אין טיול השבת?

אנפה2

New member
המון המון בריאות ,../images/Emo140.gif

מאחלת לכל הפורום, שנה אזרחית טובה, בריאה פחות פישולים בממשלה ובכלל.

פייטוש

New member
ילדונת עצה אשכנזית ,תה חם קוגל מוגל מחלמונים

ולבוא אלי למרק עוף שהכנתי הנקרא אצלנו המחייה ובל נשכך את הכופתאות , מקייטנת סבא ,הצעירים הלכו לבלות.

Happy New Year../images/Emo48.gif../images/Emo65.gif

אצלנו מגרגרים מלח בישול אוכלים גינג'ר טרי שותים תה עם קינמון וציפורן ומשפשפים את הרגליים בחומץ
הקיצר ניסינו את כל תרופות הסבתא ...ונשאר רק להכניס את הראש לתנור....
אבל עיזבו שטויות ,מה זאת השפעת שלי לעומת הסבל שעובר עכשף על האנסיא לוקחים לו את הבודקא של השומר, המזכירה, הנהג והאוטו מפסיקים את תקציב הפלאפון , ושאר הנאות שאנחנו הפראיירים שלמנו עבורם ואם כל זה לא הספיק , מאיימים עליו שלא יקבר בחלקת גדולי האומה איזו התעללות........ ממש צער בעלי חיים
באחד הטוקבקים הכי משעשעים שקראתי בנושא , כתב אחד הגולשים שהוא לא אשם, מי שאשמה היא אשתו גילה אם היא היתה מקיימת את המצווה של תשמיש מיטה כהלכתה , הוא לא היה פוזל לצדדים!
בעוד מספר דקות יסתיים עשור , תסתיים שנה , ותתחיל שנה אזרחית חדשה . בואו נתפלל ונאחל עוד פעם ( כי בתשרי הקב"ה כנראה היה עסוק עם כל כך הרבה תפילות ובקשות של יהודים, אז לא כל כך הצליח לו ) שהעשור הבא יהיה מוצלח יותר,בינינו לבין שכנינו, בינינו בתוך תוכנו, שירד הגשם, שיחזירו את גלעד הביתה שהארץ תשקוט קצת ........

kdr

New member
קודם כל בריאות

מה ? בכלא לא יהיה לו שומר ראש ? איך החבר'ה יהנו ? בכלא אוהבים אנסים. אגב, איך קראו לו הנאנסות ? כבוד אנסי. ושתהיה לנו שנה נהדרת, כבר יש לנו ארץ נהדרת.

אלטידג קודם הוא ישתתף בכנס הזה....../images/Emo239.gif

הנה ההזמנה ...וכן מסכימה אתך יש לנו ארץ נהדרת
יכול להיות לאור ריבוי המקרים שאלו נורמות שהיו קיימות בשלטון ובצבא ואנחנו השלמנו אתם לאורך שנים? הייתי רוצה להאמין שלא כולם מושחתים ומטרידים , אבל תראה את הרשימה...ועוד לא הוזכרו כולם.

אנפה2

New member
אני נעלבת, אף פעם לא נאנסתי, לא בצבא

ולא באף מקום אחר.
אבל פעם הבוס הכניס אותי לחדר ונעל אותו ואמר שאני מגרה אותו. אולי אם הייתי מצחקקת הוא היה ממשיך, אך אני לא הגבתי אפילו בחיוך קל.

השלב הבא

נפגעות מסע הכיבושין של הה' קצב צריכות לתבוע אותו על תשלום פיצויים שירוששו אותו במקביל אולי ככה ימחק החיוך הזחוח מפרצופו. בימי שפעת אלו , עברתי על מרבית הכתבות שנכתבו בנושא ומכולן מסתמן שכל יועציו ומקורביו ידעו ושמשו לו כסת"ח , כך סתמו פיות לאורך השנים לכל הקורבנות.לכל אחת מהן שהתלוננה מגיע צל"ש
את מוזמנת לרשום כאן את שמו של הבוס המטרידן , אולי נפתח ברשימה פומבית של כל הקצינים המגורים

maayanTQ

New member
כמה כסף לתת כמתנה לברית בבית כנסת?

