שרשור הכוונה ומודיעין 8/3

מצב
הנושא נעול.

Toval21w

New member
אותו מסלול ואותן תחנות בדיוק

מאיפה לאיפה נסעת בנסיעה הקודמת?
מהתחנה בת"א מרכז הירידים (בדיוק מול הרכבת)
אל סוקולוב ברמת השרון.

עליתי וירדתי באותן תחנות בדיוק.

olli3

New member
מנהל
דר"א מרמת השרון לתל אביב היה עולה פעם 9.80.

מהתחנה בת"א מרכז הירידים (בדיוק מול הרכבת)
אל סוקולוב ברמת השרון.

עליתי וירדתי באותן תחנות בדיוק.
דר"א מרמת השרון לתל אביב היה עולה פעם 9.80.
עד עבר הירקון (רוקח) עלה 6, לכיוון הצפון הישן ומרכז ת"א זה עלה כבר יותר ממה שזכור לי.

כפי שציינתי בהודעה כאן מתחת, הגבול בין איזור השרון לאיזור גוש דן נקבע בכביש 5.

ובנוסף למה ששכחתי לציין, ב1.7 מחיר הנסיעה עלה מ6 ל6.40 עקב מדד המחירים לצרכן. מחירי התח"צ בכל הארץ התייקרו, זה לא היה משהו חריג.

olli3

New member
מנהל
כנראה שחייבו אותך על נסיעה עד גבול הכפר הירוק

אז שחייבו אותי ב6 וקצת
זו היתה טעות תמימה?
מוזר שמסביבות 6 זה עולה פתאום לסביבות 10. די מוגזם לנסיעה של כרבע שעה.
עד גבול כביש 5 בעצם.

תמיד אפשר לשלם 6.60 ש"ח לנסיעה בתוך איזור 1 (עד כביש 5, כל מה שמצפון לכביש 5 זה איזור 21). כנראה שבנסיעה הקודמת הנהג חשב שאת רוצה לנסוע עד גבול הכפר הירוק ולכן חייב אותך בהתאם, זה שהמשכת לרמת השרון זה אומר שאם היה עולה כרטיסן, היה קצת לא נעים (לא אומר שאת אשמה, דברים כאלו קורים, טעות תמימה כמו שאמרת).

תושבי רמת השרון התרעמו על כך לפני קצת יותר מחצי שנה, עם כניסת הרפורמה לתוקף. ככלל מחיר הנסיעה ירד ברוב האיזורים שנכללו ברפורמה.

הנה קישור המסביר על המחירים הקודמים והמחירים כיום (מעודכן נכון ל1.7), הייתה עליית מחירים נוספת (על פי מדד המחירים לצרכן).

יש לגלול כלפי מטה, לטבלה: http://tahbura.wordpress.com/2011/06/15/prices/

Toval21w

New member
כתוב מת"א לרמת השרון מחיר: 10

עד גבול כביש 5 בעצם.

תמיד אפשר לשלם 6.60 ש"ח לנסיעה בתוך איזור 1 (עד כביש 5, כל מה שמצפון לכביש 5 זה איזור 21). כנראה שבנסיעה הקודמת הנהג חשב שאת רוצה לנסוע עד גבול הכפר הירוק ולכן חייב אותך בהתאם, זה שהמשכת לרמת השרון זה אומר שאם היה עולה כרטיסן, היה קצת לא נעים (לא אומר שאת אשמה, דברים כאלו קורים, טעות תמימה כמו שאמרת).

תושבי רמת השרון התרעמו על כך לפני קצת יותר מחצי שנה, עם כניסת הרפורמה לתוקף. ככלל מחיר הנסיעה ירד ברוב האיזורים שנכללו ברפורמה.

הנה קישור המסביר על המחירים הקודמים והמחירים כיום (מעודכן נכון ל1.7), הייתה עליית מחירים נוספת (על פי מדד המחירים לצרכן).

יש לגלול כלפי מטה, לטבלה: http://tahbura.wordpress.com/2011/06/15/prices/
כתוב מת"א לרמת השרון מחיר: 10
במקום 9.80

באמת הזוי לשלם מעל 10 שקל לנסיעה כזו עד תחילת רחוב סוקולוב.
ואני רואה בקבלה שלי שחוייבתי ב 10.40 מחיר שונה מבטבלה

עם מחיר שכזה להלוך וחזור כדאי לנסות למצוא אלטרנטיבות.

cwen

New member
מיולי, מאז הרפורמה.

שאלה על קווים 47, 48
לפני כמה ימים נסעתי ממרכז הירידים בת"א לרמת השרון סוקולוב.
אני רגילה שנסיעה עולה 6 ומשהו ושעליתי הנהג חייב אותי ב 10.40 ושאמרתי שהחיוב הוא 6 (ומשהו) והראתי לו קבלה רק משבוע קודם - הוא אמר שזה כבר יותר משנה ככה שזה המחיר.

ממתי עלה המחיר?
מיולי, מאז הרפורמה.
היתה חלוקה מחדש לאיזורים, ונסעת מעבר לגבול האיזור שעלית בו. לכן הנסיעה עלתה 10.40.

Toval21w

New member
נסעתי מעבר לגבול?

מיולי, מאז הרפורמה.
היתה חלוקה מחדש לאיזורים, ונסעת מעבר לגבול האיזור שעלית בו. לכן הנסיעה עלתה 10.40.
נסעתי מעבר לגבול?
איזה גבול? של ת"א - רמת השרון....?

מצב
הנושא נעול.
למעלה