אז איפה תראו את מדונה הפעם??

• פותח הנושא Deanb
  • פורסם בתאריך

Deanb

New member
אז איפה תראו את מדונה הפעם??

הסיבוב הקרוב הולך להיות גדול יותר ומקיף יותר מקודמו... איפה תראו אותו הפעם בעולם??

tali44

New member
בשיראל מן הסתם...

למה, אתה מתכוון לטוס לחו"ל בשביל לראות את ההופעה?

Deanb

New member
אני גר בחו"ל ככה שאני נוסע לראות אותה בברלין

ויש הרבה שכן טסים לחו"ל לראות הופעות

tali44

New member
אהה,מגניב! איפה אתה גר?

הבעתי פליאה בהודעה הקודמת, כי אם היא מגיעה עד אלינו אני לא רואה שום סיבה לטוס לארץ אחרת לראות את ההופעה... אבל אם אתה גר בחול זה משהו אחר כמובן.

morgold

New member
הייתי טסה אם היה לי עם מי

אני מעדיפה לראות הופעות בחו"ל מאשר פה...אם כל הכבוד לישראלים, נחמד לי אישית להיות בקהל זר

tali44

New member
מור!!

באמת חו"ל זו חוויה אחרת, אבל בהתחשב בנסיבות כלכליות... אני כבר אשאר לראות את ההופעה שלה בארץ.

morgold

New member
כנ"ל, מסיבות כלכליות בחרתי לראות בארץ

למרות שראיתי ושמעתי על מדינות אחרות שהגולדן סירקל עולה אצלם 500-600 ש"ח, ופה 1500.

GM1988

Well-known member
אני עושה בכורה לחוויה הזו השנה

רכשתי כרטיסים להופעה בארץ, ובפעם הראשונה שלי אני הולך לחוות בעצמי את מדונה ככה על הבמה הגדולה מולי, איזה תענוג זה בטח יהיה.
אני מאד מקווה שהיא תכניס שירים ישנים למופע ולא רק מהשירים של MDNA.
נשמע שזה אלבום שמכיל שירים טובים ועדכניים, אבל זה עדיין הכי כייף לשמוע אותה מבצעת את השירים מהעשורים האחרים שלה בעבר.

tali44

New member
זה נראה לי מובן מאליו שהיא תשיר גם

להיטים ישנים שלה. כמו בכל הופעה. שהרי לא רק מעריצים הדוקים מגיעים להופעה, מגיעים גם אנשים שפשוט רוצים לראות את מדונה בהופעה ולוא דווקא רכשו את הדיסק החדש ומכירים כל שיר ושיר שלו.

GM1988

Well-known member
ברור.

היא מוסיפה לכל הופעה שירים מהעבר, השאלה כמה מקום יתפסו שירים כאלה, כי המטרה היא לקדם את האלבום החדש באמצעות הטור.

למעלה