שרשור הכוונה ומודיעין 3/11

מצב
הנושא נעול.

SimondB

New member

סליחה שפתחתי אחד בעצמי, פשוט לא ראיתי אחד כזה ואני צריכה לשאול שאלה

SimondB

New member

מבת גלים רמב"ם לרחוב הגפן 44
אני זוכרת שיש קו שמגיע, 40 נדמה לי? או 42? אבל את 42 לא הצלחתי למצוא באתר של אגד ו-40 לא עושה רושם שמגיע לשם. אני צריכה להגיע מוקדם מחר בבוקר, אשמח לתשובה!

EladGs

New member
מבת גלים רמב"ם לרחוב הגפן 44
אני זוכרת שיש קו שמגיע, 40 נדמה לי? או 42? אבל את 42 לא הצלחתי למצוא באתר של אגד ו-40 לא עושה רושם שמגיע לשם. אני צריכה להגיע מוקדם מחר בבוקר, אשמח לתשובה!
קו 40א מהתחנה מול רמב"ם עד הגפן 43

Miss dub

New member

נסיעה ממרכז הירידים לת"א
שלום אני נוסעת מבנימינה לת"א ברכבת עד תחנת מרכז הירידים וצריכה להגיע לרחוב הרוגי מלכות 7 ת"א. אני יודעת שקו 89 מגיע לשם. השאלה שלי היא אם הקו נמצא בצד שקרוב לתחנת הרכבת או בצד השני של הכביש (האם צריך לעבור במעבר החציה צד?) תודה למי שיודע

Miss dub

New member
נסיעה ממרכז הירידים לת"א
שלום אני נוסעת מבנימינה לת"א ברכבת עד תחנת מרכז הירידים וצריכה להגיע לרחוב הרוגי מלכות 7 ת"א. אני יודעת שקו 89 מגיע לשם. השאלה שלי היא אם הקו נמצא בצד שקרוב לתחנת הרכבת או בצד השני של הכביש (האם צריך לעבור במעבר החציה צד?) תודה למי שיודע
נ.ב
מישהו יודע כמה זמן בערך הנסיעה?

olli3

New member
מנהל
נסיעה ממרכז הירידים לת"א
צריך לחצות לצד השני.
יוצאים לשדרות רוקח, עוברים במעבר החציה והתחנה נמצאת שם.

elitrou

New member
איך אני מגיע מבאר שבע לאיזור התעשיה ברעננה
(רח' התדהר)
הכוונה
מבאר שבע לתל אביב ארלוזורוב - רכבת או אוטובוס 380 של מטרופולין ואגד תעבורה (שתי החברות מבצעות נסיעות בקו הזה). האוטובוס זול יותר ולרוב גם מהיר יותר מהרכבת. לצאת לתחנות בדרך נמיר ולקחת קו 149 של מטרופולין לצומת רעננה (התחנה שלו ברח' טשרניחובסקי, אחרי הפניה לתוך כפר סבא). לחזור למסוף ולקחת את אחד הקוים למחלף רעננה צפון (מרחק הליכה של כמה דקות עד לרח' התדהר) - 641, 921 או קווים 7 או 8 של מטרופולין לפינת רחוב התדהר. אם אתה נוסע בבוקר, אתה יכול להמשיך עם הרכבת עד תחנה הוד השרון ומשם לקחת את קו 7.

cmr

New member
מחיפה (לא משנה היכן) לקרית שמונה היום בערב
תודה מראש, קורן
חיפה קרית שמונה
קו 500 ממרכזית המפרץ לקרית שמונה דרך צומת עמיעד בשעות 18:05, 18:40, 19:35, 20:30 קו 501 ממרכזית המפרץ לקרית שמונה דרך צפת בשעות 21:00, 21:45, 23:30

svety

New member

שאלת תעריף -
לא מוצאת באתר של אפיקים - מפתח תקווה, לצומת קסם/פארק אפק. תודה לעוזרים

משה343

New member
איך מגיעים מבאר שבע לצומת רעננה
צריך להיות שם יום ראשון בשעה 9 בבוקר.. יש הצעות? תודה לעוזרים
מבאר שבע לצומת רעננה ...
קח קו 380 של אגד תעבורה מב"ש תחנה מרכזית או תחנת האוניברסיטה מרפאות חוץ עד לתל-אביב מתחם ארלוזורוב. והקטע השני שלך יהיה מדרך נמיר, קח את קו 841 או 641

מבאר שבע לצומת רעננה ...
קח קו 380 של אגד תעבורה מב"ש תחנה מרכזית או תחנת האוניברסיטה מרפאות חוץ עד לתל-אביב מתחם ארלוזורוב. והקטע השני שלך יהיה מדרך נמיר, קח את קו 841 או 641
ממש לא לקחת 641/841
שני הקווים הללו נוסעים דרך פתח-תקווה והוד-השרון (ובכלל לא עוברים בנמיר). כשמגיעים למסוף 2000 ללכת לדרך נמיר ולקחת משם את קו 149 (מטרופולין), הקו הישיר ביותר לצומת רעננה שעובר כל 10-15 דקות.

mister K

New member
מבאר שבע לצומת רעננה ...
זו הטעייה חמורה!
לא נוסעים מתל אביב לצומת רעננה בקו 641 וגם לא בקו 841. מרכבת מרכז לצומת רעננה נוסעים במשך היום אך ורק בקו 149 של מטרופולין או בעדיפות שנייה בקו 567. אני מקווה שהגולש עוד יראה את התיקון ולא ייסע כפי שרשמת. ואגב, גם אם ההכוונה שלך הייתה נכונה היא הייתה חלקית ביותר, מכיוון שלא כללת את כל הקווים שנוסעים בקטע הנסיעה הזה (יש גם 921 ו-823).

מצב
הנושא נעול.
למעלה