בחילות

מאמולה

New member
../images/Emo10.gifבחילות

חשבתי שאת ההריון הזה אני עוברת בלי בחילות, אך מסתבר שטעיתי, ובגדול, בשבוע 8 . קניתי כמוסות זרבידול, לא עוזרים לי. עזרו נא לי מה לעשות.

שושית123

New member
קודם כל התנחמי בעובדה שזה עובר

וזה לא ישאר לנצח.. גם לי היו המון בחילות, ולי עזרו בעיקר דברים קרים: קרטיבים וכד'. לפעמים עזרו לי צנימים בלי כלום (זהירות, משמין...), והרבה מים... אני מניחה שלאט לאט תגלי מה הכי מתאים לך ומה יפיג אותן ולו במעט... שיהיה המון המון בהצלחה..!

אם זה מונע ממך לאכול או לשתות

והכי חשוב לשתות. אפשר לבקש מהרופא מרשם לפראמין. לי זה עזר חלקית, אבל אני לא פונקציה כי אני הקאתי הכל וגם את הפראמין...

מאמולה

New member
תודה, אך

הרופא שלי אמר שפראמין לא כל כך מומלץ בשלב שלי של ההריון - שבוע 8

כן גם אני.. הרופא שלי נתן לי..כנסי

כדורים שנותנים לאנשים חולי סרטן!! פשוט מעולים..ולא פוגעים בשום דבר..הרופא הוא ד"ר שניידר הרופא הגדול בארץ בתחום של גניקולוגיה...מומלץ ביותר!!

misisipi river

New member
להקיא

זה ישמע אולי נורא מה שאני אומרת אבל תמיד כשהיה לי בחילות והיו לי המון דבר היחיד שגם לי להרגיש יותר טוב היה זה שהקאתי אחרי ההקאה הגוף הרגיש מין הקלה כזו. לא ממליצה להקיא בכוח חס וחלילה אבל לא לעשות ההפך ולהחזיק בפנים בכוח כי זה גורם להרגיש עוד יותר רע.

נרגשים

New member
באותה הצלחת...האמת ששמתי לב ש..

זה קורה לי לרוב כשאני רעבה...מוזר לחם עם גבינת פטה או סוכריה/ארטיק/מסטיק מעבירים לי את זה. לא חשבתי על לקחת כדורים - אמרו לי שזה יעבור ואני מחכה ומקווה.

אם את מוכנה לנסות שינוי תזונתי,

מטפלים ברפואה סינית (שיאצו, צמחי מרפא ודיקור) יוכלו מאד לעזור לך.

למעלה