תוצאות מלאות של הסמיז במלודי

לא כזאת הפתעה גדולה

בהתאם לתוצאות שהיו בגלגל ובגמר אני לא מופתע שאלו המיקומים ואלה כמות ההצבעות שהתקבלו. הסמי השלישי תמיד היה זה עם הכי פחות הצבעות וזה לא מפתיע אותי שאותו דבר קרה גם השנה.

דרך אגב מישהו יכול להסביר לי איך בגלגל הצלה התחרו שני שירים מאותו סמי זה בזה? זה אף פעם לא קרה לפני זה, וגם לא הוגן.

אין לי מושג

אבל אם הייתי צריך להמר, בטח בשיטת ה"עם-מי-היה-לי-הכי-כיף-במיטה" של ביורקמן.

maanu

New member
לא מפתיע

דני התחיל את המלודי כפייבוריט. הגרעין הקשה של המעריצות שלו דאג להטיס אותו לגמר למרות הביצוע הלא מושלם.

לורין צברה הייפ שהלך והתחזק בתקופה שבין סמי 1 לגמר.

מפתיע אותי אי ההצלחה של טימוטיי. לטעמי היה להן שיר מצויין. לא מפתיע הכישלון של חרלוט, שהיה די צפוי מראש. השוודים רצו משהו אחר אחרי ההצלחה של אריק סעדה.

הדירוג הסופי שלי למלודי 2012:

1. לורין
2. דני
3. חרלוט
4. דיוויד
5. מולי/טימוטיי

יותר טוב מאריק סעדה אבל זה לא קשה

מכיוון שהוא זמר ממש גרוע.

לא שהלנה כל כך טובה, אבל ההופעה שלה הייתה נוטפת מיניות כמו שרק בחורה זולה כמוה יודעת.

אז אחרי שלורין הוכתרה ליקירת שוודיה,

זה הזמן לדירוג אחרון של שירי המלודי.

זה היה אירוע שניחן בהררי שירים גרועים ונטולי אופי. בדרך כלל המלודי מאגד בתוכו שירים מסגנונות רבים וכך גם היה השנה, אבל עדיין מפריעה לי העובדה שרבים מהשירים הם שירי "בית חרושת", נטולי אופי אמיתי. גם השיר של לורין כזה, למרות שהוא טוב. שירים של גיסון, שמפה, יונגרן, בוסטרום והאחרים בדרך כלל דומים זה לזה במבנה כאשר רק העיבוד משתנה משיר לשיר. הבעיה שלי היא שבמקרים רבים מדי לא מרגישים את האמן בשירים האלה וישר אומרים שזה גיסון או שמפה טיפוסי. לורין ודני הצליחו שניהם לשים טביעת אצבע ייחודית להם בשירים, וזה מה שעשה עבורם את ההבדל.

1. Forlat Mig של מתיאס אנדרסון הוא השיר הטוב ביותר של התחרות השנה. שירים כאלה בדרך כלל לא מגיעים לקדמים ולמרות שהוא מעט מיושן באופיו הוא עדיין מצוין ובעל אופי ייחודי.
=. Euphoria של לורין עומד בשיוויון עם מתיאס והוא השיר המלהיב ביותר השנה. עיבוד קלאבי, הופעה נדירה ומבצעת מעוררת אמפתיה מביאים את לורין לפסגה גם אצלי.
3. Why start a fire של ליסה מיסקובסקי הוא השיר המעניין ביותר השנה. כמאזין אדוק שלה כבר כמה שנים ייחלתי להשתתפותה והיא עשתה את העובדה עם שיר והופעה נפלאים.
4. Sannigen של קרלוינה ואלין פרז הוא שיר שכמותו ניתן לשמוע רק במלודי. אינדי אמיתי ממש עם קו מובהק. מופתי.
5. The boy can dance של אפרודיטה מוצלח מאוד לז'אנר שלו. אולדי כיפי ואם הביצוע היה קצת טוב יותר הן היו יכולות להפתיע.
6. Aldrig Aldrig של אנדראס, או "שיר מערכת החיסון" בשמו החדש
אמנם חלש ועבש אבל יש בו משהו נעים לשמיעה.
7. Baby Doll של טופ קאטס משתפר בעיקר בהופעה המצוינת. מסוג השירים הכיפיים שעושים שמח תמיד.
8. Amazing של דני רחוק מלהדהים, אבל הפזמון טוב, סוחף ומשלהב. אני מקווה בשבילו שיעשה קצת הפסקה עם המלודי וישאיר אותנו צמאים לעוד.
9. Just a little bit, בדומה לשירן של בנות דור האהבה משנה שעברה, הוא שיר מחובר ונחמד אבל חסר בו עוקץ.
10. Pa Vag של אבלון דוטס סוגר את הרשימה. הוא יפה אבל קצת משעמם.

שון באנן משעשע אבל לא רציני. דה מוניקר סביר אבל קצת מדכא. אנדראס יונסון ויאנגבלאד זוכים במשותף בתואר השיר המרתיח של השנה.

8 שירים מתוך 32 באמת אהבתי. לא מרשים, אבל לא נורא. מי יתן ולורין תביא את האירוויזיון לשוודיה. מגיע לה.

drnaji

New member
איזה שיטה מעצבנת עם הסיבוב השני

השיר הכי טוב במלודי היה יכול להיות בגמר אבל בגלל השיטה המעפנה הוא לא היה!!!
אני מתכוון לשיר הלצי מהסמי הראשון !

הוא ממילא לא היה מגיע לגמר ישירות

הוא אמנם סיים שני בסיבוב הראשון, אבל בסיבוב השני הוא סיים רביעי.

הגיע ל-FÖRLÅT MIG med Mattias

להגיע לפחות לגלגל הצלה, ולדעתי גם לגמר.
שיר טוב,ביצוע טוב, פספוס גדול מאוד... וחבל, כי היה מאוד קרוב למקום 4 הסתמי.

למעלה