שרשור הכוונה ומודיעין 8/3

מצב
הנושא נעול.
ניתן להמשיך עם 82 עד המלך ג'ורג'/רש"י

זו האופציה הכי מהירה. אם בדיוק עבר 142 ולא
בא לך לחכות, קח 82 עד כיכר רבין ומשם 47/48 עד התחנה הראשונה באלנבי פינת הס
ניתן להמשיך עם 82 עד המלך ג'ורג'/רש"י
המסלול שלו חופף בקטע הזה עם 47/48

בותחנה הזאת להחליף ל47/48 אם רוצים לתחנה אחת. או ללכת ברגל דרך רחובות רש"י וטרשניחובסקי מרחק 500 מטר ליעד

מהתחנה ברחוב אלנבי המרחק הוא 300 מטר. ההפרש זניח.

nir56

New member
מצומת נהלל לנווה שאנן בחיפה

שלום,
איך אני מגיע מצומת נהלל לרחובות גדליהו/הרב מימון בחיפה?
אני מכיר את הקו 333 שנכנס לטכניון השאלה אם יש לו תחנה קרובה יחסית לאחד מהרחובות האלו?
תודה רבה לעוזרים...

אפשר מיקום יותר ספציפי בחיפה

שלום,
איך אני מגיע מצומת נהלל לרחובות גדליהו/הרב מימון בחיפה?
אני מכיר את הקו 333 שנכנס לטכניון השאלה אם יש לו תחנה קרובה יחסית לאחד מהרחובות האלו?
תודה רבה לעוזרים...
רחוב מימון וגדליהו די ארוכים ותלוי לאיזה צד שלהם אתה רוצה להגיע

כמו כן תן שעה משוערת - יש קוים שפועלים רק בבוקר

רד בטכניון ומשם קו 17 19 יקחו אותך למיימון פינת טרומפלדור אם אתה מעדיף לא ללכת ברגל תרד במרכז זיו וקו 38 ייקח אותך לרחוב גדליהו

קו 301 ללב המפרץ ומשם 141 142 יקחו אותך בשעות הבוקר בלבד לדורי פינת גדליהו משם אם אתה מעדיף לא ללכת ברגל קו 38 ייקח אותך לרחוב גדליהו

nir56

New member
הכוונה למימון 44

רחוב מימון וגדליהו די ארוכים ותלוי לאיזה צד שלהם אתה רוצה להגיע

כמו כן תן שעה משוערת - יש קוים שפועלים רק בבוקר

רד בטכניון ומשם קו 17 19 יקחו אותך למיימון פינת טרומפלדור אם אתה מעדיף לא ללכת ברגל תרד במרכז זיו וקו 38 ייקח אותך לרחוב גדליהו

קו 301 ללב המפרץ ומשם 141 142 יקחו אותך בשעות הבוקר בלבד לדורי פינת גדליהו משם אם אתה מעדיף לא ללכת ברגל קו 38 ייקח אותך לרחוב גדליהו
הכוונה למימון 44
אפשר לקבל כרטיס המשך לתוך חיפה ב-333 או שצריך כרטיס חדש?

ב301 בטוח אפשר לקבל כרטיס המשך

הכוונה למימון 44
אפשר לקבל כרטיס המשך לתוך חיפה ב-333 או שצריך כרטיס חדש?
ב301 בטוח אפשר לקבל כרטיס המשך
לא יודע לגבי 333.
מתוך הנחה שלא אכפת לך ללכת 10 דקות ברגל, הייתי מגיע ללב המפרץ עם 301 ומשם לוקח 141 142 לכניסה לגדליהו (יש אותם רק בבוקר) ומשם ממשיך ברגל פנימה

