שוב!! אולי ט'..

cold streets

New member
../images/Emo10.gifשוב!! אולי ט'..

שוב זה קרה..יום שלם החזקתי מעמד בלי הקאות!! אבל אז בטיפשוטי אכלתי משו שהתחרטתי עליו!!וישר רצתי להקיא..כל שניה היה לי הודעה..והרגשתי שזה סימן לעצור אותי! אבל לא היייתי מסוגל להקיא..עד שכבר הקאתי את הנשמה !! ואווףף לא ידעתי מה לעשות עם עצמי..ישבתי בחושך..ורציתי לשבור את כל המראות בחדר!! לפרק אותם!! כי הזמן היחיש אני יכול להסתכל עליהם הוא שהחדר חשוך..לא לראות את עצמי באור!!כדי לא לשנוא עוד יותר את עצמי!! למה?!למה יצאתי ככה?! למה כל היום אני רק חושב איך לרזות!! מה שטוב אולי שהמשקל אצלי נהרס..ככה אני לא הכי יודע כמה אני שוקל ואולי זה טוב?! אני לא יודע! זה טיפה עוזר לי לצאת ..לא יודע באמת שלא!
טוב מישו יכול להסביר לי מה טריגר אומר שפורום הזה ספציפי!!!! ?!?! תודה!!

ריטואל חוזר.

והודעות, אמנם לא רבות, אך משקפות ריטואל חוזר. מה אתה מתכוון לעשות כדי שהריטואל ישתנה?

איזה כלא צר וחשוך.

תראה כמה בלבול בגלל משהו אחד שאכלת. משהו אחד. איך לדעתך תוכל לתת לעצמך יותר חופש?

החלטתי..

להגיב לך כאן ואח"כ בפלפון כי אולי אז זה ייכנס לך טוב טוב לראש- עמיתי, אתה שמן בידיוק כמו שמשקלה של נוצה שווה למשקלו של פיל. אני עוברת את אותו דבר. בידיוק אחד לאחד, ודווקא עכשיו שאמא הכניסה לי מראה לחדר אני מחזיקה את עצמי כל יום לא לנפץ אותה. אני רוצה להקיא אבל כל מה שאכלתי היום זה מרק עוף מסכן שסבתא שלי דחפה לי. אבל אני מנסה להחזיק מעמד- אני באמת מנסה כבר חודש שלם שלא הקאתי, ולא שלא חשבתי על זה, ולא שאני לא חושבת על זה. גם אני שונאת את איך שאני ניראת תראה לי בן אדם אחד בגילנו המופלג שבאמת באמת אוהב את איך שהוא ניראה. מה שאני מנסה להגיד זה- עמיתי בבקשה בוא נעשה מה שהטחנו לעצמנו, נישאר חזקים אחד בשביל השני. בוא נעבור את התקופה המסריחה הזאת ביחד. וכמו שאמרת לי עכשיו בטלפון, "אני בטוח שאת לא רואה את זה עליי" - הרשה לי לגחגך ולהזכיר לך מה אמרתי בתגובה- "ואללה. אני בטוחה שאני רואה את זה ואני לא אומרת לך." אז אני רוצה להזכיר לך כמה אני אוהבת אותך וכמה אתה חשוב לי. ושאני כאן, ואתה יודע את זה. בוא נעבור את זה ביחד. בבקשה. אוהבת המון.

ומה עם...

לקבל טיפול לכל אחד מכם לחוד? אתם לא יכולים להחזיק אחד את השני. אתם לא מצליחים להחזיק אחד את עצמו... זה יפה לתמוך וזה חשוב אבל... רק טיפול. ומהר.

למעלה