עצובה זה מילה עדינה

מוליRR

New member
../images/Emo10.gifעצובה זה מילה עדינה

למה שאני מרגישה עכשיו, אני כל פעם שאני אמורה ללכת למקום חדש, אני נכנסת למן בועה שאולי אני עושה טעות ושאולי לא יהיה לי טוב שם.. כאילו שזה יקרה... במקום שאני אמורה ללכת אליו הבעיות היחידות שיהיה לי זה לקבל את החברה שם, את התסמונת דאון שאני אמורה להתחיל לעבוד איתם וזה פעם ראשונה לעבוד עם חברה כאלה, אף פעם לא הלכתי לעבוד עם תסמונת דאון זה ממש מפחיד אותי, אני אמורה להתחיל לנסות את מזלי בכלביית גבע בדרום, ואני מירושלים, וזה חור המקום הזה באיזה קיבוץ חילוני בדרום... (קיבוץ להב) אני אחושילינג מפחדת ללכת לנסות את מזלי שם, כי אם זה ימצא חן בעיני אני יעבור לגור בדרום לבד עם החתול שלי, וזה כאילו להתנתק מאנשים שהכרתי או שהכירו אותי וקצת בעסה בקטע הזה... לפעמים בא לי פשוט לגמור תחיים שלי בתאונה עם האוטו, אתם יודעים תאונה זה תאונה לא התכוונתי שזה יקרה, אבל אם זה יבוא ממני זאת לא תיהיה תאונה זה להרוג אותי ועוד כמה, ובוא נגיד שתאונות זה הצד החזק שלי, אם אני יתנגש במישהו זה בגלל שאיבדתי ריכוז בנהיגה וכו'. זה קורה לעיתים רחוקות לא לדאוג לי בקטע הזה... אבל עכשיו שהכל צריך להיות כ"כ וורוד אני רואה רק תצד השלילי של העסק, לא מסוגלת בכלל להסתכל על הוורוד שברקע אומנם יש שם גם חזרייה, וכולם ורודים, (בדיחה אישית לחשוב ורוד כי הסביבה ורודה) אבל אבל אבל כל הזמן אבל אני נורא מפחדת מה יהיה איתי ואם אחרי כמה פעמים שנסעתי לדרום זה לא יתאים ומה אני יעשה אם עצמי שוב? כל הזמן מחשבות רעות במקום טובות, למה לעזאזל אני לא מצליחה לחשוב חיובי? למה אני בן אדם שלילי? מי ברא אותי לעזאזל כזאת? קיצור ולעניין, אני כבר לא יודעת אם אני עצובה, או מבואסת, או מפוחדת, או עם חרדות, לא יודעת כבר מה יש לי מה שבטוח לא בא לי לנשום יותר אחרי פחד של החיים. אני מפחדת ללכת להתחיל לחיות מחדש... מפחדת פולי...

פולי 3>

בתור בת אדם מאוד פסימית, זה דווקא נחמד. אם את חושבת הכל שלילי מה שלא יקרה יהיה טוב בעצם :S זאת חשיבה מוזרה שלי אבל זה עדיין משו... אל תפחדי, אני בטוחה שיהיה בסדר גמור! את חזרה ואני מאמינה בך. אם לא יתאים, מוצאים מקומות אחרים. מוצאים מה לעשות ואיפה להיות. לא מתאים-משנים. מקווה שיהיה לך רק טוב, חסרת נפש.

מוליRR

New member
תודה

אבל זה מורכב יותר מכל מקום עבודה שאני מחפשת בעצם כי תאלכס אולי לא נועדתי לעבוד בעצם?? ומה שווה הניסיונות אם תמיד אני רואה רק כישלונות?? זה הרבה יותר מורכב מימה שזה ניראה לעין... תודה על התמיכה מתוקה!! ועצוב לי שאני לא יכולה לדבר איתך ישירות בעצם...

אין דבר כזה

"נועדתי לעבוד". עזבי אותך ייעוד, את תגרמי לעתיד שלך לקרות, מה שאת תעשי יקבע את העתיד שלך. הרצון שלך הוא מה שישנה את הכל. מנסים עד שמצליחים. אף אחד לא יוכל להפיל אותך. את חזקה, ואת תנסי עד שתצליחי. ואז את תראי לכולם כמה חזקה את ושאת שווה הרבה מאוד. ושיש להעריך אותך. מיצטערת על כך, אני מנסה להוציא את עצמי ממה שגורם לי להיכנס לדיכאון ולרצונות להיתאבד.. :(

אני איתך בייבי...

קשה לי להגיד לך משהו שיעזור לך.... כי אני באותו מצב... פחות או יותר... אבל חשוב לי להגיד לך שאני איתך... בטוב וברע...

Boy Interrupted

New member
פולי...

לעשות שינויים בחיים יכול להיות דבר טוב ודבר רע. יכול להיות שתמצאי את עצמך, וזה יוביל אותך לחיים חדשים ומאושרים. יכול להיות שגם לא, את לא תהיי בסביבה החברים שלך, אינטרנט, משפחה וזה ישבור אותך, אבל תמיד את יכולה לחזור הביתה. החכמה הגדולה לחכות, לראות איך עם המקום מתאים לך. ברור שבפעמים הראשונות את תרגישי קצת רע כי את לא רגילה לסביבה כזאת, הזמן... זה מה שיעזור לך להבין מה טוב בשבילך. בהצלחה!