Or19943

New member
הגעה למכללת אורט בראודה בכרמיאל ביום ראשון

ביום ראשון אני צריך לנסוע למכללת אורט בראודה לכרמיאל למבחני מיון לחיל האוויר מהצבא כי אני במיונים לתוכנית מרום טכנולוגי שמשמעותה המשך לימודים לתואר הנדסאי אלקטרוניקה. אני צריך להגיע לשער המכללה בשעה 11:00. אני מעדיף להגיע מוקדם יותר כי אני צריך לשלם וגם להירשם למכללה ואז גם צריך לעשות את המבחנים.
אני יוצא ממרכזית המפרץ בחיפה. ראיתי שיש את קו 264 רק בשעות 6:55 ו7:55 והוא נכנס למכללה אבל אני אגיע מוקדם מידי למכללה בשעה 8:54. ראיתי שיש את קו 262 שהוא בתדירות הרבה יותר גבוהה אבל לפי האתר של אגד הוא לא נכנס למכללה למרות שלפי האתר של המכללה הוא כן נכנס למכללה. אם הוא לא נכנס למכללה איפה הוא עוצר והאם יש הרבה הליכה ברגל? מתי כדאי לקחת אוטובוס כדי שאני אגיע יותר מוקדם ממה שצריך? האם יש פקקים בבוקר?

תודה.

לפי הלוז של אגד

ביום ראשון אני צריך לנסוע למכללת אורט בראודה לכרמיאל למבחני מיון לחיל האוויר מהצבא כי אני במיונים לתוכנית מרום טכנולוגי שמשמעותה המשך לימודים לתואר הנדסאי אלקטרוניקה. אני צריך להגיע לשער המכללה בשעה 11:00. אני מעדיף להגיע מוקדם יותר כי אני צריך לשלם וגם להירשם למכללה ואז גם צריך לעשות את המבחנים.
אני יוצא ממרכזית המפרץ בחיפה. ראיתי שיש את קו 264 רק בשעות 6:55 ו7:55 והוא נכנס למכללה אבל אני אגיע מוקדם מידי למכללה בשעה 8:54. ראיתי שיש את קו 262 שהוא בתדירות הרבה יותר גבוהה אבל לפי האתר של אגד הוא לא נכנס למכללה למרות שלפי האתר של המכללה הוא כן נכנס למכללה. אם הוא לא נכנס למכללה איפה הוא עוצר והאם יש הרבה הליכה ברגל? מתי כדאי לקחת אוטובוס כדי שאני אגיע יותר מוקדם ממה שצריך? האם יש פקקים בבוקר?

תודה.
לפי הלוז של אגד
262 שיוצא עד 10 ואחרי זה בשעות עגולות מגיע לאורט בראודה, בזמן נסיעה של קצת יותר משעה.

droriko

New member
אתה בא מהדרום נכון?

הגעה למכון הצרפתי בת"א
היי, איזה קו מגיע למכון הצרפתי מעזריאלי או מההגנה?

תודה מראש
אתה בא מהדרום נכון?
אם כך יש לך קו 16 מההגנה שמגיע למגדלי האופרה . יש לך גם את את 104/204 שמגיעים לכיכר מוגרבי , אבל זה קצת יותר הליכה .

droriko

New member
אה סליחה,התבלבלתי עם שגרירות צרפת

אתה בא מהדרום נכון?
אם כך יש לך קו 16 מההגנה שמגיע למגדלי האופרה . יש לך גם את את 104/204 שמגיעים לכיכר מוגרבי , אבל זה קצת יותר הליכה .
אה סליחה,התבלבלתי עם שגרירות צרפת

olli3

New member
מנהל
16/104/204 דן מההגנה.

הגעה למכון הצרפתי בת"א
היי, איזה קו מגיע למכון הצרפתי מעזריאלי או מההגנה?

תודה מראש
16/104/204 דן מההגנה.
עולים עליהם מהצד שמול פתח התחנה, נסיעה של כ-10 דקות. יש לרדת באלנבי פינת רוטשילד או אלנבי פינת אחד העם (לכל קו תחנה אחרת באלנבי). משם זה הליכה קצרה ביותר.

מתחנת השלום אפשר לעלות על קו 23 דן מפתח התחנה (המרכזי) ולרדת במגדל שלום. ואפשר לקחת את 40/240 דן ולרדת איתם בדרך יפו פינת הרצל, ללכת רגלית על הרצל עד המפגש עם רוטשילד, הליכה של כ5-7 דקות. על קווים 40/240 עולים מדרך בגין, בצד של הקריה - מול עזריאלי.

Galuush

New member
מהה זה פתח התחנה המרכזי?

