שאלה, עייפות מה עושים?

../images/Emo1.gifשאלה, עייפות מה עושים?../images/Emo35.gif

היי, אני אורחת מפורום אחר ואשמח להעזר בכם, בעיצותיכם וניסיונכם... אני אמא לתינוקת בת 9 חודשים עוד מעט, אולי זה בגלל הריון אולי לא, אבל אני סובלת מעייפות נוראית, קמה עייפה בבוקר וממש מרגישה שזה מפריע לי בתפקוד היום יומי. גם לפני ההריון היו לי תקופות כאלו אך לא בעוצמה כזו. פניתי לרופא והוא שלח אותי לעשות בדיקות שונות, שאלתי האם יש משהו שניתן לעשות לפני שמתחילים עם תרופות, האם יש מאכלים מסוימים שיכולים לעזור לי? אמור אשמח לכל עיצה. בוקר טוב ויום נפלא! רבקה

בובי

New member
עיפות אחרי הריון

הריון גוזל בדרך כלל המון אנרגיה מהיולדת. ולעיתים הוא מחמיר תופעות קודמות. לא יודע לאיזה בדיקות הרופא שלח אותך אך היתי ממליץ לך לעשות בדיקת דם ובדיקת ברזל בדם. יש לך כנראה חוסר דם ממשי או אנרגטי. לא תיארת את השינה שלך האם קל לך להרדם או שזה לוקח זמן ? כמה שעות את ישנה ? לי נראה שפתרון תזונתי יכול לעזור יש לאכול ארוחות מסודרות לפחות 3 פעמים ביום להרבות בבשר כבד טחול דגים ירקות ירוקים וקיטניות ולהמעיט בקפה ושאר הדברים המזיקים. אני טיפלטי באחותי לאחר הלידה בעזרת מגנטים וזה ממש המריץ אותה בצורה מופלאה. רק בריאות

עוד פרטים....

הרופא שלח אותי לבדיקות דם, ברזל, תפקוד בלוטת התריס המוגלובין ועוד.. לישון, כאן אין תלונות. אני ישנה ממש טוב אני הולכת לישון סביב שמונה וחצי תשע(!!!! למורת רוחו של בעלי שבדיוק אז מגיע הביתה) וקמה בסביבות שש. קל לי להרדם, מאוד!!!! קשה לפקוח את העיניים, אני מרגישה ברוב חלקי היום במצב של תיכף נרדמת! אשמח לקבל עוד אינפורמציה על הטיפול בעזרים מגנטים. תודה!

בובי

New member
הרופא שלח אותך לבדיקות הנכונות

וצריך לחכות ולראות מה יראו הבדיקות. את המגנטים שמים על נקודות חיזוק בגוף לאחותי שמתי זאת על SP6 ST36 וזה עזר לה כמו קסם. אך זה לא בהכרח מתאים לכולם שמים זאת בהתחלת הטיפול ומורידים זאת בסוף הטיפול במקרה של מגנטים חזקים . מגנטים חלשים אפשר להשאיר למספר ימים ללא בעיה.

avorly

New member
תופעות העייפות...

לא תמיד נגמרות בלידה, כי גם אחרי הלידה הגוף עובר שינוי הורמונאלי מאוד חזק ולפעמים ניתן לראות זאת בעייפות המערכת. אל תשכחי שלמרות שאת טוענת שאת ישנה טוב, את וודאי פעילה יותר כעת מאשר בהריון. קושי לקום בבוקר יכול להראות בהחלט על החלשות אנרגטית בגוף, אך לדעתי כדאי לך לפנות למטפל מאזורך - הוא בטוח יצליח לעזור לך. לגבי בדיקות הדם שקיבלת - הן אכן יועילו יותר להבהרת התמונה הכללית. בברכת רק בריאות, אורלי

