בוקר טוב עולם

בוקר טוב עולם

מה שלום כולם??? נו............... אז איך המרגש בבית החדש? הנעים החדרים בעיניכם? הנעים המטבח ? הנעים החצר, השירותים ובכלל האווירה? בעיני מאד מאד נעים כאן בבית הזה......... פתאום ראיתי, גיליתי מחדש חברים מימים רחוקים ..... שבאו לברך ואולי גם להישאר....... נאחל לנו לכולנו יום נעים יום חמים, יום שרק טוב בו.....

Sודית

New member
בקר טוב יודית בוקר נפלא לפורום החדש ולכולם

נר שני של חנוכה..... כן, נעים כאן....גם לי, מאוד.....נכנסו שוב הרבה חברים ואני מאוד מקווה שיישארו עימנו.....מקווה שיבואו עוד הרבה ויהיה שמח.

Sודית

New member
אז ערב טוב עולם, ערב טוב בית חדש
אהלן לכם

אני רואה שאני לא היחידה שהסתובבה כל היום ברחובות.

Ron W

New member
בהצלחה איזה הספק מרשים

יפה שיש הרבה פנאי לעניין הפנויים והפנויות חשבתי לציין ש: לבד זה לא בהכרח פנוי .. לגיטימי להנות מתקופה קצרה או ארוכה או לבחור ככה. מאידך גם מי שלא חי לבד, לא בהכרח מנוע מלהחשב פנוי... צריך לכבד את הלבד כמסגרת לגיטימית בהמשך, מתוך תחושת ערך עצמי לבד יהיה קל יותר ליצור זוגיות בהמשך.

Sודית

New member
|ערב טוב רון וברוך הבא באוהלנו החדש

"לבד זה לא בהכרח פנוי" - לא ממש הבנתי. אני הכרתי מספיק אנשים נשואים שהיו מאוד פנויים. כלומר נשואים על הנייר וחיים כל אחד את חייו שלו ולכן אפשר לראות אותם כאנשים פנויים בעצם....לא? אני מאוד מכבדת את הלבד של כל אחד.... אפשר לבנות כזה לבד (לכל אחד) גם בתוך הזוגיות......זה מה אני הייתי רוצה.

Ron W

New member
אם כך אשמח להבהיר

הרעיון שלבד הוא לגיטימי ומכובד. אדם שחי לבד לא בהכרח פנוי ומחפש או אמור לחפש - בלי קשר לזמן שנכון ומתאים לו/לה בא לי להדגיש את הנושא שלפעמים נדרש לנו להיות עם עצמנו לא בהכרח להסתגר או להמנע מקשרים חברתיים החברה מקבלת כל מיני מסגרות ומשום מה סולדת מאנשים בסולו בעצם למה?

Sודית

New member
בדיוק הנושא שרציתי להעלות - ל ב ד -

למה החברה לא מקבלת את הלבד של בן אדם? תמיד יעקמו קצת ת'פרצוף ויגידו.....נובמת, אל תגידי לי שאת מאושרת ככה. אולי אני לא מאושרת ככה כל יום, אבל בגדול טוב לי עם זה וזו הבחירה שלי. לא אומר שלא הייתי רוצה מידי פעם מישהו לצידי, אבל לא בכל מחיר. חוץ מזה אני לא מאמינה שכל הנשואים "מאושרים" או לא מרגישים גם שם לבד.

Sודית

New member
לכן שאלתי, רון......

האם הלבד שלנו נובע מ"שריטה" כמו שכתבה איוונה? האם כל אלה שחיים לבד משהו דפוק אצלהם, כמו שאני מידי פעם שומעת? "תשמע אם היא/הוא לבד....בגיל הזה.....משו לא בסדר." מה אני לא יכולה לחיות לבד ובכל זאת להיות בסדר?

EK55

New member
תראי זה בכל זאת תואר אחר.

למשל, קומונה=דוקטור פורום= פרופסור. אין ספק שפורום נחשב כמכובד יותר בעיני הגולשים. כאשר שואלים פלוני,היכן אתה גולש באינטרנט, הוא עונה בגאווה,אני גולש בפורום 50 פלוס ,פנויים פנויות ולא בקומונה. גם המנהלת קיבלה העלאה בדרגה כמצליחה, אם לא ,אז היו מפטרים אותה

היי תתחדשו על הבית החדש
|מזל

בחנוכה אומרים את מזמורשיר חנוכת הבית לדוד שכולנו נזכה לנס ,לבנות בית עם אדם אוהב ואם אפשר גם משפחה עם המשך חג אורים שמח !!!

Sודית

New member
היי רותי, ברוכה הבאה
ראית איך הצליח לנו?

בדיוק בנר ראשון של חנוכה עברנו דירה.....שווה הא? הדלקנו נר ראשון ועשינו חנוכת בית לפורום.....והשמחה גדולה. יופי לראות אותך כאן....

EK55

New member
סודית החביבה. עכשיו תוכלי לקנות לך לימוזינה

ולהכניס בתוכה את חצי מחברי הפורום, או וילה מפוארת בקסריה. מתי תהיה חנוכת הבית?

Sודית

New member
לימוזינה יש לי מזמן, עכשיו התור של היאכטה

על איזה חנוכה מדברים? של יהודה המכבי?

למעלה