ויזואלקטיקה

Yaronimus

New member
ויזואלקטיקה


ההמשך לשרשור ויזואלקטיקה הקודם. הנה משהו מגניב שלא דורש בכלל מאמץ. הרעיון הוא כזה - 1. כל מי שרוצה יכול להעלות תחת השרשור הזה (בלבד) דימוי מהאינטרנט (כמובן עם קרדיט ולינק למקור). 2. כל מי שרוצה - יכול "לענות" לדימוי עם דימוי (כמובן עם לינק למקור וקרדיט) שאתם מרגישים שיש לו קשר לדימוי. בבקשה לרשום בתיבת הנושא רק "תגובה". כל מי שרוצה יכול לענות לכל שיח ולכל תמונה תחת השרשור הזה. הקשר יכול להיות אישי, אסוציאטיבי, פיזי, מופשט, לא חייב להיות קשור לעיצוב גרפי, מה שבא לכם - מדובר בשיחה ויזואלית, ואפשר להמשיך את השיח כמה שנרצה (למעשה אני תמה כמה זמן נוכל להשאיר את השרשור הזה בעמוד הראשי). רצוי שהדימויים יהיו מעניינים ושיגרמו לאנשים לחשוב ולקבל השראה (פרסומות למשחה נגד פטרת רגליים ימחקו) ושתנסו "לומר משהו" עם הדימוי. 3. אפשר כמובן גם דימויים שלכם (אל תשכחו קרדיט). הלוואי שיהיה דיון ויזואלי מרתק.
 

Yaronimus

New member
בבקשה

העלית תמונה שבה יש ניגוד חריף, וגם את השרירים של שוורצנגר. זה לקח אותי לניגוד המשלים שיש בארכיטקטורה של הוילה שבסרט טרון 2 - השילוב של קווים זורמים ונקיים, תאורה רכה, מול הקיר הכמעט טקטוני והשרירי. בנוסף, זה הזכיר לי ארכיטקטורה של שרירים, ארכיטקטורה מאוד גברית שחולשת על הסביבה בדמות מעונות הסטודנטים של רם כרמי.
 

פודיום6

New member
תודה

בקשר לשרירים תיארתי לעצמי שזה סוג ההקשר. בקשר ליתר תודה שהסברת. למרות שהייתי מעדיף אם הייתה תמונה אחת שמעבירה את זה ולא ליצור קולאז' - זה קצת לרמות לא? גם זה טיפה מקשה לענות.
 
למעלה