מה להביא לצימר

../images/Emo1.gifמה להביא לצימר../images/Emo175.gif

החלטתי על הצימר בקרית טבעון.... עכשיו השאלה היא מה מביאים?? יש שם בריכה אישית רק לנו,אין ג'קוזי,אין מטבח...... מה שיש זה מקלחון,בריכה,מיקרו,רדיו ודברים בסיסיים כאלה.... החלטתי לא לאכול שם ארוחת בוקר....עולה לשנינו יחד 50 ש"ח וגם ככה יקר לי קצת כל הסיפור הזה..... עשיתי רשימה מה להביא...: -נרות -טישו -מגבות -קורנפלקס -ירקות -שימורים -שמן עיסוי -בטריות ומצלמה -מאפרה (לא יודעת אם יש להם,כי אסור לעשן בתוך החדר ולא נעים לי לזרוק להם סיגריות בדשא!!) -בגדי-ים -חלב וזהו... מה עוד להביא לסופ"ש עם החייל שלי
אנחנו נאלץ לחגוג (שנה
ביחד) שבוע לפני השנה בגלל היציאות המוזרות שלו,ועוד אחרי שהוא סוגר 21 בבסיס....... מה אפשר להביא לפינוק\לצרכים בסיסיים?? תודה, תמרה

katam

New member
התוספות שלי

קטורת קניתי עכשיו הביתה וזה מאד נעים משהוא מתוק (עוגות עוגיות שוקולד) מה שאתם אוהבים. חטיפים מים או שתיה קרה שאתם אוהבים. יש כמו מנה חמה לא זוכרת איך זה ניקרא בכל אופן זה כל מיני פסטות של אוסם ו/ או קנוור שבאות עם רוטב מוכן וניתן לחמם במקרו יש את זה גם עם אורז וקוסקוס תעשי סיבוב בסופר ותראי זה נמצא באזור המרקים המוכנים של החברות האילו אולי יגוון לכם או יחליף לכם את השימורים. תהנו

השימורים זה לאלה שזוללים בלילה ../images/Emo6.gif

לשנינו יש מחלה של זלילה בלילה-ואנחנו כן רזים משום מה..... כן,כבר קניתי כמה חבילות של זה,אני מתה על הרביולי שלהם!היחיד שמצאתי ללא בשר\חלב\ביצים....בעצם אולי יש ביצים(?) קניתי את האורז עם הירקות,מרק עגבניות עם רביולי,רביולי ברוטב עגבניות ועוד משהו-לא זוכרת מה הקטע הוא שאין מקרר אז את האוכל צריך להכין ולאכול,ואם נקום בלילה (ואנחנו בטוח נקום) אז שלא נצתרך לבשל..... הקטורת זה רעיון מעולה,אבל חשבתי יותר לכיוון של דברים לפנק אותו (ואותי)
תודה

dornat

New member
פריטים נוספים..

ספוג רחצה רך (תקני את אלה של התינוקות), במידה ויש שם ג'קוזי, ואפשר להוסיף גם קצף אמבט, או לקנות את העיגולים האלו שנמסים במים חמים. אנחנו גם הכנו משחק: קנו בריסטול גדול כמו של מונופול וקוביה וחלקו את המסגרת לריבועים וכל ריבוע יכיל שאלה. שימו שאלות שאתם עדיין לא יודעים אחד על השני או חובה לעשות כל מיני דברים, זרקו את הקוביה כל אחד בתורו ניתן כמובן לשכלל את זה.

למעלה