|
כתבה מהים-דירות ירדו כבר 10%

יורם2205

New member
ידידי הנכבד המוכרים בלחץ!!!הקונים ג"כ בלחץ-הק

ונים אין להם כסף-כווווווווולם. המוכרים רוצים למכור בשפיץ ולנצל הטבות בכדי להצדיק לשים בבנק ב-0 ריבית-רובם בלי לחץ. רוצים לקנות ואין כסף. רוצים למכור-ואין מה לעשות עם הכסף. בכל מקרה השוק מלא בהחלפות-כמו בסוף שנה בבורסה,רק שהעמלה בבורסה למכירה רעיונית בזול-בדירות יש מס רכישה ובלאגן שלם. החיים קשים אין מה לעשות.

ron249

New member
ירדו בעד 10%, בממוצע ירדו ב 4.4% במחצית השניה

של 2011, קרי שיא תקופת המחאה והקיפאון, את חוגגת בגלל 4.4% בשיא שיא השפל? שמחת עניים.

Johnn

New member
אני מבין שכואב לך ירידה של 10% בתל אביב

(איפה שטענת שלא יהיו ירידות). חששותיך כבעל דירה בת"א ובגבעתיים ברור. טענת שאין ירידת מחירים, טענת שזה בגלל המחאה בקיץ, טענת שזה בגלל החגים, טענת שזה רק קיפאון זמני, ועכשיו זה "רק" ירידה של 4.4%. היינו ב-פיק, והמגמה השתנתה. ברור שקשה לך להשלים עם המציאות הזו, ולכן אתה שולח אנשים לסכן את כספם במשכנתאות מנופחות עם EMI. אין הדבר אומר שהמגמה לא תשתנה, אולם נסיונך להתעלם מהמציאות מעמיד את הודעותיך באור מגוחך.

ron249

New member
אחי, אתה אובססיבי, צא מזה

אם היית קצת פחות עיוור היית יודע שהירידה בת"א היא בעיקר של נכסים יקרים, ולא של הדירות שיכון שלהם תמיד יש ביקוש חזק והן בטח שלא ירדו ב 10%, ובכלל, אמרתי לך שיירד או יעלה לא משנה לי, משנה לי הרווח הון של מאות אחוזים, והוא מה שחשוב לי, 4.4% וגם 10% הם כסף קטן לעומת מה שצופן העתיד. באמת, תשתחרר, תניח לי, הבנו שאתה רוצה שהמחירים יירדו, סבבה, שיהיה לך בהצלחה.

JUROR

New member
באמת, תשתחרר, תניח לי, הבנו שאתה רוצה

שהמחירים יעלו, סבבה, שיהיה לך בהצלחה.

Johnn

New member
חבר, האובססיביות היא שלך

מי שקופץ ומגיב ל*כל* הודעה שהיא לגבי ירידת מחירי הדיור היא (הפתעה הפתעה)...אתה! ולגבי מה שצופן העתיד...נו, כולנו יודעים למי ניתנה הנבואה...

חיפה - כתבה לעומת המציאות

לפי הכתבה דווקא בחיפה היו עליות מחירים.... לפי מה שאני רואה (דירות ישנות, 4-5 חדרים, כרמל ואחוזה) המחירים דווקא במגמת ירידה - חלק לא זז אבל הרבה כן יורד בעד 10%.

למעלה