שרשור הכוונה ומודיעין 8/11

מצב
הנושא נעול.
רק 67 מגיע לרכבת סגולה ויוצא מהתחנה המרכזית
מסירקין אפשר לקחת 78/84/91/99/249 לתחנה המרכזית. בכל מקרה כפי שאת רואה הקישור לרכבת סגולה מאוד לא נוח. מה היעד הסופי שלך?
היעד הסופי...
חנות שנמצאת במתחם ירקונים XD שזה בעצם... שתי דקות הליכה מהרכבת, לא? אגב, קו 67 של... קווים? אגד? מי? תודה רבה על התגובה, שוב!

e l a d i 2 2

New member
איך מגיעים בבקשה מרכבת פרדס חנה למרכז המושבה
בשעות הבוקר (בין 9ל-10),איזור המדרשיה/מרכז מסחרי. במידה ואין אוטובוס תדיר, האם אפשר בהליכה רגלית של עד 20 דק' (עד 2.5 ק"מ) לצאת ישר לכיוון פרדס חנה-המושבה ולא דרך א.ת. קיסריה?

guyweiss

New member
איך מגיעים בבקשה מרכבת פרדס חנה למרכז המושבה
בשעות הבוקר (בין 9ל-10),איזור המדרשיה/מרכז מסחרי. במידה ואין אוטובוס תדיר, האם אפשר בהליכה רגלית של עד 20 דק' (עד 2.5 ק"מ) לצאת ישר לכיוון פרדס חנה-המושבה ולא דרך א.ת. קיסריה?
קו 10. לו"ז באתר נתיב אקספרס או bus.gov.il

Zii

New member
רכבת השלום -> ראשונים, ממתי יש החלפה?
אהלן. לפי מה שאני יודע, אמורה לצאת רכבת ישירה מהשלום לראשונים (ראשל"צ) מרציף מספר 3. אבל, באתר של רכבת ישראל לא מצויין בכלל מסלול כזה. הם מציינים החלפה דרך רכבת לוד. האם אני טועה? לא היה מעולם מסלול ישיר מהשלום לראשונים?

guyweiss

New member
רכבת השלום -> ראשונים, ממתי יש החלפה?
אהלן. לפי מה שאני יודע, אמורה לצאת רכבת ישירה מהשלום לראשונים (ראשל"צ) מרציף מספר 3. אבל, באתר של רכבת ישראל לא מצויין בכלל מסלול כזה. הם מציינים החלפה דרך רכבת לוד. האם אני טועה? לא היה מעולם מסלול ישיר מהשלום לראשונים?
היה עד שנפתח הקו החדש מראשל"צ. ההחלפה כעת
מתבצעת בת"א ההגנה. לדעתי פשוט עוברים מרציף 3 ל - 4 (או ההפך)

guyweiss

New member
מקריית אונו (קיראון) למתחם G ראשל"צ
איך מגיעים?
אם לא מתואמים עם 139 אפשר לבצע עם 2 החלפות
55 לאלוף שדה, משם 164 למרכז ראשל"צ משם 20/83. אם יש לך רב קו הכל יעלה לך 6.4 (או "ניקוב" אחד בכרטיסיה), במידה וההחלפות בוצעו תוך 90 דקות. אם המחיר אינו שיקול - מאלוף שדה אפשר לקחת גם 315 לתחנה החדשה בראשל"צ ומשם 14/83. המסלול המוצע באפשרות זו מהיר יותר אך התדירות של 315 הינה אחת לשעה וכן הרב קו לא תופס כאן (315 מופעל ע"י ויאוליה שלא תקפה בגוש דן ע"י הרב-קו). אופציה נוספת (אך יקרה) הינה לקחת 55 לרכבת מרכז ומשם רכבת עד משה דיין ומשם 10 נסיעה קצרה. כמובן שכל האמור לעיל רלוונטי רק אם את לא מצליחה להיות מתואמת עם 139. לו"ז כל הקווים באתר www.bus.gov.il

מצב
הנושא נעול.
למעלה