אמא של מיכל ,

קשה לאבחן את מקור העייפות ללא תשאול מקיף ואין ביטחון שהלידה הינה האשמה היחידה בעייפות , אם כי אין ספק שהיא תןרמת ומחמירה אותה. בהנחה שכל בדיקות הדם יצאו תקינות , ולא תמצא סיבה " ממשית" לעייפות.. תופעות החולשה והעייפות אצל אנשים "בריאים" הינו משהו שהולך ומתפשט וכמובן שיש קשר הדוק בין אורח חיים והנשמה לגוף. העייפות הינו בקשה של גופך כי תקחי את עצמך בידים הן מבחינת לחצים ( האם את עובדת קשה, ישנה טוב, חושבת בצורה חיובית) והן מבחינת תזונה ( אכילה נכונה ובריאה ,כמויות נכונות ובשעות מתאימות) והן מבחינת תוספי מזון כמו ויטמינים ומינראלים שכנראה חסרים בגופך. העייפות בראיה הסינית מצביעה על חולשה אנרגטית של הטחול, הסיבות להחלשות האנרגיה בטחול נובעת הן מסיבות של תזונה ואורח חיים והן בעיקבות מחשבות וריכוז רב ודאגות, וגם מקושר לחסר דם שיכול לנבוע מלידה כמובן,. כמה המלצות כלליות: מומלץ לאכול ארוחות קטנות מס´ פעמים ביום, הארוחות רובם אם לא כולם צריכות להיות קלות לעיכול (היינו תזונה דלת שומנים מהחי, ועשירה בירקות) ובטמפ´ החדר ומעלה כמו כן ממולץ להמנע מאוכל ושתיה קרים. מוצרים כמו חיטה לבנה, פחממות ריקות (שוקולד וממתקים) , סוכר לבן, מוצרי חלב מחלישים את אנרגית הטחול , לעומתם, אורז מלא , ירקות מבושלים ( בעיקר כתומים וירוקים) מרק עוף,ואיברים פנימיים ( טחול וכבד) מחזקים את הטחול כמו כן ממולץ להעשיר את התזונה בסיבים ( פסיליום או שיבולת שועל) סיבים אלו עוזרים בסילוק הרעלים הנכנסים למע´ העיכול. שתית מים פושרים עם לימון , גם כן חשובה לניקוי הגוף ושיפעול האנרגיה , 10-12 כוסות ביום הינם כמות סבירה. הייתי ממליצה על אף העייפות ודווקא בגללה לעסוק בפעילות גופנית אולי יותר מתונה משהו כמו יוגה, שחיה איטית או הליכה באויר צח - אני מאמינה כי בטווח ארוך זה בהחלט יעשה לך טוב. בכל מקרה הייתי ממליצה לך לגשת למטפל ע"י שיבנה לך פורמולה מצמחי מרפא שיחזקו את הדם ואת הטחול ויתנו לך כוח ואנרגיה. כל טוב יעל

תודה על התשובה, הארת את עיניי../images/Emo39.gif

תוצאות הבדיקות יהיו בעוד כמה ימים, אז בהחלט אהיה יותר חכמה. לגבי תזונה- אין ספק שאני אוכלת בצורה קטסטרופלית - המון סוכר לבן, המון פחממות ריקות המון... לגבי דאגות - כן אני מוצאת את עצמי מודאגת יותר מבעבר, בגלל שיש לי תינוקת בגלל המצב... אני טיפוס דאגן מטבעי. התעמלות- אין לי כוחות לאסוף את עצמי ולהתחיל. ושאלה- אני מטופלת אצל הומאופט שעזר לי מאוד בעניין אלרגיה וקנדידה, אך עניין העייפות לא הצליח לפתור. האם יש קשר? לעייפות?

גם את הערת את עיני..../images/Emo6.gif

בודאי שלקנדידה יש קשר .. מהותה של הקנדידה היא להחליש ולעייף... וע"מ לנצח את הקנדידה את חייבת לשמור על תזונה .. עשי חיפוש על המילה היא אורחת קבועה בפורום..

