השרשור היומי 24/9/05

shira245

New member
../images/Emo1.gifהשרשור היומי 24/9/05../images/Emo1.gif

היה כיף
ונתנו לי כמה נקודות למחשבה. איך היה לכם? יומעולה

shiran4u

New member
יוווווווווווווווו

אני לא נרדמתתת קיבלתי היום החלטה שאני רוצה לשנות את מקום ההתנדבות שלי בשירות לאומי אז אני לא מצליחה עכשיו להירדם... אני מקווה שזה אפשרי ואני צריכה לחכות לפחות עד יום ראשון כדי לדעתתת איך אני אעביר את הזמן עד אז?? בעעעעעע

kinbar

New member
ואו. איזה כיף היה! ../images/Emo6.gif

בתחילת הערב הלכנו לבקר במסיבת הפתעה של אחד מהשכבה לשעבר. היה חביב ביותר (גם ראיתי אנשים מהשכבה שהתגעגעתי אליהם). אני באתי עם האוטו ואחר כך חבריי הצטרפו אליי ונסענו לנו לטיילת של הרצליה. אחרי חיפוש קצר של מה לעשות הגענו לאום-ביץ' (נדמה לי שזה השם). מקום די חמוד, ופגשנו עוד כמה חברים מהשכבה. אחרי שסיימנו שם השעה היתה בערך 3 וחצי, התחלנו לנסוע חזרה לגבעתיים. הורדתי שני חברים בבית, ונשארנו אני ועוד שתי חברות - נסענו לחניון גדול שנמצא בסביבה פה, ובגלל שכולנו היינו במצב רוח להשתולל, פשוט שמנו שירים כיפיים בפול ווליום, פתחנו את הדלתות של האוטו ורקדנו מחוץ לאוטו כמו אהבלות. אבל זה היה כל כך כיף!! משחרר ביותר! מידי פעם נכנסו אנשים לאיזור ולא ממש התייחסנו אליהם, אבל בשלב מסויים באו שתי מכוניות עם ילדים קטנים (נראה לי בי"ב) ומתלהבים ביותר (עשו תחרות בין המכוניות חחח די.) הם אפילו ניסו לשכנע אותנו לעשות איתם 'תחרות פתיחות' ("זה בסדר, עברנו את הגיל...") עוד רגע שיא - חברה שלי רוצה להשתין, לקחה טישו והלכה אל החול בקצה של החניון, הסתתרה מאחוריי מכונית ובאה לעשות את שלה - פתאום אנחנו קולטות אותה רצה אלינו בצעקות - מסתבר שהיה איש ישן בתוך המכונית שם! פחחח.. בכל אופן, ריקדנו וקיפצנו לנו הרבה הרבה עד שהתעייפנו, ובחמש בערך באה משטרה ואמרה לנו ללכת הביתה. אז בגלל שאנחנו ילדות טובות (וגם כי היינו עייפות כבר) - הלכנו הביתה! היתה אחת היציאות הכיפיות!!

סיונתו

New member
ענברי../images/Emo70.gif

קודם כל- הייתי בהום ביץ' חוצמיזה- עברנו אח"כ לטיילת
חחח וגם לנו יש חניון גדול שכולם נפגשים בו ועושים שטויות כאלה הייתי שם גם חחחח אמא-לההה

light angel

New member
היה ממש כיף אתמול ../images/Emo13.gif

חברים שלי חזרו מהצבא [כל אחד מהמקום שלו, איכשהו כולם חזרו דווקא אתמול] ויצאנו לאיזה פאב רוסי בטיילת. היה כיף, התגעגעתי אליהם
היום, אופטימיות להמונים. יכול להיות שאני אסע לבקר אותם בקיבוץ שהם מתנדבים בו בעוד שבועיים-שלושה. כיף כיף כיף
יום נהדר לכולם!

בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

אתמול התנחלנו אצל חברה שלי וראינו את הסרט טרמינל. היה חביב... עוד מעט עבודה
אין לי כוח. 8 שעות
.

Dawson girl

New member
היה פסדר כזה

אני צריכה להפסיק לשבת בבתי קפה מוזרים XD ואז לבוא לצ'ט ולעשות שם פוזות מוזרות
הממ היום הכנתי לאבא את הלוח של הנסיעה וזה.. טוב שלא הכל שם ברומנית! ואני צריכה להקליד הכל!
אה, ואשכרה מש''קית טמפונים
טוב בהמשך יש מרתון גילמור+אוסי+וואן טרי היל
ואז ללכת על המים שאני אוהבת
אחה''צ טובים

Liza1987

New member
../images/Emo6.gifלי יש אחלה יום... ../images/Emo9.gif

שמחה שגם לך.. ו.. שיהיה לכולכם המשך יום מקסים.

MsUnderstood

New member
היה אחלה של סופ"ש!

אתמול עם חברים...הם שתו אני וידיד אחר נסענו לבית קפה... ישנתי עם שני ידידים שלי באותו חדר בכלל היה כיף
ואח"כ שוב אני אצא איתם כיף

איזה יום יפה ונחמד ../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif

אתמול חזרתי בארבע בבוקר ממסיבה, הלכתי לישון, קמתי בשמונה, חיכיתי ארבעים דקות (!!!) לטרמפים לעבודה, התחלתי לעבוד בעשר, סיימתי בשלוש, אז אח שלי ואחותי באו לקניון בו אני עובדת ואכלנו ביחד ארוחת צהריים במקדונלדס, עכשיו אני פה ועוד מעט נזמין סרט בדיוידי בוקס. נחמד
אה, ובעבודה היה ממש ממש נחמד כי חייכתי לאנשים והם חייכו בחזרה והייתי ממש מוצלחת ומכרתי הרבה, וגם איזו אישה אחת אמרה לי שהיא לא רוצה לקנות כלום אבל היא רק רוצה להגיד לי שיש לי חיוך יפהפייה ומקסים
איזו מתוקה היא!!!
אה, וגם אפילו באה לחנות סלבריטי! חחחח.. זאת שמשחקת את אליאן ב"אהבה מעבר לפינה", מורן משהו.. אבל אני בדיוק הייתי עם הגב לכניסה ופיפסתי אותה.. חחחח.. והבנות האחרות שעובדות איתי היו נחמדות וזה.. וסתם.. היה ממש כיף!

shira245

New member
איזה כיף../images/Emo24.gif

איך אני שונאת שאתה מחכה ומחכה לטרמפים ואף אחד לא עוצר ובמיוחד,כשחם בטירוף.העיקר שנהנת בעבודה:] אחחח מתי לי תהיה עבודה

clutch

New member
כוסאאאאאאאאאאאמק!!!!!

עכשיו הרמתי את התיק שלי לצבא. משהו כמו 80 קילו. נראה לי שעוד כמה חוליות החליטו להצטרף לחברות שלהן ולקרוס. אולי זה יתן לי 21?

למעלה