שרשור הכוונה ומודיעין 20-21/1

מצב
הנושא נעול.

guyweiss

New member
עדיף להמשיך למג'דל שמס, רובם נוסעים דרך שם

מת"א לחרמון
חשבתי על לקחת אוטובוס מהתחנה המרכזית החדשה בת"א עד לקרית שמונה ומשם אוטובוס לנווה אטיב, אבל איך מגיעים מהיישוב עצמו עד לקופות החרמון? יש אופציה טובה יותר? תודה רבה :)
עדיף להמשיך למג'דל שמס, רובם נוסעים דרך שם

Shai C

New member
מירושלים לתל אביב ביום שבת

רציתי לדעת אם יש מוניות שירות מירושלים לתל אביב שבת, אם כן, כמה הן עולות? מאיפה בירושלים לאיפה בתל אביב?

Shai C

New member
לגבי מאיפה בדיוק בירושלים לאיפה בתל אביב

רציתי לדעת אם יש מוניות שירות מירושלים לתל אביב שבת, אם כן, כמה הן עולות? מאיפה בירושלים לאיפה בתל אביב?
לגבי מאיפה בדיוק בירושלים לאיפה בתל אביב
אין לי בעיה לקחת מונית שירות בכל מקום בירושלים, אני צריכה בעיקרון לאזור פרישמן, הטיילת

olli3

New member
מנהל
תשובה חלקית>>>

תשובה חלקית>>>
אני יודע שמוניות השירות בירושלים או שיוצאות מבנייני האומה או אוספות משם (מתחילות לפני כן ממקום אחר). בכל מקרה מונית שירות מירושלים לת"א תעלה לפחות 10 שקלים יותר מאשר אוטובוס בימי שבת. מוניות השירות מגיעות למרכזית ת"א, משם ניתן להמשיך עם מוניות שירות קו 4 לרחוב בן ידוה (גם פינת פרישמן) שזה מקביל לטיילת (הליכה של 3-5 דקות לטיילת מרחוב בן יהודה). גם כאן יכול להיות שהמחיר במונית שירות קו 4 תהיה יקרה יותר מביום רגיל.

amit1270

New member
תחנת מוניות שירות בירושלים ברחוב הרב קוק

תחנת מוניות שירות בירושלים ברחוב הרב קוק

gil levi

New member
הכוונה מצריפין לרחובות

הכוונה מצריפין לרחובות
היי, אני צריך להגיע מצריפין למכון ויצמן ברחובות בימי חמישי. אני אמור להיות במכון ויצמן ב12. אשמח לקבל הכוונה. אני חושב שהשער הכי קרוב הוא שער ראשון, אבל איך ממשיכים משם? תודה! גיל.

oschlick

New member
אם אתה יוצא משער ראשון יש שם לא רחוק בהמשך

הכוונה מצריפין לרחובות
היי, אני צריך להגיע מצריפין למכון ויצמן ברחובות בימי חמישי. אני אמור להיות במכון ויצמן ב12. אשמח לקבל הכוונה. אני חושב שהשער הכי קרוב הוא שער ראשון, אבל איך ממשיכים משם? תודה! גיל.
הכביש את קווים 11/20 עד התחנה המרכזית הישנה של ראשון לציון, משם יש 164/201/274/301/367/371 למכון וייצמן

olli3

New member
מנהל
גם 10 ו11א מביאים למרכזית הישנה.

הכביש את קווים 11/20 עד התחנה המרכזית הישנה של ראשון לציון, משם יש 164/201/274/301/367/371 למכון וייצמן
גם 10 ו11א מביאים למרכזית הישנה.

olli3

New member
מנהל
קו 642 אגד, פעם ביום לתוך קדימה.

מכהנמן 11 בני ברק ליישוב קדימה
איך מגיעים?תודה
קו 642 אגד, פעם ביום לתוך קדימה.
זו נסיעה שיוצאת ממרכזית ת"א איפשהו סביב השעה 4. בשאר השעות יש לנסוע עם 641/823/841/921 אגד לצומת קדימה/הדסים (שני שמות לצומת). משם רגלית לקדימה זה לא עניין של מה בכך. נכנסתי לקדימה כמה פעמים עם רכב, והמרחק בין הצומת לתחילת הישוב, קצר - אנשים הולכים את זה ברגל... קו 641 כביכול יותר איטי מהשאר, כי יש לו יותר תחנות בדרך. אבל מבחינת מסלול הוא נוסע אותו הדבר, הוא גם הרבה יותר תדיר... בתכל'ס זמן הנסיעה בו לא ארוך באופן חריג מנסיעה בשאר הקווים, כך שאין סיבה שלא לעלות עליו אם הוא מגיע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה