שרשור הכוונה ומודיעין 3/11

מצב
הנושא נעול.

METAL15

New member

סליחה שפתחתי אחד בעצמי, פשוט לא ראיתי אחד כזה ואני צריכה לשאול שאלה
הבארבי בתל אביב
שלום, אני צריך להגיע היום בערב לברבי בתל אביב מהרצליה. השאלה שלי היא מהי תחנת הרכבת הכי קרובה לבארבי, והאם כדאי לי לקחת רכבת + מונית, או שיש דרך מהירה מספיק באוטובוס? תודה מראש.

GoldenEyes

Well-known member
הבארבי בתל אביב
שלום, אני צריך להגיע היום בערב לברבי בתל אביב מהרצליה. השאלה שלי היא מהי תחנת הרכבת הכי קרובה לבארבי, והאם כדאי לי לקחת רכבת + מונית, או שיש דרך מהירה מספיק באוטובוס? תודה מראש.
הכוונה
תחנת הרכבת הקרובה ביותר לבארבי היא תחנת ההגנה אין קו ישיר שיחבר אותך מהרצליה לבארבי

GoldenEyes

Well-known member
יש לך השערה
לגבי העלות של מונית מתחנת ההגנה לבארבי, וכמה זמן זה צריך לקחת?
תגובה
בשעות הערב מתחנת ההגנה לבאברי צריך לעלות משהו כמו 25 ש"ח +- אם הנהג יפעיל מונה ולא יסבן אותך זמן נסיעה משוער כ-10 דקות אם אין פקקים

wil

New member

מרמת אביב ג' (או צומת תל ברוך) לאזה"ת ברעננה
זה שצמוד למחלף רעננה צפון. מה האופציה הכי מהירה ונוחה? (נסיעה ת"א-רעננה בבוקר סביב 9 וחזרה בסביבות 6 בערב) מעבירים את זוגתי לעבוד ברעננה ואנחנו מנסים להבין אם יירכש רכב נוסף או לא

GoldenEyes

Well-known member
מרמת אביב ג' (או צומת תל ברוך) לאזה"ת ברעננה
זה שצמוד למחלף רעננה צפון. מה האופציה הכי מהירה ונוחה? (נסיעה ת"א-רעננה בבוקר סביב 9 וחזרה בסביבות 6 בערב) מעבירים את זוגתי לעבוד ברעננה ואנחנו מנסים להבין אם יירכש רכב נוסף או לא
הכוונה
ממה שמצאתי באתר www.bus.gov.il אין קו ישיר שיוכל לחבר אותך בין שתי הנקודות ניתן לנסוע מצומת תל ברוך עם קו 247 של מטרופולין שהוא בהחלט מהיר עד לרעננה למסוף האוטובוסים ומשם להמשיך עם אחד מקוי אגד 641 או 921 תחנה אחת עד לצומת רעננה צפון

alantan

New member
הכוונה
ממה שמצאתי באתר www.bus.gov.il אין קו ישיר שיוכל לחבר אותך בין שתי הנקודות ניתן לנסוע מצומת תל ברוך עם קו 247 של מטרופולין שהוא בהחלט מהיר עד לרעננה למסוף האוטובוסים ומשם להמשיך עם אחד מקוי אגד 641 או 921 תחנה אחת עד לצומת רעננה צפון
מה הקשר לשאלה?
247 הוא קו שפועל רק בערב, ואילו פה מדובר ביוממות. לא רק שזה, אלא שאומנם נאמר "צמוד" אבל אזה"ת רעננה הוא גדול ויכול להיות שזה מרחק לא מועט משם. הכוונה: אפשר לנסוע עם קו 149 מדרך נמיר פינת איינשטיין. הוא עובר במסוף רעננה שבצומת רעננה (מרכז) וזמן הנסיעה בקטע זה (נגד העומס) הוא כ-20 ד'. ממסוף רעננה לאזה"ת רעננה אפשר עם 2, 7 או 8 (תלוי ביעד המדוייק). אפשר כפי שהוצע גם למחלף רעננה צפון עם 641 או 921 ומשם ברגל.

GoldenEyes

Well-known member
מה הקשר לשאלה?
247 הוא קו שפועל רק בערב, ואילו פה מדובר ביוממות. לא רק שזה, אלא שאומנם נאמר "צמוד" אבל אזה"ת רעננה הוא גדול ויכול להיות שזה מרחק לא מועט משם. הכוונה: אפשר לנסוע עם קו 149 מדרך נמיר פינת איינשטיין. הוא עובר במסוף רעננה שבצומת רעננה (מרכז) וזמן הנסיעה בקטע זה (נגד העומס) הוא כ-20 ד'. ממסוף רעננה לאזה"ת רעננה אפשר עם 2, 7 או 8 (תלוי ביעד המדוייק). אפשר כפי שהוצע גם למחלף רעננה צפון עם 641 או 921 ומשם ברגל.
צודק, טעיתי לגבי 247 אכן התכוונתי ל-149

wil

New member
מה הקשר לשאלה?
רבה רבה!!
המסלול הנ"ל (149 מצ. תל ברוך עד צומת רעננה מרכז, ומשם 2/7/8 נראה כמו הרעיון הכי טוב. הביזיון הוא שהוא לא מתקבל באתר bus.gov.il (ברור שבדקתי שם לפני ששאלתי פה). אולי בגלל שצריך לחצות את הכביש מבית המשפט בכפ"ס למסוף האוטובוסים. ייבדק בשבוע הבא ונראה אם זה סביר.

