כמיהה לשיער חלק

fascinating

New member
../images/Emo10.gifכמיהה לשיער חלק../images/Emo36.gif

נתקפתי כמיהה לשיער חלק, אבל מאלה שחלקים חלקים מקלות. כל חיי רציתי שיער חלק חלק והיתה תקופה לא מבוטלת שהייתי עושה פאנים והשיער נראה גם בהתאם. לאחר תקופת שיקום קלה והפסקה קלה עם הפאנים למדתי לראות איך השיער שלי מסתדר כשהוא לא עשוי ע"י פן וראיתי שכשמטפלים בו הוא דווקא נראה טוב. למדתי להשתמש בחומרים שעוזרים לו להיראות במיטבו וסוף סוף למדתי לאהוב את השיער שיש לי לאחר שהתכחשתי אליו ע"י החלקה בפאן תקופה לא מבוטלת מחיי. הבעיה שבחורף יש לו גם נטייה להתנפח וזה אחדהדברים שאני שונאת בשיער שלי הנפח. מילא חלק ומלא אבל גם לא חלק וגם נפוח. והכמיהה לשיער חלק חוזרת. אני מוצאת את עצמי מדמיינת אותי עם שיער חלק גולש (כן אני יודעת זה טיפשי צריך להסתפק במה שיש אבל אוף אם היה משהו אחד מיני רבים שהייתי משנה - הייתי רוצה שיער חלק!). עכשיו השיער שלי בריא ומבריק ואאני לא רוצה להרוס אותו בפאנים כי עברתי את זה כבר ולוקח הרבה זמן והרבה גזיזות שיער עד שהוא משתקם. ובטח תהינה מי שיגידו לי לעשות החלקה יפנית, אבל שמעתי שזה הורס את השיער כמה שלא אומרים שלא אני לא רוצה להסתכן שאני אפול ב1% שההחלקה תהרוס לה את השיער.\ מצטערת שיצא ארוך אבל בגלל שיש כאן הרבה בנות אז חשבתי לדסקס על זה ולפרוק את זה ואולי עוד מישהיא מרגישה כמוני ותוכל לעזור לי להתגבר על הג'וק הזה. רק לציון השיער שלי הטבעי מלא (נפוח אם אני לא מטפלת בו) וגלי.
 

fascinating

New member
לצערי אין לי אפשרות להעלות תמונה

אין לי מצלמה. :( ובפלאפון נדפקה לי המצלמה ורואים מטושטש. הבעיה שלי היא לא איך לסדר את השיער שלי שיהיה יפה כמו שהוא אלא, איך אני מעיפה אחת ולתמיד את הכמיהה לשיער חלק אני רואה בנות עם שיער חלק טבעי וממש מקנאת רוצה גם שיער חלק שלא עושה בעיות בלסדר אותו :(
 

תיקתקית

New member
מכירה את הדשא של השכן?../images/Emo8.gif..

תשמעי בובה - זה מה יש. את יכולה לעד להתרכז באחרות ובינתיים "להתבזבז" או להפנות את תשומת ליבך אל עצמך ולחשוב מה את עושה (חיצונית ופנימית) כדי שתרגישי טוב יותר. הכל שאלה של איך את רוצה להעביר את חייך.. לא ?
 

fascinating

New member
נכון צודקת

ובכל זאת, מעצבן אותי להשקיע רבות בשיער. להוריד נפח, לחפוף ולדאוג שאם אצא מהבית הוא יתנפח. באמת צריך להסתפק במה שיש זה נכון.
 

fascinating

New member
חשבתי לפתוח דיון

ולשמוע מה עוד בנות חושבות מזוית מבט אחרת. אבל בנתיים את הנשמה הטובה היחידה שענתנ לי....:)
 

תיקתקית

New member
תשובה

גם אותי, לפעמים, זה מעצבן. להוריד שערות, להוריד לק ולשים מחדש ולשייף ציפורניים (אני שונאת את זה. אני פשוט לא עושה את זה) ולהתבאס מזה שהשיער לא מושלם. תכלס, זה מעצבן. מצד שני... אם מבינים שזה פשוט חלק ממך, חלק מלחיות, להשקיע גם חיצונית וגם פנימית ולא להזניח - שזה פשוט מי שאת, כמה שאת משקיעה (ואני מדגישה: חיצונית ופנימית) אז ההרגשה עוברת. כי סה"כ בסוף כולנו נהיה בטלנים.. ותזכרי גם שאיך שאת נראית ומחליטה להיות (ברמת האופי) זה הסטטיל שלך וזה מי שאת, האמירה שלך. ולכן לדעתי זה משהו שכדאי ואיפלו כיף (כשחושבים על זה) להשקיע בו. תארי לעצמך מוסד שבו כולן חייבות לגזוז את השיער, הציפורניים אותו דבר, ולהתלבש ולציית לאותם חוקים (אם את בקטע, לכי לראות פרחים אדומים קטנים). לא כיף ..
 

ortallllll

New member
תעשי דילול בשיער זה יוריד לך את

הנפח. יש לספר מספריים מיוחדות שמדללות. גם לי יש שיער מלא וזה הוריד את הנפח באופן משמעותי.
 

fascinating

New member
שמעתי על זה

אבל זה ממש ממש לא טוב לא יודעת למה אבל ככה הספר שלי שאני סומכת עליו אמר לי.
 

fascinating

New member
רוב הבנות בפורום לא הגיבו למה

שרשמתי. כולן מרוצות עם השיער שלהן?
 