יעל, סליחה שאני נודניקית....

התופעות החיצוניות נעלמו, כלומר אין יותר גירודים ואני לוקחת כדורים אבל יכול להיות שהיא עדיין קיימת ומשפיעה כל כך בצורה כזו קיצונית של עייפות?

נודניקית?../images/Emo12.gif

חס וחלילה
. לשאלתך , לקנדידה יש סימפטומים רבים שתחילתם לרב בצורה ספציפית בואגינה , והתפשטותה הינה סימפטומים מערכתיים כמו עייפות , דיכאונות , בעיות במע´ העיכול וכד´. אם ההומאופט לא שילב לך תזונה נכונה - אין שום סיכוי שבעולם שהוא מיגר את הפטריה לגמרי , יכול להיות שהוא עבד ספציפית על אזור הואגינלי והפיטריה נעלמה ( בהחלט אפשרי ) ופשוט תקפה במקום אחר. עייפות קיצונית בהחלט יכולה להעיד על קנדידה אך לא לא בהכרח - ולכן קחי את דברי מערבון מוגבל עד שתבדקי את הדברים לעומק. בכל מקרה מה שכתבתי למעלה על תזונה עדיין תקף..
הרבה בריאות יעל

איזו קבלת פנים נעימה, ויעל../images/Emo35.gif עוד

שאלה? זה נראה לי קשור לקנדידה אבל לא רק. דרך אגב פטריות בצפורניים זה קשור (זה ממש מטריד אותי וההומאופט אמר לי לא לדאוג בגלל זה)? אני סובלת גם מנשירת שיער, ציפורניים שבירות - דברים הקשורים לברזל ו-B12 לא????? ההומאופט לא שילב לי תזונה נכונה עם הטיפול, רק אמר שעודף המשקל שלי פוגע בטיפול.... נראה לי שהעניין יותר רחב, ממש טיפול 10,0000 שהגיע הזמן לעשות לעצמי. תודה על כל תשובה רבקה

כמה דברים..

פטריות בציפורניים בהחלט יכולו להעיד על קנדידה וגם עודף משקל ( אם כי לא תמיד). נשירה וציפורניים שבירות , בראיה הסינית מעידות על חסר דם ( ומתקשרת כמובן לעייפות) ויכולים לבוא עם מצב של קנדידה ובלעדיה - ובהחלט אופינית למצב של אחרי לידה , אם כי יש שסבלות מזה ללא קשר ללידה. יחודה של הרפואה המשלימה היא ההסתכלות הרחבה על הסימפטומים - אותות המצוקה שהגוף משדר ב 99% מהמקרים יש הקשרים בין הסימנים וכשמטפלים מטפלים בגוף כמכלול ולא בסימפטום ספציפי.. זה הזמן לטיפול 10,000
בהצלחה יעל

alpha31

New member
עייפות

שלום רבקה, לעייפות הרבה סיבות, פיזיולוגיות ו/או פסיכולוגיות. אבל תמיד כדאי להתחיל בחיפוש אחרי הסיבות הגופניות. בדרך כלל, שורש הבעיה הינו תזונה לא נכונה במשך התקופה שקדמה להריון והחרפת המצב כתוצאה של ההריון. אם הסיבה הזאת נראת לך, אפשר בקלות לתקן את המצב ע" י שינוי בתזונתך. להתאמת תפריט בריא לך ולתינוקת שלך, תפני לתזונאי או לדוא"ל שלי.

אסתי123

New member
עייפות בוקר

לאמא של מיכל מה שאת מתארת הוא עייפות בוקר. שינת הלילה אינה מחליפה אנרגיות והאדם מתעורר עייף. הסיבה יכולה להיות חסימה בעצם מאחורי האף - הספנואיד. בעצם הזאת יש חורים. החורים האלה במהלך הלילה נסתמים ואז בלילה אין חילופי אנרגיה. אשלח לך מסר.

למעלה