קשה לי

pepperony

New member
../images/Emo10.gifקשה לי

אתמול נודע לי שאכן קרובת משפחה של בעלי בהריון - אנחנו מאוד קרובות וכבר ידעתי שכנראה..ובכ"ז קשה היה לי לשמוע שאכן - אני שמחה עבורם - אבל ממש קשה לי לשמוח - כי עצוב לי בשבילי. ויותר מזה - היה קשה לאיש שלי לקבל את הקושי והבכי...תוך כדי הכתיבה של ההודעה אמא שלי התקשרה וישר קלטנ\ה שמשהו לא בסדר..ולחצה לדעת מה ..כמובן שפרצתי בבכי..ולא סיפרתי לה את החדשות פשוט לא מסוגלת..אני מרגישה נוראה - לא מסוגלת לשמוח בשמחתם של אנשים קרובים לי (בדצמבר איבדתי הריון שחיכיתי לו זמן רב) די נמאס לי לבכות, ולהיות עצובה..זה משפיע לרעה על הזוגיות שלנו..ומצד שני אני מרגישה שזו הזכות שלי להתאבל כמה זמן שאני צריכה..גם אם קשה לבן הזוג שלי לקבל את זה.

שוקו לד

New member
מזדהה ומשתתפת..

אל תרגישי רע, מאז הצטרפותי לפורום הבנתי שהתחושה טבעית ומובנת. זכותך המלאה להתאבל כמה שתצטרכי...

גם אני מבינה אותך

את לא צריכה להתבייש במה שאת מרגישה. זאת אפילו זכותך להרגיש קצת עצובה, וכשאני מרגישה עצובה אני תמיד חושבת על מה שיש לי, ויש לי בעל מקסים שאוהב אותי, ויש לי חברות יקרה עם הבעל המקסים, ויש לי הרבה דברים טובים, שלאלה שיש ילדים אין אותם. הכי חשוב, שבקשיים שאני עוברת יש עוצמה, זה רק מחשל אותי וכשאגשים את החלום לילד משלי, אדע שאם עברתי את הקושי הזה, כל דבר אוכל לעבור אז אל יאוש אני מתפללת בשבילך ובשביל כולנו שנפגש בגן שעשועים . . .

צוקה1

New member
pepperony היי

כל כך מבינה לליבך-אם לא אנחנו אז מי ? רגשות כל כך מוכרים את מבטאת כאן וטוב שכך כי את משקפת ומייצגת רגשות של הרבה מאיתנו אז כך אנו גם מקבלים אישור שאנחנו לא הפריקים היחידים ויש עו כמונו לתפארת וכן לעזאזל מקבלים גם את הלגיטימציה להרגיש. את הרגשות המתרוצצות בנו ולעיתים עושות בנו שמות. למה כולנו כל הזמן זקוקים לחיזוקים וללגיטימציה כשהגיונית ובראש זה הכי לגיטימי שרק אפשר במצבנו אוהבת מחבקת מנחמת -איתך בדרך להצלחה ולאושר צוקה1

למעלה