עדכוני צהריים מה
יום שלישי

poseidon111

Active member
העניין הוא שגם בתור אתנחתא קומית היא מיצתה

את עצמה.שתחדש את הרפרטואר מידי פעם.

רינתי77

Active member
ואולי את תפסיקי, רק ככה, לשם שינוי

להגיד לנו מה לחשוב ומה לכתוב ועל מה להיתפס וגם להציג את עצמך כמי שהאמת נמצאת רק אצלה וכל האחרים שחושבים אחרת מדמיינים, משלים את עצמם ושאר שטויות! מאיפה את יודעת שקותי אמר את האמת כש"הסביר" את הכינוי?? את בוחנת לב וכליות??? ולמה לא לקרוא לו ויסוצקי, למה לעוות לוישונסקי?? בטח גם לזה יש לך "הסבר" ...

צרצרה1

New member
רינתוש, למי כתבת?

מציעה לך להבא, לייתר בטחון, לכתוב בכותרת התגובה שלך למי את עונה.

רינתי77

Active member
צרצרה מותק, זה מה שעשיתי, אם תעקבי אחרי

הנקודה הכחולה של ההודעה שלי, תראי שהיא מתחת להודעה של פומה. פשוט נכנסו הודעות אחרות שמטעות אולי בקשר למיקום ההודעה שלי.

צרצרה1

New member
רינתי

לכן אני מציעה שתמיד נכתוב את השם של בעל התגובה לו אנחנו עונים. כמו שכתבתי עכשיו רינתי ליד החיבוק. שידעו שהוא מיועד לך

puma141

New member
אז אענה לך רינתי העצבנית:) קודם כל, אני

זוכרת,שקים דודו וקותי ישבו, ערן הגיע עם תה, וקים אמר: הנה וישונסקי. קותי או דודו שאלו אם זה שם משפחתו, וקים הסביר- שבערך. אבל שלא נורא לשלב את זה עם ויסוצקי, עם כל כמויות התה שהוא שותה! הבנת? :) עצבנית קטנה? אני פשוט נצמדת לעובדות ולאמת! מאוד פשוט, והכי נכון בעיני:) ואגב-קותי לא שווה את הגנתי, וזו לא הגנה. אלו ע ו ב ד ו ת! אז נסי גם את להצמד אליהן, ולא לשפוט אותי-אלא את האמת, ואת התכנית:) אני לא האישיו, מעניין למה זה מציק לך...:) ומעבר לעובדה שראיתי את קים-אני שואלת את עצמי-אם קותי לא אמר אחרת, אולי האנשים כאן כ"כ ששים למצוא בו את הגזעניות, כדי לאזן עם הרוע והגזעניות של ערן-למה הם קובעים כך אם לא? שוב-עובדות, אמת:) פחות ספקולציות.

fistuk38

New member
יוסי לא המציא את הכינוי הזה

זה דודו או קותי המציאו

lotaria

Well-known member
לאן נעלם ערן?קראו לו קודם בחוצה.ר

ראיתי לפני איזה זמן שפתח את דלת חדר המשימות סגר ויצא. מישהו יודע?

fistuk38

New member
אני מקווה שלא קראו לו למשימה סודית

המשימות הסודיות משעממות

חמוטל39

New member
הריקוד

דיירי הבית לומדים את הריקוד , אין עליהם ליצנים
!!! וכמובן אין על ה"נסיך" תמיר .

למעלה