תוצאות מלאות של הסמיז במלודי

זה היה צפוי.. לא סתם

הייתה תחרות קשה בינו לבין לורין.. בכל אןפן, זה כבר היה ונגמר(עד יוני..)

כך שיהיה בהצלחה ללוריין.

E u r o b o y

New member
וואי, יונסון היה כזה קרוב לעלות לגמר!

איזה הזוי שהוא הגיע לגלגל ואפילו לא ניצח בקרב הראשון את טימוטיי...

אה, וחרלוט
(השיר הכי טוב במלודי השנה, לא יעזור)

יותר מלוריין?

טוב, כשחושבים על זה באמת הייתי מעדיפה לראות את שרלוט
(פעם שלישית!
)
אבל לא נורא.

אני בשוק!

הפורום הזה כל כך חולה על לוריין שלא חשבתי שתעיזו להגיד שיש מישהו
יותר טוב ממנה..

(ואל תהרגו אותי זה מהאהבה:) )

uk23

New member
ה"פורום" הזה לא "חולים" על לורין. אנשים

ב"פורום הזה" אוהבים את השיר של לורין (וכמובן גם אותה כמבצעת המעולה שלו).
חלאס עם האנטי. זה הפך להיות משחק חביב - לשנוא את "אופוריה". תאהבו, אל תאהבו, אבל מיצינו את עניין ה"מעצבן אותנו שכל כך אוהבים את השיר, אז בואו נראה אובר שנאה".

נקסט

wildflower51

New member
ממש לא שונא את השיר

קראתי לו "חופריה" כי יש פה קבוצה גדולה שחופרת עליו. שבדיה נמצאת אצלי כרגע מקום 9 בדירוג, שזה בהחלט נדיר. בגמר הייתי בעד לורין, אבל אני חושב ש"הילדה" טוב ממנו בהרבה.

אשמח אם יהיו אנשים נוספים שלא מדרגים את לורין במקום הראשון או האחרון. זה בהחלט מתחיל קצת לשעמם.

אני לא מדרגת את שבדיה

במקום הראשון. שיר נחמד והכל

אבל לדעתי הוא אפילו לא בעשירייה שלי נכון להיום.
(אולי זה עוד ישתנה)

אני כותבת פה רק את הטופ 10 שלי אמנם ושבדיה לא נמצאת שם כרגע אבל היא נמצאת בערך במקום 12 אני מעריכה ובטח לא באחד המקומות האחרונים.

אם זה בין שרלוט ללוריין אז לוריין לוקחת

לדעתי.

השיר של שרלוט אמנם יותר טוב מהשיר שלה ב-2008, אבל היא הייתה פשוט גרועה. הזיופים, השמלה הורודה, הבטחון העצמי המופרז, כל אלה גרמו לשרלוט להכשל. בנוסף אני כבר לא יכול יותר לסבול את פרדריק שמפה והגיע הזמן ששנה אחת הוא יישאר בבית אחרי 4 שנים בהן הוא ניצח.

גם ההופעה של לוריין לא כזאת מדהימה מבחינתי, אבל היא הייתה הרבה יותר מוצלחת מזאת של שרלוט.

בקיצור, שרלוט צריכה לזכור את ניצחונה בשנת 1999 ולהפסיק ולנסות ולחזור, ואני מקווה שגם לורין לא תחזור שוב אחרי השנה הזאת.

Princess Lotta

New member
ההופעה של לוריין אכן מצוינת ושל שרלוט חלשה

ממש לא בגין עודף ביטחון, בגין חוסר ביטחון. זו גם הסיבה שהיא שכחה את המילים (זה וכל הקשקושיאדה הטכנית מתקדמת ומה זה מיותרת מסביב) כי כמו שלורין וגם לנה הראו , עדיפה הופעה פשוטה, אפקטיבית , ייחודית ופשוט טובה על כל הקשקוש והרעש (וזה תקף גם עם דני).

THAT BEING SAID
שרלוט לא ניסתה לחזור לאירו אלא למצעדים ולהצלחה מסחרית עם אלבום חדש ודאנסי יותר (בדרך אליי) ולמרות שאני חושבת שליסה > שרלוט ברמת השיר וההופעה ולורין>שרלוט ברמת ההופעה, אני הרבה יותר אוהבת את דה גירל מאופוריה.

אני לא רואה סיבה למה שרלוט תרגיש חוסר ביטחון

זאת לא הפעם הראשונה שהיא מופיעה על בימת המלודי, אז נסיון כבר יש לה. לדעתי בגלל שפעמיים היא לקחה את המלודי בקלות היא הייתה בטוחה שגם השנה זה בכיס שלה ולא משנה איך תראה ההופעה ואיך ייראה הביצוע שלה.

אני מקווה שלמרות שהשיר לא זכה להצלחה במלודי הוא בכל זאת עזר לה בקידום מכירות האלבום, אבל בכל אופן לדעתי שרלוט כבר עשתה את שלה בכל מה שנוגע לאירוויזיון, כמו גם זמרים נוספים אחרים: קרולה, אליזבת אנדרסון, לוטה אנגברג וכדומה.

לגבי טיב השיר בינה לבין לורין, קשה לי להכריע. שניהם לא מלהיבים אותי אבל אני גם לא שונא אף אחד מהם. אבל מבחינת שואו אני מסכים בהחלט שלורין יותר טובה ולכן לורין לוקחת מבחינתי.

למעלה