בוכקת...

lizli1

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo13.gifבוכקת...

טוב כתבתי הודעה מפורטת ביותר אבל בטעות מחקתי אותי
אז בקצרה: אתמול היינו בבדיקה- החלבון עוברי לא משהו "מזהיר"...חסר לי ברזל + חומצה בשתן (לא שתיתי מספיק אבל הספיק לי ומעכשיו !!! 3 ליטר ביום באחריות!!! חבל שרק ככה לומדים
) ונוסף לכל לקטנצ'יק יש נקודה אקוגנית בלב צריך יעוץ גנטי + דם + 2 כדורי ברזל ביום+ סקירה מורחבת מאוחרת די התבעסתי (סף דמעות) אבל אני אופטימית וב"ה הכל יהיה בסיידר
חוץ מזה- הבוקר כמעט פרצתי בבכי בגלל ההיערות וקריאות הביניים של החבר'ה במשרד כל כמה איך מה ולמה אני אוכלת... (מרכזנית בחברה גדולה 50 איש וכולם אבל כ-ולם מתרכזים משום מה בי ובקיבה שלי...?!! וזאת ללא קשר להיריון-
תמיד היה כך) אתם יודעים מרוב דיבורים של אנשים...
והנה הפתעה
- בעודי בחודש 20 + 3 ועדיין (נכון לאתמול) טרם הרגשתיו- ניחם אותי בני הקטן אהובי מחמדי פסגת אושרי (בדיוק כמו אבא שלו
) ונתן לי בעיטה !!! כן כן בעיטה ש"הוציאה" ממני את כל השטויות... את בזבוזי האנרגיות על חא'רטות ודיבורי סרק של אנשים (בסה"כ אין להם כל כוונה להזיק וכל הזמן מפרגנים ומחמיאים) הכל עניין של גישה בסופו של דבר, לא?!!!
ממליצה לנו - היריוניות יפות חינניות ו"מלאות" במלא מובן המילה- פשוט לאפשר לעצמנו לשמוח לפרוח ולהתהדר בהילה ובזכות המבורכת שניתנה לנו- נפלאות הבריאה ואנחנו- ברות המזל...

L o l a123

New member
That's the spirit!!!

הרבה אופטימיות וכמה שפחות עצבים (אמרה זו שלא מפסיקה להתעצבן היום על כל מה שזז במשרד) לחיי תוצאות טובות בהמשך הדרך

אילת 30

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo10.gif

זה כל כך אופייני בהריון, הבוכקת הזה...חחח גם אני הרגשתי כמוך הבוקר מתיסכול של קבלת בדיקת חלבון עוברי ורק לא מזמן נרגעתי... ברגעים כאלה, תמיד כיף שיש תמריץ טוב לצחוק (בעיטה, שיחה מהנה ומרגיעה עם חברה, אוכל...חחח) שמחה שהוא בעט בך בדיוק בזמן, האהוב הקטן שלך. שיהיו רק בשורות טובות והריון קל ותקין. תחייכי, הוא בטוח שומע.

jenyl

New member
מזל טוב על הבעיטה ../images/Emo140.gif

מעבר לזה הכל יהיה בסדר. לפי מה שאני יודעת נקודה אקוגנית כממצא יחיד לא מעורר יותר מדי דאגה וסביר להניח יעלם בהמשך

מתיילדה

New member
לגבי הנקודה האקוגנית

מנסיון שלי שאצלי אצל הפשושית מצאו שתי נקודות ולא אחת... זה פשוט נעלם בסקירה המורחבת הרופא לא ראה אותן...זה שכיח מאוד אמרו לי ולמרות זאת עשיתי מי שפיר אבל לא בגלל הנקודות (שלא תילחצי) גם אני עשיתי יעוץ גנטי והפרופ' אמר שזה ממש כלום וזה נעלם עם הזמן ולא להתייחס לזה. אז שיהיה בהצלחה והרבה מצב רוח

אנשים טובים באמצע הדרך......

ככה זה , פשוט נשמות טובות בכל מקום. שיחה שאני ערה לה כל כמה ימים: אדם א' פונה אליי: וואי איך את נראית טוב, בכלל לא שמנת. אדם ב' פונה לאדם א': מה איתך בטח שהיא שמנה תראה את התחת שלה. אדם א': כן קצת גדל התחת , אבל בגדול הריון מאוד יפה יש רק בטן. וככה השיחה ממשיכה בניהם עם התעלמות טוטאלית ממני. אני למזלי מאושרת מכל רגע מההריון (שבוע 28) ולא מעניין אותי אם אני נראית למישהו שמנה/ רזה או מכוערת, מבחנתי כולם יכולים לקפוץ לי!!!!!! מציעה לך להתעלם מכל הנשמות הטהורות הללו ולהתרכז בדברים המשמחים (וכן בעיטה ממשהו יכולה להיות מאוד משמחת). בהצלחה עם כל הבדיקות, שולחת לך חיבוק

למעלה