שאלה דחוף דחוף

dimylka

New member
../images/Emo10.gifשאלה דחוף דחוף

פונג סליחה מראש על פתיחת הודעה אבל זה מאד דחוף אם יש לאן לשרשר בשמחה לפני כמה דקות היו לי פתאום הפרשות צמיגות כאלה (סליחה על התאורים) כמו סיליקון ממש כמות מזה אני נורא לחוצה

3קטנה

New member
בלי לחץ

באיזה שלב של המחזור את? זה נשמע לי כמו הפרשות אסטרוגניות נורמליות לחלוטין.

dimylka

New member
מזה ההפרשות האלה

זאת הפעם הראשונה שאני רואה דבר כזה ואני בערך שבוע וקצת לפני מחזור הבא

dimylka

New member
החודש עשו לי הפסקה מטיפולים

לכן אני חושבת שזה היה בערך 11/02 או 12/02 הרגשתי כאב בצד איפה שהשחלה.

3קטנה

New member
הפרשות

מתוך המאמר שיטת המודעות לפוריות - במאמרי הפורום: ניתן לזהות את נוזל צוואר הרחם, במקרה זה ניתן להבחין במספר איכויות: דביק – סוג פחות פורה של נוזל צוואר הרחם, לא מוביל לתרומה מיוחדת לתנועת ושרידות הזרע. מקביל לתחושה ווגינלית לחה. קרמי – נוזל הדומה לתחליב, היכול לתמוך בזרע למשכי זמן ארוכים יותר מאשר הנוזל הדביק. מקביל לתחושה ווגינלית רטובה. חלבון-ביצה – נוזל צוואר הרחם בעל האיכות הפורייה הגבוהה ביותר, הוא שקוף, נמתח וחלקלק. סוג זה של נוזל צוואר הרחם דומה לחלבון ביצה טרי, מכאן השם התיאורי. הוא מקביל לתחושה ווגינלית משומנת. איזו מההפרשות את מזהה?

dimylka

New member
אצלי זה בטוח במאה אחוז הסוג השלישי

ומה זה אומר

3קטנה

New member
אלו הפרשות שנובעות מעליית רמת

האסטרדיול והן מיועדות בחיים הרגילים לסייע לזרע בדרכו אל הרחם בחיים שלנו הן פשוט מעידות על רמות גבוהות של אסטרדיול (E2) שזה דבר מאוד מאוד נורמלי בטיפולים.

ש ג ה

New member
עד כמה שאני יודעת

יש שני סוגי הפרשות: צמיגית כמו סיליקון והשניה רירית כמו שביל של חילזון
(מה אני יעשה זה מה שזה מזכיר לי) ולשניהם תפקידים שונים, ההפרשה הרירית (של החילזון) מראה על זמן הביוץ הגוף ידידותי לזרעונים, ההפרשה עוזרת להם במסע (PH ומוליכות) לעומת זאת, ההפרשה שאת מתארת מראה על הזמן שאחרי הביוץ, שבו ההפרשה עוינת לזרעונים ומפריעה למעבר שלהם אל הביציות שגם ככה כבר לא שם (אולי הם כבר עוברון קטן) מקווה שעזרתי

למעלה