את צודקת!

תראי זאת אחת הצרות הכי גדולות של שיער מתולתל/גלי, שאת לא יודעת איך תקומי איתו בבוקר ויש לו מצבי רוח משלו, וגם אם הוא כבר יפה אז הלחות או הגשם הורסים אותו
אמרת שבעזרת טיפול מתאים השיער שלך נראה יפה וזה כבר טוב, תנסי לחשוב על בנות עם שיער חלק, יש לי חברות עם שיער חלק מדהים אבל לא מחזיקות להן תסרוקות או עיצובים, אז זה גם קצת מבאס אותן. ותחשבי על זה שלשיער גלי או מתולתל יש גם יתרונות,הוא נותן מסגרת יפה לפנים, הוא עושה רושם, הוא מעניק לאדם "אופי" מסויים, את יכולה לעשות פן לאירועים מסויימים ואז להראות כמו שאת רוצה בהזדמנויות מיוחדות, אבל תלמדי לאהוב את עצמך גם במתולתל!
 

תיקתקית

New member
אם ככה

אז תתפסי קווצה של השיער מקדימה (חצי "פוני") ותאספי בסיכה מעל האוזן (ככה שיהיה אלכסוני על החלק העליון של המצח). זה שובר את מבנה הפנים. לי זה מפריע בתור מתולתלת והקטע הזה עוזר לי לתת מסגרת לפנים. תנסי.
 

SimplyMe1

New member
תשמעי..גם פנים הורסים את השיער,

לא פחות מהחלקה לדעתי. לדעתי,לא כדאי לעשות אפאחד מהם,תמצאי יתרונות בשיער שלך,ואני בטוחה שיש לך שיער שעם קצת מאמץ,אפשר להסתדר איתו גם בבוקר. לדעתי תעלי כאן בקשה להמלצה על קרמים או מוצרים אחרים שיכולים לעזור לך בעיצוב בבוקר,במקום לחשוב שהשיער שלך בעייתי. יש הרבה בנות עם שיער נפוח וגלי שמסתדרות איתו מצוין,ומוצאות פתרונות ריאליים יותר מאשר פן כול יומיים,או החלקה שמזיקה לשיער. לגביי,אני מרוצה מהשיער שלי,יש לי שיער חלק,והתודה צריכה לבוא לגנטיקה בעיקר. אני לא לקוחה גדולה של ספרים וקרמים רבים,לא דורשת יותר מדי מהשיער שלי,וגם לי יש ימים של שיער מעצבן לפעמים.. אז אולי לבנות שיער מתולתל נדרש יותר זמן לסידור בבוקר,אבל זה אפשרי,תתייעצי עם הספר שלך מה את יכולה לעשות כדי לסדר את השיער בקלות. ד"א,לומדת איתי בחורה אחת שיש לה שיער מתולתל עד הכתפיים,משהו מאין אפרו,אבל לא גדול מדי שמעיק על הפנים..ההפך. יש לה שיער מדהים ממש...אם הייתי רוצה שיער שונה ממה שיש לי,הייתי מייחלת לתלתלים ולשיער כמו שלה. ולא נראה שזה שהשיער דורש איזה קרם בבוקר,חייב להעיק עליך.
 

fascinating

New member
למה תמיד אנחנו רוצות דברים שונים

ממה שיש לנו. מעניין אם אני טיפוס כזה שרוצה תמיד משהו אחר ממה שיש לו (לא כל דבר אחר, אלא יותר דברים מסוימים). האם בנות שיש להם שיער חלק רוצות מתולתל או גלי וההפך?
 

SimplyMe1

New member
בפירוש לא.

יש לי שיער חלק ואני מרוצה ממנו ומאוהבת בו.לא הייתי רוצה משהו אחר. ואת השלב של "בא לי תלתלים" עברתי אני חושבת בסביבות גיל 12..צריך להשלים עם מה שיש,ומי שרוצה,שתעשה החלקה או סלסול או מה שזה לא יהיה,וזה גם יכול להיות יפה לא פחות מטבעי. אבל אם כבר תלתלים-אז כמו לאותה בחורה..פשוט שיער קצר ומדהים.
 

fascinating

New member
שאלה חשובה

אני לא רוצה לשאול בקומונה החלקה יפנית כי הבנתי שהבנות שם קצת משוחדות. אז החלטתי לשאול כאן- זה נכון שהחלקה יפנית היא לא כמו שמציגים אותה המוכרים=הספרים. כלומר, היא יכולה להרוס וכאשר היא מצליחה היא נראית כמו פן יבש כזה?
 

SimplyMe1

New member
למען האמת אני לא ממש מבינה בזה

יודעת שזה לא משהו לשיער..אולי מישהי אחרת עשתה ותדע לענות לך במדויק.
 
למעלה