בוקר טוב פורום

candybox

New member
בוקר?

כבר צהריים כמעט
טוב, נוותר לך כי פתחת את הבוקר בחביבות=] בוקר טוב

רינת 26

New member
רק רציתי לשתף

אתכן שאוטוטו נגמרת לי חופשת הלידה, והיום קמתי פשוט מיואשת....

candybox

New member
../images/Emo4.gif

פשוט מיואשת כי? לא התגעגעת קצת לעבודה? לצאת מהבית? לראות עולם? (מנסה להראות קצת צדדים חיוביים) לא שלא מוכרת לי ההרגשה... אני אמנם לא בחופשת לידה, אבל מחר נגמר חופש פסח והחזרה לעבודה קצת מבאסת - אבל מצד שני, זה אומר שיש עבודה
יודעת מה, אולי אני אשתוק ורק אשלח
וירטואלי מנסה לעודד?

רינת 26

New member
האמת...

שעוד הייתי לפני החופשה בשמירת הריון שלושה חודשים, ודווקא נראה לי נחמד לשבת בבית ולקבל משכורת... מה גם שסוף סוף היה לי קצת זמן לעצמי, ואפילו יש לי תחביב חדש, שזה משהו שבערך מאז היסודי לא הצלחתי להגיע אליו.....

שיריק2

New member
ולמה שלא תמשיכי בתחביב

מה ימנע ממך ? אני למדתי שאפשר ליצור זמן- אם רק רוצים (-;

רינת 26

New member
כי הלימודים שלי

הם באוניברסיטה הפתוחה, שזה הרבה יותר קשה מבחינת לוחות זמנים, כי את לומדת לבד אבל יש מליון עבודות להגיש, ובגלל שבעלי מגיע בשעות מעבנות כמו תשע בערב, אז מן הסתם הילדים כבר אכולים, מקולחים וישנים, ואז גם אני כבר ממוטטת.... ואחרי שאני אחזור לעבודה, בטח יהיה לי עוד פחות זמן, כי אני גם ישר מתחילה תפקיד חדש (אני גם בקבע....) ונראה כבר איך יהיה. בעקרון אני לא מתכוונת לוותר עד שמצאתי לי משהו קצת לעצמי.... אני מקווה שיסתדר לי

candybox

New member
אוחח..

גם אני מקווה שיסתדר לך! אומרים שיש לדברים נטייה להסתדר בסופו של דבר, אני 'חיה' על האמירה הזו:S מעבר לכך, המון הצלחה לך בתפקיד החדש

רינת 26

New member
תודה...

אני מקווה שיסתדר... אני מפחדת שהגדול יקבל את זה קשה...

שיריק2

New member
אוף נשמע מעייף מאד

אבל את לומדת וזה אומר שאת מנצלת את הזמן לטובתך וזה גם חשוב. כמי שמתעסקת עם 100 לקוחות נשים בערך בחודש אני קשובה לדבריהן ורובן אומרות (הצטערתי לשמוע) שילדים לא ממש מעריכים את ההשקעה שלנו - לכן חשוב לעשות מה שאוהבים ....ולמרות זאת הם גדלים נורמלי....

רינת 26

New member
אני גם בקבע...

כן כן... גם אני וגם בעלי משועבדים למערכת הזאת.... אולי גם בעלי צריך להתצטרף לפורום...

למעלה