קצת לעצמך בבקשה?

hemmlin

New member
אולי כשאני אהיה במקומו...

אני עוד רחוק רחוק מקו הסיום, נראה אם אני אגיע לשם.

shani שני

New member
תלוי בנקודת המבט...

אני לא חושבת שהוא חושב שהוא קרוב לנקודת הסיום [לפחות לחיובית שבין הנקודות...] שיהיה לך יום נעים, מתן
ותזכור - עד יום רביעי..

hemmlin

New member
הו כמה שאני רחוק...

ממש ממש לא קרוב... אני מקווה להתחיל לרוץ מתישהו. אני זוכר את הדדליין, אני זוכר.

Scott Evil

New member
לא יודע ..

בינתיים החבר הכי טוב שלי במשך 8 שנים ניסה שוב להשיג אותי ואני שוב לא עניתי לו כי אני לא רוצה לראות אותו. אני לא רוצה לראות אף אחד מ"התקופה של הצבא" כי מדחיק לגמרי את השנים האלה. הסיפור הוא שלפני חצי שנה בערך פוצצתי הכל והתחלתי לסנן לגמרי את כולם. עכשיו אני במצב שאני יכול לסבול רק 3 אנשים וגם אותם אני לא יותר מדי רואה וזה לא ממש הולך לכיוון של שינוי. זה קצת מוזר כי לא מזמן חיפשתי חברה באופן תמידי ועכשיו זה נראה לי כל כך רגיל להיות לבד. וכנראה שמחכה לי עוד שנה (עד הלימודים) של בעיקר לעבור וקצת להיפגש עם ה 3 חברים האלה שאני עדיין סובל. זה לא נראה לי ישתנה בקרוב. ובקשר לבנות ? חחח זאת ממש בדיחה טובה. אני כבר באמת לא רואה את זה בא. הלוואי והייתי יכול להגיד "אף אחת לא רוצה אותי" הייתי עוד יכול להרגיש בערך שלם עם זה. אבל הבעיה היא שבשנתיים האחרונות היו מספיק שגילו עניין, כמעט כל אלה שרציתי בסופו של דבר הגעתי למצב שמישהו נורמלי היה מסדר את זה, אבל כאמור אני לא משיהו נורמלי. אני כבר מעדיף שלא לחשוב על זה. אם יסתדר משהו בפוקס, שיהיה. ואני הרבה יותר שלם עם עצמי מאז שאני כבר לא חושב על זה.

hemmlin

New member
שוב

שים לב ממה שאתה כותב, נשארת רק אתה. מחקת את הצבא? לגיטימי, עושים את זה גם אנשים שעברו שירות רגיל לחלוטין, יש הרבה שרוצים להשאיר את זה לגמרי מאחוריהם. נתקת קשר עם החברים שלך? בסדר, אולי הם לא מתאימים לך יותר. בנות? אמרת בעצמך שאתה הדבר היחיד שעוצר את עצמך, בגדול כל הנתונים שלך טובים, עזוב טובים, מעולים, אתה לא הפנמת אותם. אתה סוחר במניה שלך במחיר נמוך, פתח את העיתון ותעדכן את המחיר חבר. יש לך שנה להעביר עד ללימודים? אפילו יותר טוב, לך תעבוד תחסוך כסף, תקנה דברים שאתה אוהב, תקרע את עצמך בעבודה זה לא רע, לך לעבוד בקייטרינג, מעבר למעסיקים נצלנים ושעות קשות פוגשים שם המון בנות ואנשים באופן כללי. לא מתאים לך? בסדר, לך תהיה מוכר בפיצוציה, תתפלא גם שם כמה אנשים מוזרים פוגשים בשעות קטנות של הלילה, העניין הוא, שלא חסר לך מה לעשות ולא חסרים לך הנתונים, מתסכל אותי לראות אותך עם כל מה שיש לך ביד לא משתמש בו.

shani שני

New member
יותם...איך ההרגשה הכללית עכשיו?

אחרי שכל היום חפרנו לך די הרבה במח ובנשמה?

Scott Evil

New member
הממ ../images/Emo13.gif

אותו דבר .. אותו דבר כמה כמעט שנה .. לצערנו. זה בא בגלים .. לשאלתך כרגע זה יחסית רגוע

shani שני

New member
אבל כשמגיע גל - מה אתה עושה איתו?..

רק תוקף ולא מתקן.. ואני לא באה אליך בטענות כי הגיוני שאם הייתי במצב שלך אז אולי גם לא הייתי עושה כלום יותר. אבל ההפסד אצלך נראה לי הרבה יותר...אז חשוב לי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סתם רצית לכתוב...

וגילית לנו ילד כל כך כואב, כל כך פגוע ילד שהתבגר בתרם עת ומשום כך גם בבגרותו נשאר רך ופגוע כמו ילד דווקא כשאתה בצד ה"חזק" הפגיעה שלך יכולה להיות מאוד קשה הפגיעה במוסריות שלך, ב"אני מאמין" שלך פגיעה וערעור של אמות המידה עליהן גדלת כל אלה יכולים לחרוט שריטה עמוקה בנפש של כל מבוגר ובודאי בנפש של ילד. אין מדד מי מסוגל לעמוד בסיטואציות המשחיתות האלה מי יכול לצאת מזה חזק ומי יפגע... ואת הנזקים כל אחד סוחב בנפשו ורק אתה מבין עד כמה קשה ולנו כאן ברור שאתה לא אשם הכוח המשחית שפגע בך היה חזק מידי... יותם, אין חובה לשאת את העונש הזה על הגב לבד מגיע לך לקבל עזרה בוא דבר איתנו, ננסה לבדוק ביחד את האפשרויות כי אסור שתשלם מחיר יקר כל כך על משהו שאתה לא אשם בו... אנחנו כאן בשבילך

Scott Evil

New member
למה לא אשם ?

ברור שאני אשם. אף אחד אחר לא אשם. הגיע הזמן להפסיק להאשים את כל העולם בזה שאני ילד קטן ודפוק.

shani שני

New member
אבל אתה מאשים את עצמך יותר מדי

ועל יותר מדי דברים אל תהיה קיצוני, לא לצד הזה ולא לצד השני. אתה לא תתקדם ככה אם רק תאשים את עצמך כל היום...מספיק עם זה כבר, בבקשה...

למעלה