אני קצת בלחץ מעמרי שרון שלנו...

new mermaid

New member
../images/Emo10.gifאני קצת בלחץ מעמרי שרון שלנו...

נו, טוב, הוא שמן וקרח וממש דומה להנ"ל! היינו בהערכת משקל היום, והפיצי כבר לא כ"כ פיצי: שבוע 32 2,085 (!) בלי עין הרע. אפילו הטכנאית צחקה ואמרה שהוא אכן שמנמן ולהתכונן שהלידה הפעם תהיה שונה (אחותו נולדה 2,940) אני יודעת שזה בסדר (אחוזון 75), ואח"כ קל יותר עם תינוקי גדול, והלידה היא אפיזודה קצרה (
), ואי אפשר להשוות לחברה שהתינוקי שלה 1,700, והכל אני יודעת - ובכ"ז יש לי בחילה מאז שחזרנו... ורק אל תאמרו לי שהמדידה לא מדוייקת, כי זה אומר שהסטיה יכולה להיות כלפי מטה והוא עוד יכול להיות גדול יותר

2 1 2

New member
אצלי בלידה הקודמת ההערכה...

הייתה כמעט כמו התוצאה מה שכן כיון שהגעתי למעל 4 ק"ג - נותחתי אל תדאגי יהיה בסדר.הגודל והמשקל לא מחייבים לגבי לידה כזו או אחרת

מכירה את ההרגשה

השנים הגדולים שלי נולדו במשקלים דומים (3240, 3260). הערכת המשקל בUS של הגדול היתה מעל 4000 והרופא מישש ואמר 3200 וצדק. לשלישי היתה גם הערכת משקל גבוהה. שוב הרופא מישש את הבטן ואמר 3800. אני הייתי בפאניקה! בסוף היתה לידה קלה ונפלאה ונולד תינוק מדהים במשקל 3760. האמת? לא הרגשתי הבדל בלידה למרות 500 גרם נוספים... מאחלת לך שתרגעי והכל יהיה בסדר! ומהנסיון שלי מסתבר שהערכה במישוש הבטן הרבה יותר קרובה למציאות מאשר הערכת US.

marcyg

New member
הי mermaid! אין לך מה לחשוש...

הגודל לא קובע...או כמו שאומרים באנגלית: "it's not the meat it's the motion" גם תינוק גדול יכול לצאת בקלות ... נדבר בשבוע הבא ואסביר את הכל! תאמיני ביכולות של הגוף שלך! יהיה טוב!

לא מבינה את הלחץ שלך

גם אצלי בשבוע 32 העריכו 2 קילו והרופא אמר שהיא בסד גמור. הערכה בשבוע 37 - 2.8 קילו. לדעתי עד 3.5 קילו זה משקל סביר לחלוטין ובכלל לא נוראי ללידה. ואנקדוטה לסיום, מכרה שלי ילדה לפני כמה זמן 4.2 קילו ש"החליקה" החוצה בלידה קלה ביותר, מה תגידי? בקיצור, לא להיות בלחץ סתם, רק מדברים משמעותיים. שתהיה לך אחלה לידה

למעלה