Welcome back Fringe! 4x08

SharonPL

New member
Welcome back Fringe! 4x08

איזה כייף שסוף סוף דברים מתחילים לזוז! כ"כ התגעגעתי ל-WTF moments שכל כך אופייניים לסדרה הזאת. -אז פיטר ולינקולן חצו לעולם השני כדי לבקש עזרה מוולטרנייט, אחרי שווולטר ממשיך להתעקש לא לעזור לפיטר לחזור לזמן שלו (ובצדק). -אהבתי את הלינקולנים והאינטראקציה ביניהם (ולא אהבתי את הקטעים של אלטליביה שמשום מה מעצבנת אותי עוד יותר בעונה הזו). -המפגש בין אליזבת לפיטר- הנאה צרופה! אורלה בריידי מדהימה, הלוואי שניראה עוד מהדמות שלה במהלך העונה. -"לא כל הדברים, הם כפי שנראים"- מסתבר שוולטרנייט לא אחראי על השייפשיפטרס החדשים, אלא דיוויד רוברט ג'ונס! למרות שידעתי את זה כי קראתי ספויילרים, זה עדיין היה קטע חזק. -וולטרנייט מראה לפיטר שברנדונייט הוא בעצם שייפשיפטר ושכנראה שהם הצליחו להגיע לדרגים גבוהים במערכת. מהר מאוד אנו לומדים שגם אלט-ברויילס הוא חפרפרת, מה שמביא אותי לחשוב שיכול להיות שגם נינה היא בעצם שייפשיפטר שעובדת עם דייויד רוברט ג'ונס, וזאת הסיבה שהיא ממשיכה להזריק לאוליביה קורטקסיפן ללא ידיעתה. -הסצנה האחרונה שבה ספטמבר הפצוע אומר לאוליביה שהוא בדק את כל האפשרויות העתידיות ובכולן היא חייבת למות- WTF?! ולמה בכלל ספטמבר פצוע? יכול להיות שהאובסרברס האחרים גילו שהוא לא מחק את פיטר מהזמן הזה וכמו שהם אמרו לו אז הם החליטו להיפטר ממנו כמו שעשו עם אוגוסט בעונה ה-2? אני מאוד מקווה שהוא לא ימות! סה"כ פרק טוב, שהסתיים לי מהר מדיי כמו שכל פרק טוב של פרינג' מסתיים. איזה כיף שלא צריך לחכות עכשיו חודשיים עד הפרק הבא!
מחכה בקוצר רוח ליום שבת הבא

SharonPL

New member
וגם - Parks and Recreation 4X11

אני כל כך שמחה שהחלטתי לראות את הסדרה הזאת במהלך הפגרה, אני לגמרי מאוהבת בה
הפרק האחרון פשוט קרע אותי מצחוק
בן וכריס והקלצונז, הכלב בעל 3 הרגליים, לסלי והברייקדנס, ג'רי והחולצה, Ann, you beautiful tropical fish, וגולת הכותרת - כל החבורה צועדת על חצי שטיח אדום באולם ההוקי ואז מדדה בקושי על הקרח לעבר הבמה כשברקע השיר של גלוריה אסטפן - Get on your feet - כאבה לי הבטן מרוב צחוק. כיף של סדרה! לא ברור לי למה לכל הסדרות הטובות יש רייטינג בריצפה.

למעלה