שרשור הכוונה ומודיעין 8/11

מצב
הנושא נעול.
מצומת טמפו >תחנה מרכזית פתח תקווה
איזה אוטובוסים\ מוניות יש לי ואיפה זה בכלל צומת טמפו ..?
תודה רבה מראש לעוזרים , המידע הזה יכול לעזור לי מאוד מאוד ..
ועוד משהו
אם אני נוסעת ברכבת מקריית אריה או סגולה לצומת חולון איך אני מגיעה לרחוב המלאכה בחולון משם ... =\

oschlick

New member
מצומת טמפו >תחנה מרכזית פתח תקווה
איזה אוטובוסים\ מוניות יש לי ואיפה זה בכלל צומת טמפו ..?
תודה רבה מראש לעוזרים , המידע הזה יכול לעזור לי מאוד מאוד ..
צומת טמפו אאל''ט זה בכניסה לחולון מכביש 44
אפשר לקחת משם קו 143 תחנה אחת עד גנות ומשם קו 164

orchilit

New member
צומת טמפו אאל''ט זה בכניסה לחולון מכביש 44
אפשר לקחת משם קו 143 תחנה אחת עד גנות ומשם קו 164
צומת טמפו -
צומת דרך השבעה (כביש 44) עם רח' המלאכה בחולון. (הפנייה שמאלה הראשונה לבאים מכיוון מחלף השבעה)

EladGs

New member
בוקר טוב ! איך מגיעים מרמב"ם / הכביש הראשי...
שליד רכבת בת גלים בחיפה למרכז הכרמל בדרך הכי מהירה? תודה מראש
מבי"ח רמב"ם למרכז הכרמל
ממסוף האוטובוס החדש צמוד לרכבת בת גלים (יש תחנה בתוך הכביש הפנימי שם) קווים 28, 37, 37א בתדירות של כל כמה דקות (לוקח בדרך כלל בסביבות חצי שעה, תלוי בשעה) בבוקר (7:30) יש את קו 99א שמגיע למרכז הכרמל תוך 25 דק' ואפילו פחות אבל אני מאמין שהוא לא רלוונטי לשעות שאת צריכה.

tink1984

New member
מבי"ח רמב"ם למרכז הכרמל
ממסוף האוטובוס החדש צמוד לרכבת בת גלים (יש תחנה בתוך הכביש הפנימי שם) קווים 28, 37, 37א בתדירות של כל כמה דקות (לוקח בדרך כלל בסביבות חצי שעה, תלוי בשעה) בבוקר (7:30) יש את קו 99א שמגיע למרכז הכרמל תוך 25 דק' ואפילו פחות אבל אני מאמין שהוא לא רלוונטי לשעות שאת צריכה.
תודה רבה, אלעד !
סחטיין עליך, בגילך הצעיר כבר רכשת כ"כ הרבה ידע ואתה חולק אותו עם אחרים :)

arielguelman

New member
קבר בנימין (נבי ימין)
שלום לכולם, האם קו 83 או 81 של אפיקים עוצרים במתחם הקבר? בתודה מראש,
שלילי...
81 ו83 מצומת רעננה רק אוספים בתחנה שלפני קבר בנימין שהיא בנווה ימין.. האופציה היחידה שלך היא להגיע עם קו 29 עד לפניה שמאלה לכיוון שכונת יוספטל וללכת ברגל.

karera

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 8/11
תל אביב בלאגן
שלום ! אני צריכה להגיע היום לתל אביב, שטריקר, 19 מתחנת רכבת מרכז ומנסה להבין איזה אוטובוס מביא אותי לשם. מהתחנה המרכזית אני נוסעת בקו 5 אבל זה לוקח המון זמן. האם לדעתכם ככה באמת עדיף? ועל איזה קו אוטובוס/מונית שירות צריך לעלות שם? תודה רבה!

orchilit

New member
תל אביב בלאגן
שלום ! אני צריכה להגיע היום לתל אביב, שטריקר, 19 מתחנת רכבת מרכז ומנסה להבין איזה אוטובוס מביא אותי לשם. מהתחנה המרכזית אני נוסעת בקו 5 אבל זה לוקח המון זמן. האם לדעתכם ככה באמת עדיף? ועל איזה קו אוטובוס/מונית שירות צריך לעלות שם? תודה רבה!
מעט אירוני, אבל.. קו 5
יביא אותך תוך 4 תחנות (!) לבית החייל בת"א ומשם הליכה קלה ברגל.

רוזהלי1

New member
תל אביב בלאגן
מרכבת מרכז לשטריקר בתל אביב
הכי קצר זה קו 5.

מצב
הנושא נעול.
למעלה