מוליRR

New member
תודה

לפחות אתה מספר לי תאמת, כאילו שלא ידעתי אותה קודם, אבל בכל זאת תודה, סתם פרקתי שם כי בא לי להוציא קצת החוצה כאב פנימי

DeaDsOuL

New member
היי את..

אממ..לך ולעוד אנשים שקוראים את זה וגם בערך באותו מצב... אז ככה, לפני תקופה קצרה יחסית...הייתי פחות או יותר באותו מקום.. אני לא כ"כ מכירה ת'סופור שלך וזה.. אבל.. ראיתי הכל שלילי... העיניין הוא.. שצריך לפחד.. זה טוב אפילו לפעמים אבל לא להגזים.. להרגיע את עצמו.. שזו מסגרת חדשה.. שאת יכולה לאהוב או לא לאהוב.. וזה לא שזורקים אותך איפשו ואת לא יכול הלהגיד שזה לא מתאים לך.. ההפך.תנסי.. לפעמים למרות שמפחדים צריך לקחת סיכונים והסיכנוים לפעמים משתלמים.. ודווקא שם ברגע הזה של הפחד יצא משו טוב. וגם אם לא מסתדר לך.. תדעי שזה חלק שלא מתאים לך כרגע.. אבל לפחות ניסית... זו יכולה להיות חוויה נפלאה. אני בדרך להתחיל חיים חדשים אפשר לומר.. אני חוסכת כסף לדירה משלי..ולא כזה חושבת שאני במקום שאני צריכה דירה משלי אבל קופצת למים העמוקים.. כי זה משו שנעשה במוקדם או במאוחר. לדעתי.. פשוט קחי סיכון.. עם החתול שלך.. אמנם החברים המחשב וכל זה לא איתך אבל את יכולה למצוא חברים אחרים.. לחיות מחדש זה לא רע.. לחיות מחדש זה טוב... זה לא קל.. אבל צריך לדעת ולו במעט לסמוך על עצמנו.. ואם את נותנת לזה צ'אנס ובאה בגישה חיובית.. של באמת להתנסות ובאמת לראות אם זה טוב לך או לא. רק אז תגלי ת'תשובה.. ועד שלא מנסים ממשיכים לפחד.. ברגע שאת עושה את הצעד הזה הצעדים הבאים טיפה יותר קלים.. פחות מפחידים... מצטערת על החפירה ומקווה שיהיה לך רק טוב.. ו.. המון בהצלחה.. תעדכני מה קורה איתך.. -
- הילה.

מוליRR

New member
לא חפרת בכלל

ואני יודעת מזה להתחיל חיים מחדש כמו שעשיתי בשנת שירות לאומי, ותאמת רוב הזמן סבלתי שם בעיקר מהבוס והבנות בחדר אולי כי הם סוג של פרחות או משהו כזה והבוס הוא סתם בוס עצבני 24 שעות זה באופי שלו ואם שם יהיה לי חרא שוב? למה לקחת בעצם עוד סיכון? החיים בקיבוץ שהיו לי בשנת שירות בערך יהיו דומים לזה, משני דברים 1. לעבור לגור שם כמה שנים- הקיבוץ גרתי שנה - בשביל השנת שירות 2. ואם אני לא יסתדר עם תסמונת דאון? אוטו? דירה? ובכלל, אני הרי לא ילדה עצמאית, זה הזוי שאני לוקחת צעד כזה גדול אם אני קופצת למים עכשיו ומים ממש עמוקים אני לא יודעת אם בא לי לעשות צעד כזה, מצד שני ממש אבל ממש בא לי כבר לעוף מהבית ולעשות מה בראש שלי..... אבל אוףףףףףףףףףףף משהו בי העצמאות החוסר ביטחון הזה עוצרים אותי שוב ושוב ושוב ונימאס כבר לחיות בגלל המצב הזה... תודה על התמיכה באמת מקווה שאולי החשיבות שלי ישתנו בהמשך פולי

LIHILM

New member
הי..

תנהגי בזהירות זה החים שלך ושל אחרים!! בהצלחה במעבר החדש, ותזכרי שאת מחליטה איפה את..

מוליRR

New member
../images/Emo3.gif אני כבר לא נוהגת

בפרעות אין מה לדאוג, בקשר ללעבור אני עדין בחשיבה עמוקה על זה

DeaDsOuL

New member
יש אפשרות לדבר איתך בפרטי?

מסנג'ר אולי? אני משתדלת לא להיכנס לפורום יותר מדיי.. אבל זה כזה קרץ לי. והייתי חייבת להגיב כי הייתי במקום שלך לפחות ממה שקראתי אממ ואם כן את יכולה לכתוב לי מסר עם הכתובת ואוסיף.. לילה טוב

מוליRR

New member
המסנג'ר שלי

לך וכל מי שרוצה בעצם... למקרה שלא ראית תמסר בפרטי: [email protected] מחכה לך בשעה הקרובה כי ב- 23:00 אני יוצאת עם הכלבה של השכנים תמורת כסף, אז כדאי להזדרז בנתיים אני פה...........

למעלה