המלצה על מוצרי ד"ר פישר

המלצה על מוצרי ד"ר פישר

לא השתמשתי עד כה במוצרים אבל בן הזוג קנה סבון קמיל בלו הכחול וקמיל בלו סנסיטיב הורוד והם מעולים!!! בייחוד הורוד שיש לו ריח מדהים!!! אז היום קניתי קרם גוף של תינוקות מסדרת סנסיטיב והוא מדהים... וגם 2 קרם ידיים.. לעולם לא השתמשתי במוצרי ד"ר פישר למעט קמיל בלו הכחול שהשתמשתי בעבר אבל התאהבתי במוצרים! ריחות מעולים ועדינים כמו שאני אוהבת!!
ולא קיבלתי שום מוצר כזה מתפוז.. הלוואי

practical1

New member
ד"ר פישר

הקמיל בלו הוא האולטימטיבי , כמובן. מעבר לזה - מבחינתי קרם גוף לתינוקות, כמו שמן גוף לתינוקות - ראי קהל היעד.. אני מעדיפה לחויות יותר מועשרות. למעט הקמיל בלו, מעולם לא התחברתי למוצרי ד"ר פישר. אפילו לא לקרם הגנה.

גם אני לא משתמשת במוצרים אחרים אלא רק

במוצרים לתינוקות שבעיניי הם נפלאים ומריחים מעולה..

קממבר1

New member
דווקא לי יש עבר גרוע עם ד"ר פישר

הריח בהחלט נהדר, אך לנו התחליב רחצה לילדים גרם להם ליובש ואדמומיות בעור. והשמפו שבעיקר רק מריח טוב, והצבעים מאוד ססגוניים ומעניינים לילדים לא היה נראה שפועל מעבר לכך... עברתי לג'ונסון אנד ג'ונסון ומאוד מרוצה! וגם להם יש ריחות נהדרים.

המוצרים שלהם באמת מעולים.

אוהבת את הריח שנשאר המון זמן, ביחס לסבונים אחרים. את משתמשת גם בקרם גוף של תינוקות?

אני אוהבת ריחות תינוקיים ונקיים, ללא בישום

כמעט בכלל ולכן משתמשת בקרם של התינוקות שלהם, מעבר לזה יש לי קרמים לגוף של "מבוגרים" אבל עם ריח של ניקיון. לא אוהבת ריחות ובטח לא ריחות מבושמים.. בשום דבר, לא שמפו, לא סבון, לא קרמים ולא מרכך כביסה..

הבושם היחיד שהיה לי זה "קלואה".. לפני כן,

הייתי שמה שמן גוף או קרמים וזה היה מספק את העבודה.. לגבי מרככים - בדין צהוב, לבן רומנטי של קלין, לבן חלומי של סוד. את שלושת אלו ניסיתי והם המועדפים עלי. אני לא סובלת ריחות.. יום אחד נכנס אלי מישהו הביתה וקיבלתי בחילה מהבושם הזול שלו
תמיד היה לי בעיה עם ריחות.. גם שמפו ומרכך חייבים להיות לא ריחניים בריחות טרופיים או סינטטיים..

פרנצסקה אנו דומות

בבית גם אני והגורים לא זזים מהסבונים הנוזליים שלו. ואגלה לך סוד, אני מיום ליום מבינה שאין על קרם גוף כל הבשמים שלי במגירה כי הם עושים לי בחילות(לא מכירה את קלואה, אבל השתמשתי ב - 212, תפוח, פיפת׳ אווניו) ביום יום מסניפה את הפיג׳מות שלי עליהן נותר הריח של קרם הגוף ״אורכידיאה״...

אני הכי אוהבת ריחות עדינים שמתמזגים

ולכן חופפת עם ריח עדין, דאודורנט עדין, קרם גוף והכל יחד ממש לא צריך בושם.

כרגע בפינוק הכחול.. בעבר לא סבלתי את הריח

ועכשיו אני מאוד אוהבת.. דווקא בשמפו ומרכך לא אוהבת מוצרים יקרים כי היקר עשה לי ממש לא טוב.. אני חושבת שמוצרי הפארמים עושים עבודה מספיק טובה!

למעלה