אתמול שאלתי ולא נענתי.... לאכות

פומיקיז

New member
../images/Emo10.gif אתמול שאלתי ולא נענתי.... לאכות

(או שלא מצאתי שוב את השאלה... שהלכה לאיבוד...) יאכט וארניש: היא על בסיס שמן? של איזו חברה הכי מומלץ? ומה סדר גודל של מחיר? ולכה לפרקט - שאני שומעת עליה די הרבה לאחרונה: מישהו/הי עבדו איתה? מחיר????
מראש - זה די דחוף לי להבוקר שירי

Elizab3th

New member
תשובות...

יאכט ורניש היא על בסיס שמן ומעולה לסביבה עם רטיבות. אני מאד אוהבת לעבוד עם רונסילק של יעקובי שהיא על בסיס פוליאוריטן (שמן) המחיר בסביבות 50 שקלים לפחית.

פומיקיז

New member
אפשר לדעת של איזו חברה כי..

של יעקבי הכי יקרה - משמעותי!!!!!! הציעו עוד 2 חברות אחרות ואמרו לי עליהן שהן טובות והן עולות 36 ש"ח לליטר!!

lilachh

New member
מנסה לעזור...

על בסיס שמן
הספריי אני משתמשת של יעקובי, לכה למריחה אני משתמשת ברונסילק של יעקובי (שהיא כמו יאכט ורנישט) אבל יש לכה למריחה שכתוב עליה באנגלית יאכט ורנישט, לא זוכרת של מי היא אבל בהום סנטר אי אפשר לפספס אותה באזור הלכות.
הספריי בסביבות 40 ש"ח פלוס מינוס, למריחה - 750 מ"ל בסביבות ה-85 ש"ח פלוס מינוס. לגבי הלכה לפרקט אין לי מושג - רשמתי לעצמי לפני כמה ימים את הפרטים וברגע שאני אצטרך לחדש את מלאי הלכות שלי אני מתכוונת לרכוש אותה....הבנתי שהיא על בסיס שמן אך שקופה ולא מצהיבה (בניגוד ליאכט ורנישט ולרונסילק שכן מעט צהבהבות) שזה יתרון עצום, אותי מעניין הברק שמאוד חשוב לי (הבנתי שהברק גבוה שזה עבורי טוב), עם עמידות למים אין לי ספק שאין בעיה כי זה מיועד לפרקט ומעניין אם זה עמיד לחום של כוסות וסירים

פומיקיז

New member
יו...../images/Emo51.gif../images/Emo25.gif איזו זריזות...

אני רצה להתחיל את היום. יום נפלא גם לכן....
שירי

למעלה