16/104/204 דן מההגנה.
עולים עליהם מהצד שמול פתח התחנה, נסיעה של כ-10 דקות. יש לרדת באלנבי פינת רוטשילד או אלנבי פינת אחד העם (לכל קו תחנה אחרת באלנבי). משם זה הליכה קצרה ביותר.

מתחנת השלום אפשר לעלות על קו 23 דן מפתח התחנה (המרכזי) ולרדת במגדל שלום. ואפשר לקחת את 40/240 דן ולרדת איתם בדרך יפו פינת הרצל, ללכת רגלית על הרצל עד המפגש עם רוטשילד, הליכה של כ5-7 דקות. על קווים 40/240 עולים מדרך בגין, בצד של הקריה - מול עזריאלי.
מהה זה פתח התחנה המרכזי?

מתחנת השלום לא בקניון? ולא צריך לחצות את הכביש?

olli3

New member
מנהל
יש שתי יציאות מתחנת השלום.

מהה זה פתח התחנה המרכזי?

מתחנת השלום לא בקניון? ולא צריך לחצות את הכביש?
יש שתי יציאות מתחנת השלום.
האחת היא גם זו שנכנסים ממנה (המרכזית) והשנייה מהצד השני של הגשר (יציאה בלבד).

אם זה לא היה ברור, אז יש גשר הרי מעל תחנת הרכבת ויש שתי יציאות, אחת מצד אחד של הגשר והשנייה מהצד השני.

חשוב לציין שקו 23 אינו תדיר במיוחד, הוא בעל תדירות משתנה של פעם ב15-20 דקות ברוב שעות היום.

הרבה יותר עדיף לטעמי לרדת בתחנה ההגנה מכיוון שמשם 16/104/204 פועלים בתדירות גבוהה.

amitmada

New member
הגעה מתל אביב לאוניברסיטת חיפה בשישי בלילה

הגעה מתל אביב לאוניברסיטת חיפה בשישי בלילה
היי.
אני רוצה להגיע מתל אביב לאוניברסיטת חיפה בשישי בלילה (שבת מאוד מוקדם בבוקר).
הבנתי שיש מוניות שירות מהתמחת להדר...
הן עוברות גם דרך דרך נמיר או ישר מהאיילון?
ומה אני יכול לעשות שהגעתי לחיפה?
אני מעריך שאני אגיע בסביבות 5 וחצי... יש מוניות שירות 37 בשעה הזאת?
יש אולי דרך להגיע מחוף הכרמל לחורב?
תודה...

Toval21w

New member
שאלה על קווים 47, 48

שאלה על קווים 47, 48
לפני כמה ימים נסעתי ממרכז הירידים בת"א לרמת השרון סוקולוב.
אני רגילה שנסיעה עולה 6 ומשהו ושעליתי הנהג חייב אותי ב 10.40 ושאמרתי שהחיוב הוא 6 (ומשהו) והראתי לו קבלה רק משבוע קודם - הוא אמר שזה כבר יותר משנה ככה שזה המחיר.

ממתי עלה המחיר?

oschlick

New member
המחיר עלה ל-10.20 ב-1.7.11 ועלה שוב ל-10.30 ב

שאלה על קווים 47, 48
לפני כמה ימים נסעתי ממרכז הירידים בת"א לרמת השרון סוקולוב.
אני רגילה שנסיעה עולה 6 ומשהו ושעליתי הנהג חייב אותי ב 10.40 ושאמרתי שהחיוב הוא 6 (ומשהו) והראתי לו קבלה רק משבוע קודם - הוא אמר שזה כבר יותר משנה ככה שזה המחיר.

ממתי עלה המחיר?
1.1.12 אאל''ט

Toval21w

New member
אז שחייבו אותי ב6 וקצת

1.1.12 אאל''ט
אז שחייבו אותי ב6 וקצת
זו היתה טעות תמימה?
מוזר שמסביבות 6 זה עולה פתאום לסביבות 10. די מוגזם לנסיעה של כרבע שעה.

cwen

New member
מאיפה לאיפה נסעת בנסיעה הקודמת?

אז שחייבו אותי ב6 וקצת
זו היתה טעות תמימה?
מוזר שמסביבות 6 זה עולה פתאום לסביבות 10. די מוגזם לנסיעה של כרבע שעה.
מאיפה לאיפה נסעת בנסיעה הקודמת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה