עדכוני צהריים מה
יום שלישי

poolo

New member
כן בטח...הרי קותי ככ חמוד ומסכן

וחף מגזענות והוא לא מבין מה כולם נטפלים אליו הוא ככ נרדף רק בגלל שהוא מזרחי.... פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

puma141

New member
קותי דוחה ומגעיל-ולא קשור. אבל מול ערן-קותי

טהור!!! אני חושבת שגם קותי גועל נפש של בן אדם, רדוד, טיפש, לא מעניין-אבל מול ערן הוא הופך לזהב טהור. אתם לא מבינים, שקותי מגעיל אותי לעיתים קרובות, והעניין הוא לא קותי-אלא ערן, והאמת?! מה קשה להבין בזה? הם מבחינתי לא אחד מול השני. אלא הסילוף והשקר, ובניית מציאות חלופית, לנוחיות הכותב-לא מקובלת עלי, ולא מובילה לויכוח רלוונטי ועמוק. רק לבולשיט. אז אנא להצמד לעובדות-וכל זה בשם מה שכל כך חשוב לכם להיראות- בשם ה- א י נ ט ל י ג נ צ י ה!!!!!!! חחחח הזויייייייייייייייייייייייייי

אוי ואבוי מה היה קורה פה לו ערן היה קורא

לקוטי הבוזגלו הזה...........יורם זק היה בונה על זה את כל העונה........

puma141

New member
אוף איתך פוסי. וישונסקי=תה בלבד!!!זה מה שקותי

אמר, שהוא קורא לו כך בגלל התה, ולא בגלל שהוא אשכנזי. מישהו שאל אותו למה וישונסקי, וקותי הסביר-בגלל התה וההקשר לויסוצקי! אני שמעתי. אם יש פה אמיר לוי ודומיו, שרוצים להרכיב את ערן הגזען על השד העדתי ולשקר לאנשים-שייערב להם! זה לא נכון לחלוטין. אמיר לוי, אתה מתבכיין ברמות גועליות. די! ואם אתה כבר מתבכיין, אז לא על עדות.זה מגעיל

אביבית לא טיפשה,היא יודעת שהכינוי הזה

לועג לערן,והיה קשה לה לראות את יוסי קורא לו כך כמו שגם אותי זה עצבן שהוא קורא לו כך ליד ממציא הכינויים הדגול,כדי ל'התחבב'' עליו....

אורחת555

New member
וישונסקי זה כלום לעומת

התדמית שאדון ערן מדביק לקותי מהיום הראשון...בפנים אמר לו שהוא רואה אותו כאחד מאלה שרוצחים במועדונים...אז מה זה וישונסקי ליד אמירה כל כך , אבל כל כך חמורה

nBellissima

New member
קותי בן אדם אלים, ושאת רואה מישו אלים את אוטו

אוטומטית תחשבי כל דבר אחר ויותר גרוע כי את מפחדת ממה שהוא יכול לעשות.. אני גם מרוקאית ועדיין אני חושבת שכל יום שלו שם זה בושה לעדות המזרח ולא, לא בגלל הקול הצרוד שלו או הקפוצ'ון שמחובר לו לראש, ובין אם הוא אשכנזי או מרוקאי הוא קוף, מי שמתנהג כמו קוף ומדבר כמו קוף אז הוא קוף, או כל חיה אחרת כי הבנאדם פשוט בהמה!

אורחת555

New member
אני יותר מפחדת מאנשים כמו ערן

שהשיטה שלהם זה להשתלט לי על המוח עם מניפולציות...וזכותך להמשיך להתבייש

batchi

New member
בליסימה , יפה אמרת !! קותי עם הקפוצ'ון על

הראש נראה כמו הכושים הבטלנים בארצות הברית , לבישת קפוצ'ון על הראש זה ביטוי של בריחה מהמציאות... הסתרה .... ורק אנשים חסרי תוכן ועיניין מתנהגים כך .... כמובן שלא לעינין להשוות אותו לערן .... בחור איכותי עם ערכים , משכיל עם תוכניות לעתיד , עם אג'נדה....

puma141

New member
כששאלו את קותי מה זה-הוא ענה-ויסוצקי התה!תפסי

תפסיקו עם השקרים והסילופים!!!תפסיקו לנסות למצוא תירוצים, ותדייקו לפחות! אמיר לוי הזה המציא שזה גם עדתי-וזה שקר!!הוא התכוון לתה, כי זה מטריף אותו התה של ערן. זה הכל!! אני שמעתי את ההסבר של קותי, לוישונסקי! רק בגלל התה.

אורחת555

New member
נכון

וישונסקי נולד מויסוצקי חחחחח...אני לא מתייחסת לכל אלה שמוציאים דברים מהקשרם..אני יודעת מה אני רואה

poseidon111

Active member
כן כן,וערן קרא לקותי קוף על העצים רק בגלל

הגמישות של קותי,שהזכירה לו את הקפיצות שלהם מעץ לעץ. דוקר במועדונים בכלל התיחס לעובדה שקותי בא עם נעלי שפיץ שיכולות לדקור אותך ברגל בלי כוונה. למה להגיד שהוא גזען למה?

puma141

New member
חחח פוסי אוקיי.תפסת עמדה אני מבינה.הלכת על

הבולשיט-כרגיל, לא על האמת. אתה הבנתי, תסלף כל אמת, בשם "חיותך" בפורום. :) רחמיי...באמת! אני על סף לא לקרוא אותך יותר, כי אני יודעת מאין אתה מגיע. הלקקנות שלך מגעילה/דוחה אותי, ואגיב רק אם תסלף אמיתות-וגם זה אולי:) סע-פרד עיקש ולא חכם. סע ממחוזותי:)

poseidon111

Active member
אבל למה פומה,למה?למה להתאכזר אלי באי קריאת

הודעותי?מה שווה כל הפורום הזה אם אני יודע שאת לא שם? האח הגדול,תעשה משהו,תחזיר לי את פומה!

למעלה