מצוקה מצוקה מצוקה

../images/Emo10.gifמצוקה מצוקה מצוקה

שלום, אני פונה ולמעשה אני לא כל כך יודעת אל מי , מה שאני מקווה לקבל זו תשובה אובייקטיבית על המצב בו אני נמצאת. אני נשואה כשנתיים ומחצה ויש לי שני תינוקות האחד בן שנה ושמונה והשני בן שלושה וחצי חודשים. מצבי כיום עם בן זוגי הוא על סף השינאה והאלימות בעיקר המילולית. למרות שהיו מצבים שבהם התקיימה גם אלימות פיזית. כפי שניתן כבר לראות אני אישה משכילה שכן יש בי רמת מודעות מינמלית לגבי המצב בו אני נמצאת, יחד עם זאת קיים בי פחד גדול מעצם הסיטואציה שאיתה אני מתמודדת יום יום. אולי כדי שאבהיר את המצב, בן זוגי ואני התחתנו כאשר הייתי בהריון עם בננו הבכור שנינו עברנו את גיל 35 , בן זוגי הנוכחי הוא השני במספר שכן הייתי נשואה קודם לכן למשך 7 שנים נישואין שהסתיימו במפח נפש גדול. במהלך החברות עם בן זוגי הנוכחי היו סימנים המעידים על הפורענות שמתקיימת היום אך לצערי מאחר והאהבה הייתה גדולה התעלמתי מן העובדות והמשכתי בחיינו המשותפים. במהלך ההריון הראשון וגם לאחר לידת הבן ידענו עליות ומורדות רבות שלהן לוו העלבות אין סופיות הנוגעות לטיב האופי של כל אחד מאיתנו לדוגמה: אני נהגתי לכנות אותו אפס, בן זונה, וקללות רבות נוספות והוא נהג לומר שאני נרקומנית שיכורה שהורי זנחו אותי במכוון. ככל שאני כותבת אני מגלה למעשה שיש כל כך הרבה אינפורמציה שקשורה אלינו שאין מקום או עניין לכתוב אותה מאחר והיא מכוערת כל כך. אני מתביישת במקום שבו אני נמצאת היום, יש לי שני ילדים משגעים שאני אוהבת אותם מאד, וחושבת על טובתם. מאחר והעניין מאד מורכב אני לא יודעת מה להחליט האם להתמודד עם המצב ולהתגרש למרות שאני רוצה שיגדלו עם אבא לצידם. חשוב לציין כי בן זוגי קשור מאד לילדים והם אליו. עוד נקודה חשובה לציון היא שהחלטנו ללכת לייעוץ , כאשר יהיה לנו כסף מה שלא נראה כרגע באופק. והחשק שלי להתמודד ולתקן את הדברים הולך ונעלם ורק השינאה והכעס עולים . לאחר כל הכתיבה המבולבלת הזו אני מניחה ששאלתי היא האם יש מקום שבו הייעוץ לא כל כך יקר, האם לא כדי פשוט לקחת את הילדים ולפתוח דף חדש? אני מיואשת , מבובלת, ופשוט עייפה כל כך מכל הסיפור הזה שבא בפנטזיה שלי לפטור את עצמי מכל הבלאגן הזה ולוותר , לברוח.... אני מקווה שלמרות הכתיבה המבובלת מישהו או מישהי תוכל לעזור לי תודה מראש

"לאמא של " שלום,

מפנייתך עולה מצוקה קשה ונראה לי שאכן קיים צורך בעזרה מקצועית. מידע כללי תוכלי לקבל במוקד הארצי: 1-800-22-0000 טיפול בנושא אלימות במשפחה בעלויות סבירות יחסית ניתן לקבל באירגונים ויצו נעמת ודומיהם וכן במרכזים למניעת אלימות ברשויות המקומיות. לנוחיותך צרפתי את הקישורים הרלונטיים. קצת על התופעה ניתן לקרוא באתר זה מאחל לך הצלחה ובמידה ויופיעו שאלות נוספות נשמח לסייע. דורון

למעלה