היי, למישהו יש מושג כמה כסף צריך לתת כמתנה לברית של חברה מהעבודה שלי, בבית כנסת בצהריים באמצע השבוע? תודה!

../images/Emo2.gif גם לסוגיה הזו יש אתר?

אותי למדו שמביאים מתנה לפי היכולת האישית לא לפי מידת הקרבה

רות333

New member
מה זה משנה איפה עושים את הארוע

קודם כל כמה אתה יכול לתת? כמה נראה לך הגיוני וסביר לעומת מה שאתה מרויח? חוץ מזה מה הקרבה שלך לאותו אדם לו אתה רוצה לתת את המתנה? אם זו היתה למשל חברה טובה שלי וולא היתה עושה ארוע בכלל הייתי נותנת לה בדיוק אותו דבר, אם כן או אם לו היה ארוע. נותנים לפי היכולת והרצון, לדעתי מי שעושה ארוע במיום יוקרתי זו בעיה שלו, האורח לא צריך "לחסות" את המנה. גם אותי למדו וחנכו לתת כמה שיכולים, ומי שנעלב מהמתנה שלי בעיה שלו, הוא בחר להעלב.

Lila261

New member
תחרות - ים המלח

אני רוצה לספר לכם שים המלח משתתף בתחרות של שבעת פלאי תבל. במידה וים המלח יזכה, הדבר יתן דחיפה עצומה לתיירות, ובסופו של דבר העלייה בכמות המבקרים תעזור לנו לשמור על ים המלח כאוצר טבע לאומי. אתם יכולים להיכנס לאתר התחרות - http://www.new7wonders.com/community/en/new7wonders/new7wonders_of_nature/voting וכמובן לעמוד הפייסבוק של ים המלח כדי להפיץ לכל החברים- http://www.facebook.com/DeadSea7NewWonders אני באמת מקווה שתצטרפו ותעזרו לי בהפצה כי מדובר במטרה נעלה. שיהיה המשך שבוע טוב לכולם. עינת

יש מקום שנקרא ים המלח?

נשארו בריכות מים מלוחים ואולי איזה חתיכת ימה את העצומות, החתימות וכל יתר הגלים כדאי לעשות תחילה בארץ , שלא יתנו לים המלח להעלם.

kdr

New member
הגזמת ...

יש שלטים "זהירות, סכנת טביעה". מהשלטים ממשיכים 500-1000 מטר ורואים מים. תתקדמי עוד איזה 100 מטר ואת ממש נרטבת. באדיבות מפעלי ים המלח ! הכי חשוב,
מסעדת הדייגים במעגן. הדגים
קופצים לצלחת

רוזי פי

New member
טוב אז בעקבות השרשור על שפרעם שבת שעברה

אנו מתחננים לשם נסיעה השבת ... יש לכם רעיונות מה אפשר לעשות שם אנו זוג מבוגרים עם ילדים קטנים ( שנתיים וחצי וחצי שנה)...

kdr

New member
שפרעם

בעיקרון, כפי שכתבתי, שפרעם היא עיר של כל הדתות. יש שם את המבצר של דהר אל עומר, בית הכנסת העתיק. אם יש לכם מספיק זמן, אני מציע לכם לבקר קודם בשמורת עין אפק (5 דקות משפרעם) או בגן לאומי ציפורי. בשפרעם יש בימי שישי שוק מעל חניון אגד ומסעדות מעולות כל השבוע. המחירים כמו בערים, מחירים טובים יש בכפרים מסביב: תמרה, יאסיף, קצת רחוק יותר מרכז הקניות הידוע של ירכא. באזור מספר בתי בד (שמן זית מעולה). נסיעה טובה ובטוחה.

למעלה