עדכון

• פותח הנושא popi2
  • פורסם בתאריך

popi2

New member
../images/Emo10.gif עדכון

תזכורת 1 תזכורת 2 מאתמול היא משלשלת והיום היא שלשלה שלולית גדולה של דם הלכנו לוטרינר, שכבר פחות אופטימי לגבי עתידה. עשה לה משטח ומצא חיידק בשם בבזיה (אם אני לא טועה) וחשש לפרוו צייד אותי שוב בתרופות ועכשיו נותר רק לקוות

big lul

New member
אוייי. היא כ"כ חמודה. כואב הלב

אני מקווה שהיא תצא מזה. כל הכבוד לכם על ההשקעה והמסירות.

רֵעוּת

New member
../images/Emo10.gif מסכנה

אפשר להציל גורים מפרוו כל מה שצריך זה טיפול מסור. מזלה שזה בפסח ואת בבית לטפל בה (הלך כפרה החופש). שימי לב שהיא שותה ושהיא לא אפתית (היא עלולה להתייבש בקלות) אם היא מפסיקה לשתות ואת לא מצליחה לשכנע אותה לשתות (אם צריך נסי לטפטף לה לפה בעדינות עם מזרק) אל תהססי ותתקשרי לוטרינר ברגע שנראה לך שהיא מתדרדרת, הסכנה הגדולה בפרוו היא התייבשות את הוירוס עצמו הגוף יכול לנצח (בעזרת הוטרינר, כמובן).

popi2

New member
../images/Emo16.gif היא לא הצליחה לשרוד

המחלה היתה גדולה עליה בכמה מספרים

sora hazil

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

תנחומיי =[

עצוב וכואב ../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

לזכרה
כל הכבוד לכם על כך שניסיתם ועשיתם את המקסימום בשבילה

תיגי

New member
../images/Emo7.gif עצוב....

מגיע לך חיבוק ענק
על הטיפול המסור בקטנטונת. לחות הייתה בידיים אוהבות וטובות ברגעייה האחרונים....
לזכרה... תיגי

popi2

New member
הכל ביחד היה יותר מדי בשבילה

היא נמצאה כמעט גמורה, השתפרה ליום-יומיים ותיק תק הדרדר מצבה שוב הרבה סיכוי מראש לא היה לה הארכנו לה את החיים בשבוע ונתנו לה למות בשלווה ולא בכביש. חצי נחמה

toomuchdogs

New member
חיזרו ואימצו לפחות ראתה רופא

שלא כמו מיודענו פה, שלא שמים לב שהכלב גוסס (עיזבי אני מאוד כועסת...) כל הכבוד לכם - לפחות הרגישה מה זה כשיש מישהו שדואג...

../images/Emo7.gif ../images/Emo201.gif

היא תהיה ברבור בגן עדן של הכלבים... כל הכבוד לכם שעשיתם הכל בשבילה

popi2

New member
תודה לכולם ../images/Emo201.gif

הלכתי לחנות החיות להחזיר את שק האוכל שקבלנו בשבילה מקווה שהוא ישמש כלב אחר, שכן יחזיק מעמד

רֵעוּת

New member
מצטערת../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

עשית בשבילה המון...הלואי שהיית יכולה להרגיש את תחושת הסיפוק וההקלה שאחרי.

למעלה