שרשור הכוונה ומודיעין 12/1

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member

נסיעות מת"א לכפ"ס
שלום רב אני שוקלת אפשרות לגור בת"א ולעבוד בכפ"ס, אבל מכיוון שאני לא מכירה את האזור אני קצת לא בטוחה האם זה משהו הגיוני (בתחבורה ציבורית). המקום בכפ"ס נמצא בעתיר ידע ( הבנתי שהרכבת רחוקה? יש לשם תחבורה ציבורית של אוטובוסים בתדירות גבוהה?). לכפ"ס אני צריכה להגיע ב9 בבוקר. לחזור לת"א בסביבות 19:00 בערב כל מידע יכול לעזור. תודה מראש

אכן תחנת הרכבת רחוקה. האפשרויות הן נסיעה בקו 149 "מטרופולין", שמקשר בין אזורים שונים בתל אביב ומגיע קרוב לעתיר ידע. תלוי מהי נקודת המוצא בתל אביב. יש גם אפשרות לנסוע ב-567 "אגד" ובתוך כפר סבא להחליף אוטובוס. בשעות הערב אין פקקים לכיוון תל אביב. בשעות הבוקר אינני בטוח לגמרי, אבל חושב, שאין ממש. בטח לא כמו הפקקים לכיוון תל אביב. דרך, אגב אפשרות אחרת היא לשכור דירה בכפר סבא. גם שם אמנם המחירים גבוהים, אבל לא כמו תל אביב. היתרון היא הגעה נוחה יותר למקום העבודה.

r a k a n i

New member
תודה רבה

אכן תחנת הרכבת רחוקה. האפשרויות הן נסיעה בקו 149 "מטרופולין", שמקשר בין אזורים שונים בתל אביב ומגיע קרוב לעתיר ידע. תלוי מהי נקודת המוצא בתל אביב. יש גם אפשרות לנסוע ב-567 "אגד" ובתוך כפר סבא להחליף אוטובוס. בשעות הערב אין פקקים לכיוון תל אביב. בשעות הבוקר אינני בטוח לגמרי, אבל חושב, שאין ממש. בטח לא כמו הפקקים לכיוון תל אביב. דרך, אגב אפשרות אחרת היא לשכור דירה בכפר סבא. גם שם אמנם המחירים גבוהים, אבל לא כמו תל אביב. היתרון היא הגעה נוחה יותר למקום העבודה.
תודה רבה

ZILYON

New member
האם יש לי סיכוי מחר בערב

שרשור הכוונה ומודיעין 12/1
האם יש לי סיכוי מחר בערב
להגיע מיד אליהו לרמת החייל (רחוב הברזל) במוניות שירות? חבר שלי הציע לי לקחת מונית שירות קוו 16 מאיפה שמתחיל רחוב משה דיין (לא הליכה גדולה מדי מביתי) לרדת בטיילת בשפת הים ואז להמשיך עם קוו 66 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון ומשם ללכת ברגל או לקחת מונית מישהו מכיר דרך אלטרנטיבה אחרת טובה יותר או שזאת הדרך היחידה שיש אכן? ואגב כמה זמן זה הליכה מרחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון לרמת החייל?

elitrou

New member
אפשר לקחת מונית בקו 51

האם יש לי סיכוי מחר בערב
להגיע מיד אליהו לרמת החייל (רחוב הברזל) במוניות שירות? חבר שלי הציע לי לקחת מונית שירות קוו 16 מאיפה שמתחיל רחוב משה דיין (לא הליכה גדולה מדי מביתי) לרדת בטיילת בשפת הים ואז להמשיך עם קוו 66 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון ומשם ללכת ברגל או לקחת מונית מישהו מכיר דרך אלטרנטיבה אחרת טובה יותר או שזאת הדרך היחידה שיש אכן? ואגב כמה זמן זה הליכה מרחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון לרמת החייל?
אפשר לקחת מונית בקו 51
הנסיעה עד חוף הים נראית לי כמו סיבוב מיותר למדי. אתה יכול לתפוס אחת על רח' המסגר, מרחק לא גדול ממך.

דוד311

New member
זה מרחק הליכה

ירושלים: מתחנה מרכזית לרח' שמגר 16 רוממה
אם תוכלו גם לרשום מה תדירות הקו ואורך הנסיעה תודה!
זה מרחק הליכה
אפשר ללכת את זה ב-10-15 דקות. כדי להגיע לשם באוטובוס הייתי עומד בתחנה של קווים 7/8 הסמוכה לבניין התחנה המרכזית. כל אחד מהם מגיע לפחות 4 או 5 פעמים בשעה, ויותר מזה בשעות העומס. קו 7 מביא אותך ליעד במדוייק תוך דקות ספורות, וקו 8 מביא אותך קרוב לשם, לצומת ירמיהו/שמגר. אם כשאתה ממתין בתחנה הזו מגיע קו 3 בתחנה שממול (כל חצי שעה) , אז תעלה עליו, הוא גם מביא אותך ליעד במדויק. גם קו 1 בתחנה שממול מביא אותך די קרוב (צומת שרי ישראל/מלכי ישראל), אבל אני לא יודע אם הייתי מתאמץ לרוץ ולחצות את הכביש בשבילו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה