אחרי שאיבה ראשונה ואני פשוט גמורה !

shogi77

New member
../images/Emo10.gif אחרי שאיבה ראשונה ואני פשוט גמורה !

בטוח שה"וותיקות" זוכרות אותי הייתי פעילה פה לפני 3 חודשים ומאז פשוט נעלמתי בגלל כל מיני סיבות.... אני חייבת את עזרתכן.... אני אחרי שאיבה ראשונה שהייתה ביום שלישי בבוקר יצאתי מהבית חולים כמו שור , בריאה,עירנית,ללא שום כאבים אפילו לא כאבי בטן הרופא והאחיות ממש שמחו בשבילי השתחררתי מוקדם מהרגיל לאור הנתונים. הגעתי לבית ובשעות אחר הצהריים פשוט - מ-ה-פ-ך !!!! סחרחורות , הקאות , כאבי ראש , בחילות ואם כל זה לא מספיק רעדתי כאילו מינוס 30 מעלות אצלי בבית (אני חייבת לציין שלא היו שום כאבי בטן או סימנים לגירוי יתר) מייד התקשרתי לרופא הוא היה בהלם ולא היו לו תשובות בשבילי....הוא אמר :" זה אולי מכל העירבוב של התרופות... תקחי אקמול ויהיה בסדר " לא בסדר ולא נעליים , אני כל כמה שעות לוקחת אקמול לא הצלחתי לקחת את התמיכה הדוקסילין והיה עוד משהו לא זוכרת... אני אמורה ללכת להחזרה מחר(יום ו') ואני באפיסת כוחות עם לימון בפה שלא ממש עוזר לבחילות מה אני עושה? האם למישהי זה קרה? תודה על התשובות נ.ב. נשאבו לי 22 ביציות הופרו 15 15 עוברונים שמחכים רק לי !!!! אני ממש אובדת עיצות ומפחדת להרוס את ההחזרה הזו

אולי

זה תגובה לחומר הרדמה.. לבעלי אחרי שעשו את הTEFNA או TESA ,היו תגובות דומות לשלך, חוץ מלתת לו נוזלים דרך הוריד קצת לחזק אותו לא היה מה לעשות. תרגישי טוב,ובהצלחה!

lowprofile

New member
מכירה..

גם לי היה ככה אחרי השאיבה השניה. אבל בנוסף גם הייתי מעורפלת. תנסי לשתות, להכניס כמה שיותר נוזלים לגוף. ואם זה ממשיך תנסי לשאול שוב את הרופא. זה בהחלט יכול להיות גירוי יתר.

meitaledco

New member
זה בדיוק מה שקרה לי אחרי השאיבה - זו תגובה

של הגוף להשפעות של חומר ההרדמה. הרופא שלך צודק - קחי אקמול, תשתי המון מים ותנוחי כי הגוף שלך עדיין נתון להשפעה של חומר ההרדמה. בהצלחה בהחזרה! מיטל

3קטנה

New member
שוגי

א. לא כל הסימנים צריכים להיות נוכחים על מנת שיהיה גירוי יתר. ובמקרה כזה ראוי לדעתי ללכת לבדיקת א"ס ולראות מה מצב השחלות. ב. בהנתן שלא מדובר בגירוי יתר, יכול מאוד להיות שזאת התגובה הספציפית שלהגוף שלך לחומרי ההרדמה - את לא תהיי היחידה שמגיבה כך, לצערנו. בהצלחה

shogi77

New member
../images/Emo41.gifצדקתן בנות...

קודם כל תודה על התשובות דבר שני היום הלכתי בכל זאת להחזרה בא.ס. ראו קצת נוזל באגן ושחלות מוגדלות וזה כן תגובה לגירוי יתר (אני הייתי בטוחה שזה מתבטא בכאבי בטן....
) הבחילות עברו תודה לאל....נשארתי קצת מסוחררת ובנוסף הכריחו אותי לקחת וואליום....העיקר שעבר בשלום ב"ה ! אני משתדלת מאדדדדדדד לנוח ושותה המון נקווה שיהיו בשורות טובות עוד שבועיים - אמן

חגית 86

New member
מחזיקה לך אצבעות../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ותרגישי טוב, תנוחי והמון המון מים

למעלה