יש לי סטודן, האם יש דרך לנסוע באגד מהמרכז
נניח מפתח תקווה לנהריה באגד, ושזה יעלה פחות מרכבת? תודה

846

Active member
יש לי סטודן, האם יש דרך לנסוע באגד מהמרכז
נניח מפתח תקווה לנהריה באגד, ושזה יעלה פחות מרכבת? תודה
לא יודע כמה עולה ברכבת,
בכל מיקרה: מפ"ת לת"א 50% בקוד 16 למרכזית חוף הכרמל + המשך (כל זה בכרטיס נייר אחרי הזדהות כפרופיל "סטודנט" במכשיר הכירטוס) ממרכזית חוף הכרמל קו 101 (הכי מהיר ) בכרטיס המשך לנהריה בהנחה של 50% (שוב כרטיס נייר) אחרי הזדהות כנ"ל.

לא יודע כמה עולה ברכבת,
בכל מיקרה: מפ"ת לת"א 50% בקוד 16 למרכזית חוף הכרמל + המשך (כל זה בכרטיס נייר אחרי הזדהות כפרופיל "סטודנט" במכשיר הכירטוס) ממרכזית חוף הכרמל קו 101 (הכי מהיר ) בכרטיס המשך לנהריה בהנחה של 50% (שוב כרטיס נייר) אחרי הזדהות כנ"ל.
תודה, אם ב-164 בגוש דן המכונה מזהה לי את
הסטודנט, אין סיבה שבצפון לא יזהו לי, נכון? פשוט עדיין לא קיבלנו מדבקות תיקוף לתעודת סטודנט...

Jules Verne

New member

נסיעה ביום שבת מת"א להרצליה פיתוח
שלום לכולם, אבקש לשאול שתי שאלות: 1. כיצד אוכל הגיע מחר ביום שישי צהרים מתחנת רכבת צפון בת"א (דרך נמיר) לאזור בתי המלון בהרצליה פיתוח - מלונות כגון: אכדיה דניאל ? 2. כיצד אוכל להגיע בחזרה ביום שבת בצהריים מאזור המלונות בהרצליה פיתוח לדרך נמר בת"א, אזור תחנת רכבת צפון? אשמח לצורך העניין לדעת אם לאזורים הנ"ל או בקרבתם יש שירות של אוטובוסים, מוניות שירות או רכבת. תודה על העזרה.

אוהד11

New member
נסיעה ביום שבת מת"א להרצליה פיתוח
שלום לכולם, אבקש לשאול שתי שאלות: 1. כיצד אוכל הגיע מחר ביום שישי צהרים מתחנת רכבת צפון בת"א (דרך נמיר) לאזור בתי המלון בהרצליה פיתוח - מלונות כגון: אכדיה דניאל ? 2. כיצד אוכל להגיע בחזרה ביום שבת בצהריים מאזור המלונות בהרצליה פיתוח לדרך נמר בת"א, אזור תחנת רכבת צפון? אשמח לצורך העניין לדעת אם לאזורים הנ"ל או בקרבתם יש שירות של אוטובוסים, מוניות שירות או רכבת. תודה על העזרה.
תחנת הרכבת היא ת"א מרכז סבידור ולא ת"א צפון
מדרך נמיר/ז'בוטינסקי (רמזור אחד צפונה אחרי נמיר/ארלוזרוב) קו 90 מגיע למלונות הרצליה. בשבת יש מוניות מצומת הרצליה/כביש 2 לארלזורוב

Jules Verne

New member
תחנת הרכבת היא ת"א מרכז סבידור ולא ת"א צפון
מדרך נמיר/ז'בוטינסקי (רמזור אחד צפונה אחרי נמיר/ארלוזרוב) קו 90 מגיע למלונות הרצליה. בשבת יש מוניות מצומת הרצליה/כביש 2 לארלזורוב
תודה רבה.

רחובות-פתח תקווה
שלום לכולם, כמה זמן נמשכת נסיעה ממרכזז רחובות לרח' קפלן בפתח תקווה? ראיתי שבאוטובוסים מדובר על יותר משעה ואין אוטובוס ישיר... בצער רב אני שואלת, כמה זמן וכמה תעלה מונית? לילה טוב ותודה! רתם

אוהד11

New member
רחובות-פתח תקווה
שלום לכולם, כמה זמן נמשכת נסיעה ממרכזז רחובות לרח' קפלן בפתח תקווה? ראיתי שבאוטובוסים מדובר על יותר משעה ואין אוטובוס ישיר... בצער רב אני שואלת, כמה זמן וכמה תעלה מונית? לילה טוב ותודה! רתם
מרחובות 164 עד ביה"ח בילינסון ומשם ברגל
לרחוב קפלן, הליכה של דקות ספורות בהתאם למספר. טענתך שאין קו ישיר אינה נכונה במקרה זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה