שרשור הכוונה ומודיעין 22/1

מצב
הנושא נעול.
מז'בוטינסקי/השומר בבני ברק לגבול בת ים

שדרות ירושלים/גיבורים ראיתי את מסלול קו 40 (שגם גורש עוד אוטובוס כדי לקחתו ממשטרת ר"ג) וחשכו עיניי מכמות התחנות יש משהו מהיר יותר? ואם מציעים לי החלפה עם 140, אז כמה זמן לדעתכם ייקח ל-140 להגיע לזבוטינסקי / השומר מתחנתו הראשונה? תודה

oschlick

New member
לדעתי יקח ל-140 עד עשר דקות להגיע לז'בוטינסקי

שדרות ירושלים/גיבורים ראיתי את מסלול קו 40 (שגם גורש עוד אוטובוס כדי לקחתו ממשטרת ר"ג) וחשכו עיניי מכמות התחנות יש משהו מהיר יותר? ואם מציעים לי החלפה עם 140, אז כמה זמן לדעתכם ייקח ל-140 להגיע לזבוטינסקי / השומר מתחנתו הראשונה? תודה
לדעתי יקח ל-140 עד עשר דקות להגיע לז'בוטינסקי
השומר

oschlick

New member
קו 49 מתחנה מרכזית/בר כוכבא/חיים עוזר/ההסתדרו

מפתח תקווה לגני התערוכה ת"א
איך מגיעים?
קו 49 מתחנה מרכזית/בר כוכבא/חיים עוזר/ההסתדרו
ת/פרנקפורטר/יצחק שדה/זבוטינסקי עד התחנה הסופית ברכבת האוניברסיטה/גני התערוכה

מרחוב הכבאים ברג לפינסקר 3 בפתח תקווה

שלום, מהי הדרך הטובה (בשעות הבוקר המוקדמות צריך להיות במקום בשעה 0800) להגיע מהכבאים ברמת גן, לרחוב פנסקר 3 בפתח תקווה. בדקתי באתר אוטובסים ונראה שהדרך היחידה היא להגיע לתחנה המרכזית ומשם ברגל לפנסקר, הבעיה שגוגל לא מוצא את הרחוב ואני קצת חושש מזה :\ תודה על העזרה :)

olli3

New member
מנהל
164/165 אגד ממחלף בר אילן עד למרכזית פ"ת.

שלום, מהי הדרך הטובה (בשעות הבוקר המוקדמות צריך להיות במקום בשעה 0800) להגיע מהכבאים ברמת גן, לרחוב פנסקר 3 בפתח תקווה. בדקתי באתר אוטובסים ונראה שהדרך היחידה היא להגיע לתחנה המרכזית ומשם ברגל לפנסקר, הבעיה שגוגל לא מוצא את הרחוב ואני קצת חושש מזה :\ תודה על העזרה :)
רחוב יהודה לייב פינסקר נמצא במסוך למרכזית. יש לחזור אחורה מהמרכזית על רחוב אורולוב ולפנות ימינה לפינסקר בצומת המרומזר הראשון. אבל השאלה היותר חשובה זה איפה ביהודה לייב פינסקר, כי אני משער שאתה צריך להגיע למרכזה העיר... אם זה למרכז העיר, יש להחליף לקו 51 דן בתחנות השונות על דרך ז'בוטינסקי בפתח תקווה (בנתיב היעודי לאוטובוסים). לטעמי הכי נוח להחליף בבלינסון.

כתבתי :)

רחוב יהודה לייב פינסקר נמצא במסוך למרכזית. יש לחזור אחורה מהמרכזית על רחוב אורולוב ולפנות ימינה לפינסקר בצומת המרומזר הראשון. אבל השאלה היותר חשובה זה איפה ביהודה לייב פינסקר, כי אני משער שאתה צריך להגיע למרכזה העיר... אם זה למרכז העיר, יש להחליף לקו 51 דן בתחנות השונות על דרך ז'בוטינסקי בפתח תקווה (בנתיב היעודי לאוטובוסים). לטעמי הכי נוח להחליף בבלינסון.
פינסקר 3 , שם נמצא הבנק הבינלאומי.

olli3

New member
מנהל
לא שמתי לב, בכל מקרה תחליף ל51.

פינסקר 3 , שם נמצא הבנק הבינלאומי.
לא שמתי לב, בכל מקרה תחליף ל51.
אתה גם לא חייב ללכת ברגל לבר אילן, קו 61 ייקח אותך למסוף עמידר, משם אתה רק עובר את הגשר לבר אילן וממשיך עם 164/165. בשעות הבוקר לנסוע לז'בוטינסקי ברמת גן ייקח זמן רב שעדיף להימנע ממנו. אם תרצה לקצר בזמנים עוד יותר, תוכל לעלות גם על 68 של קווים או 70 של דן לצומת גהה ומשם להחליף לקו 51.

קו 67+51

קו 67+51
תחליףך51 בזבוטינסקי 51 נוסע בזבוטינסקי עד פתח תקוה, ממשיך דרך הברון הירש (השוק) ואז פונה שמאלה לפינסקר התחנה הראשונה היא בפינסקר 6, תרד ותחזור קצת מצורף המיקום בגוגל http://g.co/maps/9u8dm

או כמו שאולי כתב, אבל להחליף ל51

קו 67+51
תחליףך51 בזבוטינסקי 51 נוסע בזבוטינסקי עד פתח תקוה, ממשיך דרך הברון הירש (השוק) ואז פונה שמאלה לפינסקר התחנה הראשונה היא בפינסקר 6, תרד ותחזור קצת מצורף המיקום בגוגל http://g.co/maps/9u8dm
או כמו שאולי כתב, אבל להחליף ל51

oschlick

New member
אם אתה מתואם עם הלו''ז של 355 זה יועיל לך מאד

מאזור תעשייה ב' אור יהודה לרח' הגבורה אשקלון.
הבנתי שזה קרוב לאלי כהן/הנשיא. המון תודה!
http://bus.gov.il/WebForms/wfrmLuz....d5%u05d1%u05d9%u05dd+%u05de%u05e8%u05db%u05d6 התחנה המרכזית של אשקלון קרובה ליעד.

Tamir406

New member
אני די גמיש להגיע לתחנת מוצא כזאת או אחרת, אז

http://bus.gov.il/WebForms/wfrmLuz....d5%u05d1%u05d9%u05dd+%u05de%u05e8%u05db%u05d6 התחנה המרכזית של אשקלון קרובה ליעד.
איפה לדעתכם התדירות הכי טובה מבין כל האופציות?

olli3

New member
מנהל
קו 300 מבחינת תדירות, קו 355 עדיף כשזמניו

איפה לדעתכם התדירות הכי טובה מבין כל האופציות?
מתאימים. הרי צומת מסובים זה כבש 4 ומכביש 4 מגיעים לשאקלון, אין טעם להיכנס לת"א רק כדי לצאת ממנה כשקו 355 פועל. לחילופין ניתן לקחת את קו 315 של ויאולה ממסובים ולהחליף באשדוד לקו 15 לאשקלון. אופציה כזאת יכולה להיות טובה במיוחד בשעות פקקים והיא גם תהיה זולה או זהה במחיר מבחינת נסיעה עם קו 300. קו 315 של ויאולה יוצא מתל השומר, תוך כרבע שעה מרגע יציאתו הוא מגיע למסובים (לא בשעות פקקים).

olli3

New member
מנהל
ואם בא לך לקצר עוד יותר את זמן הנסיעה...

מתאימים. הרי צומת מסובים זה כבש 4 ומכביש 4 מגיעים לשאקלון, אין טעם להיכנס לת"א רק כדי לצאת ממנה כשקו 355 פועל. לחילופין ניתן לקחת את קו 315 של ויאולה ממסובים ולהחליף באשדוד לקו 15 לאשקלון. אופציה כזאת יכולה להיות טובה במיוחד בשעות פקקים והיא גם תהיה זולה או זהה במחיר מבחינת נסיעה עם קו 300. קו 315 של ויאולה יוצא מתל השומר, תוך כרבע שעה מרגע יציאתו הוא מגיע למסובים (לא בשעות פקקים).
ואם בא לך לקצר עוד יותר את זמן הנסיעה...
ממסובים עלה על 143 בכיוון הנסיעה לבת ים, רד באזור (צומת טמפו), מהצד השני עלה על קו 300 ישירות לאשקלון. זו הדרך הכי מהירה וקו 143 גם תדיר.

מתן276

New member
אור יהודה - הגבורה אשקלון

מאזור תעשייה ב' אור יהודה לרח' הגבורה אשקלון.
הבנתי שזה קרוב לאלי כהן/הנשיא. המון תודה!
אור יהודה - הגבורה אשקלון
ניתן להגיע עם 138/139 קווים לת"מ ישנה ראשון משם 5/10/11/13/14/17/83/85/א11 אגד לתחנה המרכזית החדשה ומשם קווים 310, 311, 355 לאשקלון

מצב
הנושא נעול.
למעלה